Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Dzisiaj
  2. Wczoraj
  3. Nick: tdobe, FB: Tomasz Tomzik Data około 2 lata temu, zostałem odbanowany na Twichu z rok temu ale nie zostałem odbanowany na FB u Rocka... (kto to wtedy wiedział, że Rock będzie gdzie będzie:) Czy można jakoś prosić o unbana, bo chciałbym coś móc napisać na chacie a nawet nie mogę dodać Rocka do obserwowanych streamerów FB... Tomek
  4. Anonimowy Indie - Gry z klasą

Zapraszam na kanał! Youtube - klik! Seria Caveblazers - klik!
  5. Bilety na koncerty

Poszukaj na ticketmaster, obecnie na stronie mozna kupić bilety na najważniejsze koncerty w Polsce ale i za granicą: https://www.ticketmaster.pl Samo kupowanie jest wygodne, płacisz i potem bilet przychodzi Ci na maila. Kupuję tam głównie dzięki ich usłudze presale, w ramach której mozesz zarezerwować sobie bilet jeszcze przed wypuszczeniem ich do sprzedaży. Często bywa tak, ze bilety są kupowane jeszcze w tym samym dniu w którym wyszły I albo nie ma już miejsc albo zostają miejsca niekorzystne, gdzieś za filarem itp.... Dzięki presale tego unikasz.
  6. Ostatni tydzień
  7. Witam wszystkich Mam problem jesli chodzi o streamowanie, chciałbym aby jakość (tylko w CS:GO) i obraz był płynny. Kiedyś miałem wszystko dobrze lecz pozmieniałem pare rzeczy i nie mogę wrócić do poprzedniej jakości. Proszę o pomoc. Specyfikacja PC ⦁ Procek - Intel Core i7-8700, CPU 6 rdzeni ⦁ Ram - HyperX Fury Black 8GB ⦁ Grafika - MSI GeForce GTX 960 OC 2GB DDR5 ⦁ Płyta główna - ASUS PRIME H310M-K R 2.0 Internet ⦁ Download: 637.68 mb/s ⦁ Upload: 735.19 mb/s Screeny ustawień OBS'a:
  8. Dziś do sprzedania w zasadzie cały zestaw komputerowy na paru aukcjach plus grafika ru 280 Procesor i7 8700 + Płyta główna MSI Z370 Gaming Plus + 2x8gb Corsair Vengeance LPX + Ddr4 3000mhz cl16 + Chłodzenie Fortis 3 procesor na gwarancji do 4.04.2020r do reszty nie mam niestety dowodu zakupu cena 1800zł plus wysyłka https://allegro.pl/oferta/i7-8700-msi-z370-gaming-16gb-3000mhz-fortis-3-8762246780 -------------------------------------------------------------- Dysk SSD Crucial MX100 250gb CT256MX100SSD1 cena 140zł plus wysyłka https://allegro.pl/oferta/dysk-ssd-crucial-mx100-250gb-ct256mx100ssd1-8762198507 -------------------------------------------------------------- Nagrywarka Blueray LG BH10LS38 cena 150zł plus wysyłka https://allegro.pl/oferta/nagrywarka-blueray-lg-bh10ls38-8762120111 -------------------------------------------------------------- Zasilacz Seasonic Focus Platinum 650w SSR-650PX kupiony 4.04.2018r jest faktura zakupu oraz oryginalne opakowanie cena 420zł plus wysyłka https://allegro.pl/oferta/zasilacz-seasonic-focus-platinum-650w-ssr-650px-8762106071
  9. Wawrzyn3 - Chill gaming

Cześć Wam wszystkim, którzy postanowili zajrzeć do tego tematu! Chciałbym zaprosić Was do odwiedzenia mojego kanału na YouTube, który swoją historię rozpoczął wiele lat temu i od tego czasu jest na nim sporo bardzo różnych materiałów. Ostatnio miałem jednak przemyślenia w którą stronę chciałbym iść ze swoimi materiałami i postanowiłem wrócić do korzeni tego, co kiedyś przyciągało widzów, a mianowicie do recenzji gier. Mam 29 lat i pracuję na pełen etat więc nie stać mnie na to by nagrywać filmy jak z karabinu, co naturalną koleją rzeczy nie pozwala mi na dużą stabilizację (czytaj nie mówię, że nowe nagranie będzie pojawiało się w każdą niedzielę, bo wiem, że to niemożliwe ). Wiadomym jest, że z tego powodu kanał znajduje się w algorytmicznym śmietnisku i wiecie co? Dobrze mi z tym. YouTube traktuję jako hobby i nie mam marzeń o wielkości, a raczej chciałbym pozwolić sobie na tworzenie tego co lubię wtedy kiedy mam na to ochotę. Ale jak to? Nie marzysz o wielkości, a promujesz się na forum? Tak dlatego, że podwalinami każdego kanału i doskonalenia się w tym co robimy jest opinia innych i po prostu chciałbym ją poznać by nawet w czymś co jest hobby stawać się jak najlepszym. Jeżeli kiedyś w końcu wytrzepię z sakwy złote monety i ulepszę kompa pewnie zacznę częściej streamować po to bym mógł recenzowane gry przeżywać razem z innymi którzy pokusza się o odwiedzenie, ale wtedy zaktualizuję ten opis. Tymczasem jednak chciałbym zaprosić Was do pierwszej od dłuższego czasu recenzji z mało znanej, polskiej gry Apocalipsis. Zostawcie opinie jeżeli macie chwilę. Każda się liczy!
  10. Ogólnie o polityce

Hej czy wiecie może, czy w sieci jest gdzieś dostępna lista osób zajmujących eksponowane stanowisko polityczne? Zależy mi głównie na liście PEP polskich.
  11. Witam, wiecie może jaki jest najlepszy bitrate dla jakości 1440p "OBS" ? Bo mysle nad 25 000 - 35 000 tylko nwm czy jest sens wiecej ustawiac niz 25 000 czy to cos daje. Kodek nvenc-new 60 fps.
  12. Wydatki na gry komputerowe

Ja co prawda nie kupuje gier na kompa, za to często zamawiam gry Xbox, na które przeznaczam średnio 250 zł miesięcznie.
  13. Prezentacja Waszych live streamow

CZEŚĆ! Mam na imię Paweł, w świecie internetu gram pod nickiem pablitto. Początki streamingu nie są zazwyczaj łatwe, ale jak już zacząć to pełną parą! Stąd też rozpocząłem swoją przygodę z platformą twitch, gdzie możecie zobaczyć mnie w grach takich jak: CS:GO, TFT, LOL. W przyszłości chciałbym pograć w gry z ciekawą fabułą i razem z innymi móc przeżyć fajną historię bohatera z gry. Być może pogramy w coś zupełnie innego w zależności na co będę miał ochotę. Głównie twitcha odpalam po godzinie 18:00, ale zdarzają się dni gdzie jest to wcześniej bądź później, dlatego też wpadajcie i zostawcie follow na moim kanale, by wiedzieć kiedy jestem online! Zapraszam również na mój fanpage i zachęcam do zostawienia follow na nim, aby wiedzieć na bieżąco kiedy rozpoczynam transmisje! DO ZOBACZENIA NA STREAM! Link do twitch - https://www.twitch.tv/pablittooooo Link do facebook'a - www.facebook.com/paablittooooo
  14. Czy ćwiczycie w domu

Czy ćwiczycie w domu? Jeśli tak to jakie sporty preferujecie?
  15. Czy ktoś kupował bilety na koncerty przez internet? W jaki sposób odbywa się ten proces? Czy jest to bezpieczne?
  16. Meme FPS kanał YT

Wpadły dwa nowe filmy na kanał
  17. Dodatkowy Wentylator

Witam, zamówiłem dodatkowy wentylator na tył, moje pytanie jest następujące. Chce żeby on wyciągał powietrze z pc i wyrzucał za siebie jak muszę go zamontować chodzi mi, w strone procesora ma być jak na 2 zdj czy jak na 3, pozdrawiam. https://www.euro.com.pl/chlodzenie-obudowy/silentiumpc-zephyr-120-led.bhtml
  18. Wcześniej
  19. SNIKI < - - YouTuber na poważnie

GRY KTÓRE MIMO LAT SĄ LEPSZE NIŻ ICH NOWE ODSŁONY Dlaczego tak jest i jak twórcy dbają o balans i mają na uwadze graczy. W dzisiejszym materiale dowiesz się o grach które mimo upływu lat i następcy nadal są ogrywane przez graczy. NIE ZAPOMNIJ O OCENIE
  20. Ciekawe książki - jakie polecacie?

как купить виагру в аптеке что делать если я очень быстро кончаю купить виагру в москве с доставкой super-p-force сиалис купить цена купить виагру в нижнем новгороде половой акт с виагрой я быстро кончаю что делать сиалис цена в спб настоящая виагра купить супер п-форсе какие таблетки повышают эрекцию виагра купить падает член когда надеваю презерватив купить дженерик сиалис по низкой цене супер p-forse виагра дженерик препараты для лечения преждевременной эякуляции продление эрекции виагра таблетки цена купить виагру в новосибирске препарат виагра отзывы купить виагру в спб сиалис дженерик дешево левитра купить онлайн силденафил купить аптека средства для продления полового акта в аптеке дапоксетин пробник как анонимно купить виагру таблетки для поднятия потенции сиалис цена в аптеках москвы можно купить виагру влияет ли виагра на потенцию препараты для продления полового акта виагра таблетка купить виагру в интернете продается ли виагра в аптеках быстро кончаю при занятии сексом таблетки повышающие эрекцию купить виагру в спб купить виагру в нижнем новгороде дапоксетин аптека можно ли купить в аптеке виагру заказать сиалис в спб сиалис отзывы таблетки для продления полового акта купить в аптеке сиалис купить лекарство для продления акта где достать виагру виагра таблетки для мужчин купить как продлить половой акт мужчины где купить дженерик сиалис дженерики пробник купить виагру отзывы купить сиалис спб купить таблетки силденафил цитрат купить виагру недорого нет эрекции с любовницей почему во время секса падает член дженерики виагры пробник Что за препарат дапоксетин дженерики виагры купить Вся правда о дапоксетин виагра сиалис купить Какие таблетки повышают эрекцию купить виагру в москве с доставкой Дженерики левитры где купить виагру Купить дженерики сиалис где можно купить виагру Сиалис цена в аптеке виагра сиалис купить Купить препарат для повышения потенции виагра купить в аптеке цена Виагра может продлить половой акт виагра купить Виагры цена виагра купить москва Супер п-форс можно купить виагру в аптеке a7e5ee8 виагра купить в аптеках виагра препарат купить как продолжить половой акт сколько длится эффект от виагры женская виагра аптека виагра продлить половой акт покупка виагра купить виагра лекарство для лечения преждевременной эякуляции лекарственные препараты для продления полового акта препараты для улучшения потенции в аптеке виагра купить доставка дженерик левитра спб купить плохая эрекция с любовницей виагра продлевает эрекцию дапоксетин цена россия продлевает ли секс виагра препарат виагра купить что за препарат дапоксетин дженерик спб отзывы о дапоксетине купить виагру для мужчин препарат продлевающий половой акт продление эрекции заказать виагру по телефону как можно купить виагру сиалис пробник дженерик виагра заказ виагры виагра сиалис купить можно ли купить в аптеке без рецепта дапоксетин купить вигру дженерики левитра препараты для продления акта в аптеках купить сиалис в аптеке сиалис отзывы лекарство для продление полового акта лучшие препараты для улучшения потенции купить левитру софт задержка оргазма действие виагры на здоровых мужчин как продлить полвой акт купить виагра софт набор семейный пропадает эрекция перед половым актом лучшее средство для повышения потенции дапоксетин купить в аптеке в москве таблетки для потенции в аптеке препарат для продления полового акта в аптеке
  21. Który monitor

Chcę udostępnić moją wersję świetnego i niedrogiego monitora co powiesz
  22. Kurcze, niestety na chwilę obecną nie mam wymienionych przez Ciebie tytułów :/ Widzę, że pogrywasz w RDR2, miłej gierki życzę
  23. Unban na czacie

Nick Twitch (jeśli był zmieniany, to poprzedni jak i obecny): radziu069Data otrzymania bana (jeśli nie pamiętasz, to nawet przybliżona się przyda): 22 września 19:46:10Powód (jeśli oczywiście jest Ci znany):Zwyzywanie pro gracza drużyny Tricked [2019-09-22 19:46:10 UTC] radziu069: jebać hundena cwela jh jh jhDodatkowe informacje:Dlaczego chcesz unbana (jeśli wiesz, że ban był z jakiegoś powodu):Kibicowałem virtusom, niestety wynik nie był zadowalający i trochę mnie poniosło. Z racji, że często bywam na streamach u Izaka z okazji meczów polskich drużyn chciałbym popisać trochę z innymi użytkownikami na czacieOsoba banująca (lub moderatorzy jakich pamiętasz, że byli): idk
  24. Który monitor

Druga opcja jest bardzo fajna, szczególnie do edycji filmów lub zdjęć. Nie żałowałem tego. Polecam
  25. Zakupy na Amazon.de

Ja rok temu zamawiałem stamtąd buty Nike MD Runner 2 czarne i doszły po 2 tygodniach takie jakie miały być, więc bez większych problemów.
  26. mam problem ze streamem, jka normalnie na scenie mam tylko gre to streamuje w 1920 na 1080 , a jak dorzucam dodatki typu cel suby itp zmienia mi się jakość na yt do max 360p cojest nie tak?
  27. SNIKI < - - YouTuber na poważnie

Masz problem z jakością audio bądź nie możesz odnaleźć balansu w nim ? Spokojnie poradnik gotowy miłego seansu !
  1. Załaduj więcej aktywności

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik