Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Dzisiaj
  2. Siema wszystkim

Siema mam problem z obs studio ponieważ przy nagrywaniu różnych gier np osu, slime rancher, fifa 19 itd. wyskakuje mi komunikat w obs studio enkodowanie przeciążone! Zmień ustawienia wideo lub użyj szybszego presetu kodowania czy coś Moje spec. Laptop HP intel core i5 8300H 2,30 GHz Karta graficzna NVIDIA Geforce GTX 1050 8GB RAM DDR4 dyski 1.SSD-222GB 2.HDD-1TB WIN 10
  3. Wczoraj
  4. Niezidentyfikowana sieć brak internetu

Grzebałeś coś w ustawieniach? Jaki masz system operacyjny?
  5. W jakiej rozdzielczości grasz i streamujesz? Możesz spróbować włączyć VSync w grze - to ograniczy ilość FPS do 144 (o ile masz skonfigurowane żeby karta graficzna generowała obraz w 144 FPS). Na monitorze 144 Hz i tak nie zobaczysz więcej niż 144 klatek na sekundę. Dlatego te pozostałe 36 klatek na sekundę (łącznie 180) niepotrzebnie zużywa moc obliczeniową, która może zostać wykorzystana na inne rzeczy, jak np. streamowanie. Nie wiem czemu odczuwasz jakby było 60 FPS skoro Ci pokazuje 180, ale spróbuj to co zaproponowałem i daj znać czy pomogło
  6. Ostatni tydzień
  7. Hej pobrałem dziś obs, chciałem sprawdzić jaką jakość miałby stream na moim komputerze mam: msi GTX 1080 8GB Gaming X i5-7600 16gb ram ddr4 2600 Podczas streamowanie takiego lola mam 180 fps a czuje jakbym miał 50/60 (mam monitor 144) Streamuje na kodeku nvenc gdy streamuje na procesorze stream freezuje i bardzo klatkuje (wtedy czuje płynność) Pytanie brzmi jakie polecacie ustawienia co zmienić bo czuć dyskomfort.
  8. Cześć wszystkim! Po paru latach przyszedł czas na wymianę mojego aktualnego mikrofonu (NW-700 + u-phoria umc22) na coś lepszego, tylko pytanie brzmi, co? Chciałbym zmieścić się w granicach 450/500zł. Oczywiście zależy mi jak najlepszej jakości, mikrofonu używać będę głównie do streamowania. Ze względu na przenosiny raz w miesiącu jestem zmuszony postawić na jak najmniej pakowania i zajętego miejsca, więc musi być to mikrofon koniecznie USB (jednak mikrofon+mikser+statyw+kable zajmuje więcej miejsca niż mikrofon+kabel+statyw, a i w trakcie transportu mikser może się "rozregulować") tylko właśnie, na jaki? Zastanawiałem się nad Blue Yeti, Audio Technica at2020 USB+ bądź Novoxem nc-x, lecz ten ostatni jest dla mnie wielką niewiadomą, ponieważ nie mogłem znaleźć kompletnie nigdzie rzetelnej recenzji oraz testu tego sprzętu (jakby ktoś pytał, blue yeti na amazonie wyjdzie mnie jakoś 480zł, at2020 usb+ 500zł, a novox nc-x 400zł). Myślałem też o którejś wersji Razer Seiren. Jakie jest wasze zdanie? Który z tych sprzętów będzie najlepszym wyborem? A może macie jakąś lepszą opcję? Z góry dziękuję za pomoc!
  9. Program do monitorowania, pokazania parametrów CPU, dysku, grafiki. Program CPUID HWMonitor Pokazuje temperaturę procesora, dysku twardego, wykorzystanie karty grafiki. Napięcie baterii i wykorzystanie pamięci. (Value) - w czasie rzeczywistym (Min) - Minimalna wartość, która była. (Max) - Maksymalna wartość, która była. 1. Pokazuje temperaturę procesora na poszczególnych rdzeniach. 2.Pokazuje wykorzystanie procesora na poszczególnych rdzeniach. 3. Pokazuje taktowanie danego rdzenia procesora. 4. Pokazuje temperaturę dysku. 5. Wykorzystanie dysku w poszczególnych partycjach. 6. Wykorzystanie karty graficznej. 7. Napięcie baterii. 8. Pojemność baterii. a) designet capacity(Pojemność baterii gdy była nowa). full charge capacity(Pełna pojemność naładowania). c) current capacity(Aktualna pojemność). 9. Parametry ładowania baterii. a). wear levels(Poziom zużycia). charge levels(Poziom naładowania). 10. Wykorzystanie pamięci w systemie. 11. Odświeżanie parametrów. 12. Zapisanie parametrów do formatu txt.
  10. Wcześniej
  11. Witam, od miesiąca prowadzę kanał na youtube i od tego czasu szukam ustawień które spełniły by moje wymagania. Ciągle mam problem z jakością materiałów, raz pixele drugi raz małe dropy. Czytałem i oglądałem wiele poradników ale żaden nie pomaga. Ustawienia takiej jak : 12 bitrate cbr lub vbr 1 pass 10-40 nic nie dają Przykłady ? Ten materiał jest dobrym przykładem ( nie jest to reklama ) 11-13 minuta oddają problem jaki chce rozwiązać https://www.youtube.com/watch?v=HR5el4lJJTs Musi być jakiś sposób by polepszyć jakość, nie jest winą youtube ponieważ one są rozmazane itd zaraz po renderze. przed nim jakość jest dobra. Odpowiadając na wasze pytania, tak czytałem tematy na tym forum i nie koniecznie pomagają a raczej robią mętlik mi w głowie ^^ Dobra, już wiem co w trawie piszczało, premiere pro nie zapisywał ustawień ;(
  12. Komputer do 4K

Zamien na i5 9400F i daj Grandisa
  13. Prezentacja Waszych live streamow

Witam. Od czego by tu zacząć, mam na imię Artur I jestem z woj. Pomorskiego. Na codzień Pracuje w Wojsku. Streamowac regularnie zacząłem od pewnego czasu iż dopiero mój sprzęt na to mi pozwala. I mogę przez to przekazać wam moja Pasja. Streamuje Głównie GTA RP, co wiadomo równa się z tym, że Historia ma swoją Historię czyli codziennie dowiadujecie się czegoś nowego czy spotykają nas różnego rodzaju sytuacje. Zachęcam was gorąco do odwiedzenia mojego profilu twitch, I zestawienia followka byście wiedzieli kiedy odpalam Live. Twitch: https://twitch.tv/cookiestyleau/profile Pozdrawiam
  14. Komputer do 4K

Siema, tak jak w temacie potrzebuje komputera dla kolegi. Jego budżet to 4k. Udało mi się złożyć coś takiego. Link do koszyka : https://www.morele.net/inventory/info/4afc9413/
  15. Straciłem internet w pc komunikat, sieć Niezidentyfikowana. WiFi normalnie działa na telefonie. Zainstalowane najnowsze sterowniki, Pomocy.
  16. Szukam technika od TIPANDDONATION Poniewaz mi sie wszystko psuje czy ktos chetny?
  17. Witam, Ustawiałem 'Donaty' na czarnej scenie teraz gry zrobilem przechwytywaie gry nie widze NP licznika subów prosze o pomoc!
  18. Jest Rozwiązanie! klikasz w aplikację Google na pulpicie (powinno ciebie przekierować do przeglądarki) po prawej stronie w prawym górnym rogu masz tam takie 3 kropeczki klikasz i wyświetla ci się okno klikasz w napis "ustawienia" powinno cię przekierować na inną stronę i masz tam dużo ustawień scrollem jedziesz w dół klikasz w ustawienia zaawansowane jedziesz na sam dół i w sekcji "System" odznaczasz "Użyj akceleracji sprzętowej, gdy jest dostępna" Włala problem z głowy
  19. Nick Twitch (jeśli był zmieniany, to poprzedni jak i obecny): fridzu, wcześniej kamilnator Data otrzymania bana (jeśli nie pamiętasz, to nawet przybliżona się przyda): Nie pamiętam dokładnej daty, lecz było to ok. rok temu Powód (jeśli oczywiście jest Ci znany): Przekleństwa Dodatkowe informacje: Z tego co pamiętam, ban został mi nadany wówczas gdy izak komentował jakieś spotkanie w CS:GO, został nadany po tym, jak padła jakaś akcja w grze, zdenerwowałem się i napisałem coś w stylu "To są takie pizdy, jak oni mogą na nich przegrywać". Następnie już tylko zastałem napis że zostałem zbanowany na tym kanale. Dlaczego chcesz unbana (jeśli wiesz, że ban był z jakiegoś powodu): Proszę on unbana, gdyż chciałbym raz na jakiś czas o coś zapytać, zareagować na jakąś śmieszną akcje która wydarzy się podczas gry, ogólnie o komunikacje z innymi użytkownikami. Osoba banująca (lub moderatorzy jakich pamiętasz, że byli): Nie pamiętam
  20. Witam, mam problem z włączeniem streama, gdy próbuje rozpocząć transmisje po kilku sekundach wyskakuje mi okienko w którym pisze "Nie można uzyskać dostępu do wybranego kanału lub klucza streamu". Klucz streamu zmieniłem lecz dalej wyskakuje ten błąd. Wie ktoś o co chodzi ?
  21. Witam. Przybywam z zapytaniem czy warto kupić teraz DAP'a FiiO M11 czy czekać na flagowca? Skoro M11 ma takie podzespoły i przez samego producenta M11 uważany jest za mid range a nie flagowca to co może oferować flagowiec? Czas zmienić FiiO X1 na coś lepszego a uwierzcie słucham naprawdę masę muzyki. Przeskok jakościowy będzie znacząco odczuwalny, ale drugie moje pytanie jest takie. Czy wiecie gdzie można znaleźć muzykę tego typu, ale w jakości bezstratnej? Generalnie szukam strony typu coreradio.ru, ale płatnej.
  22. Zapomniałem o próbie zaktualizowania BIOS'u, pomogło definitywnie. Karta działa i śmiga jak powinna, zostawiam temat może jakimś cudem to komuś pomoże. Proszę o zamknięcie. Na prośbę zamykam //SoldierPL
  23. Oczywiście podpiąłeś 6-pinowe zasilanie do karty graficznej? Oczywiście możesz spróbować podpiąć starą kartę graficzną, usunąć sterowniki do grafiki, żeby zostały podstawowe i wtedy zamienić kartę na 1060
  24. Witam, zakupiłem kartę graficzną (MSI GEFORCE GTX 1060 6GT OCV1) i podłączyłem ją do komputera. Potrzebowałem przejściówki VGA-DVI-D, żeby jakkolwiek ją podpiąć. Po pierwszych próbach uruchomienia komputera ekran nie wyświetlał nic, jakby kompletnie nie czytał karty. Po namysłach i odpaleniu komputera na zintegrowanej zacząłem bawić się w biosie i zmieniałem priorytet uruchomienia karty (IGFX PEG PCI), udało się. Po ponownym przełączeniu na kartę, po włączeniu pojawił się ekran z "podstawowymi" informacjami (f12 boot menu, f9 bios itp itd) , czyli karta teoretycznie działa, ale tu pojawia się problem. Co bym nie kliknął komputer nie przyjmuje i system się nie włącza. Nie reaguje na klikanie f12 czy nawet biosu, raz udało mi się wejść do biosu na tej nowej karcie, potem już jakoś nie chciało zaskoczyć. Próbowałem wyłączać dyski, resetować bios baterią, wyjmować ram. Z praktycznie identycznym skutkiem. Na starej karcie wszystko śmiga (RADEON HD6850). Nie wiem co warto jeszcze popróbować, czy może moja płyta po prostu nie domaga z kartą, zasilacz, nie mam pojęcia. Dodam że na tym sprzęcie który zaraz podam używałem uprzednio R9 280x 3GB i wszystko śmigało przez długi czas (karta teoretycznie zżera więcej W). Aktualny sprzęt: i5 3570 GA-H61M-S2PV RADEON HD 6850 10GB RAM DDR3 Zasilacz Antec Earthwatts 500W Pozdrawiam.
  25. Cześć witajcie, Zapraszam do zobaczenia naszej serii Minecraft RP, gdzie spotykamy się po wojnie i próbujemy jakoś przeżyć każdy kolejny dzień. Jak również na cały nasz kanał gdzie próbujemy swoich sił razem z Żoną https://www.youtube.com/watch?v=KurJVdGtBjg&list=PLx00vm1ku2H_vy-fYcM9eWOWk1kmq_6FD&index=3
  26. Co ulepszyć do GTA V

No 3000 zł to trochę za dużo, jak dla mnie bo nie chcę aż tyle wydawać hajsu na komputer, więc chciałbym wydać gdzieś około 2000.
  27. Co ulepszyć do GTA V

Podaj może po prostu budżet jakim dysponujesz na PC.
  28. Co ulepszyć do GTA V

Dziękuję za pomoc. Chciałem aby tanio wyszło, ale widzę, że nie bardzo się da i lepiej kupić nowy komputer, więc tak zrobię. Kupuję TEN komputerek
  1. Załaduj więcej aktywności

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik