Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Wczoraj
  2. Ostatni tydzień
  3. Prezentacja Waszych live streamow

Witam serdecznie! Z tej strony RoManiak - Robert Romaniak. Prowadzę kanał na Facebook Gaming od marca 2019 streamuje rozgrywkę GTA RP na serwerze CountrySide. Można u mnie na kanale zobaczyć rozwój postaci od pojawienia się na wyspie po awanse w szeregach szeryfów czy LSPD. Do tego rozpocząłem projekt wywiadów z Partnerami na FB Gaming - na kanale pierwszy wywiad z KapitanAlien (That's Alien na YT) Rozpoczynałem od kanału na YT potem testowałem restream o finalnie wylądowałem na FB. Można mnie zobaczyć w każdą środę, sobotę i niedzielę od ok 18.30. Odwdzięczę się za każdego fallowa tym samym Łapka w górę! https://www.facebook.com/RoManiakLive/ https://www.youtube.com/channel/UCbkdLm1H9vegf6ZpJfnGbZg
  4. Ban przez pomyłke

Odwołania aktualnie są przyjmowane tylko na discord.
  5. Prośba o ocene nowego kanału

Nowe filmy się pojawiają
  6. Prezentacja Waszych live streamow

Hej, Z tej strony Dominik :). Stawiam pierwsze, no może pierwsze kilkadziesiąt kroków w streamowaniu. Streamuję o bardzo różnych porach. Na tą chwilę skupiam się na R6, Apex (PS4), w planach Tft, HS i CS GO. Streamowanie traktuję jako dodatek przy okazji grania, ale staram się jak mogę . Za każde uwagi, porady jestem bardzo wdzięczny, zapraszam :). Twitch: www.twitch.tv/darkprosss
  7. oficjalny program UE

Zaznaczam, że tutaj jest mowa nie o jakichś tekstach, których przywoływanie stoi w sprzeczności z prawem, ale o oficjalnie zatwierdzonych i obowiązujących deklaracjach Unii Europejskiej. W marcu 2017 została opublikowana Biała księga w sprawie przyszłości Europy: https://ec.europa.eu/commission/sites/beta-political/files/biala_ksiega_w_sprawie_przyszlosci_europy_pl.pdf która następnie została zatwierdzona przez głowy państw UE (Polskę reprezentowała Beata Szydło) w Deklaracji Rzymskiej. Jedynym wskazanym w białej księdze dokumentem programowym jest "Manifest z Ventotene" napisany w 1941 roku przez włoskiego komunistę Altiero Spinnellego. I jakkolwiek został on napisany w 1941, to w marcu 2017 roku przywódcy UE, mając do wyboru mnóstwo różnych propozycji programów z przeszłości, wybrali akurat ten jeden. Jeśli sformułowanie na temat manifestu w Białej Księdze budzi jakiekolwiek wątpliwości, to warto jeszcze wspomnieć, że od 1993 roku imię Altiero Spinelliego nosi główny budynek Parlamentu Europejskiego w Brukseli. Trudno o bardziej jednoznaczny symbol znaczenia postaci Spinelliego i jego programu dla kierunku rozwoju Unii Europejskiej. Poniżej przedstawiam kilka najważniejszych zdań z tego manifestu: „Pierwszym zadaniem, bez rozwiązania którego wszelki postęp będzie tylko złudzeniem, jest ostateczne zlikwidowanie granic dzielących Europę na suwerenne państwa” „Adekwatność i realizacja każdego pojedynczego punktu programowego musi być badana pod względem jego zgodności z bezdyskusyjnym warunkiem europejskiej jedności.” „Chodzi o stworzenie państwa federalnego, które stoi na własnych nogach i dysponuje europejską armią zamiast armiami narodowymi. Trzeba ostatecznie skończyć z gospodarczą samowystarczalnością, która stanowi kręgosłup totalitarnych reżimów. Potrzeba wystarczającej ilości organów i środków, żeby w poszczególnych państwach związkowych wprowadzić zarządzenia wydane w celu utrzymania porządku ogólnego." // tłumacząc z języka propagandowych haseł na język faktów - wprowadzić w nieposłusznych landach stan wojenny „Nowe państwo, a z nim nowa, prawdziwa demokracja, powstanie dzięki dyktaturze rewolucyjnej partii.” „Ze stale rosnącej grupy sympatyków partia powinna wciągać do współpracy tylko tych, którzy europejską rewolucję uczynili głównym celem swojego życia, którzy z dnia na dzień świadomie wypełniają swoje zadanie i dbają o interes ruchu, również w najtrudniejszych warunkach nielegalności (pisane w 1941) i tworzą stabilną sieć wspierającą płynną sferę ruchu sympatyków.” // a to oznacza, że praworządność w ustach unijnych przywódców oznacza zgodność nie z prawem, konstytucją czy interesem narodowym, ale z bezdyskusyjnym warunkiem europejskiej jedności czyli dążeniem do likwidacji granic dzielących Europę na suwerenne państwa i podporządkowaniem państwa ostatecznej zamianie unii w komunistyczne państwo zjednoczonej Europy. „Europejska rewolucja musi być socjalistyczna, żeby mogła sprostać naszym potrzebom; musi opowiedzieć się za emancypacją klasy robotniczej (pisane w 1941) i stworzeniem ludzkich warunków życia.” „Własność prywatna musi być – w zależności od sytuacji – zniesiona, ograniczona, skorygowana albo rozszerzona i to nie według jakichś dogmatycznych zasad.” I dalej: „Nasz ruch czerpie pewność co do celów i kierunków działania nie z rozpoznania jakiejś nie istniejącej jeszcze woli ludu, ale ze świadomości reprezentowania najgłębszych potrzeb nowoczesnego społeczeństwa. Dzięki niej nasz ruch wyznacza linie kierunkowe nowego porządku, narzucając jeszcze nieuformowanym masom pierwszą społeczną dyscyplinę.” // Warto też porównać namiastkę postępu prezentowaną przez unię i wszystko co z nią związane z nowoczesnymi naukami proponowanymi przez panów zajmujących obecnie czołowe miejsca w Kościele katolickim, bez rezygnacji z zachowywania treści jej tradycyjnej, wielowiekowej wersji. W księdze apokalipsy wspomina się, że w tym czasie na całym świecie będzie się zmuszać ludzi do aktu oddania się diabłu (w sposób - mimo grożenia śmiercią - pozostający jednak dobrowolnym i tym samym ostatecznie pozbawiając się możliwości zbawienia), by przyjąć znamię bestii umożliwiające człowiekowi zdobycie potrzebnych mu dóbr. Bez względu na interpretacje apokalipsy, systemem społeczno-ekonomicznym umożliwiającym wypełnienie zawartych tam przepowiedni jest komunizm. Najlepiej - na całym świecie. Spośród wielu źródeł informacji, polecam materiały Krzysztofa Karonia.
  8. Wcześniej
  9. Witam, mam problem z nagrywaniem przez OBS. Nagrywam w Full HD (rozdzielczość mojego monitora , 1920 x 1080). Poniżej wysyłam moje ustawienia nagrywania w OBS. Mój problem jest taki że na nagraniu co jakiś czas klatkuje i cały czas mam pikselozę. Oglądałem różne filmy jak to naprawić, wszystko robiłem tak samo jak oni i pomogło tylko nieznacznie. https://drive.google.com/open?id=1or-70MBvVz7n5saezdE6OTu7VzM_PZsb - link do filmu w którym występuję problem (sorry że minecraft). Czy ktoś może wie jak naprawić ten problem żeby nagrane filmy ładnie wyglądały??
  10. Ban przez pomyłke

Czy ktoś odpowie? Czy ten dział jest, tylko dla ozdoby?
  11. Ban przez pomyłke

Witam, dzisiaj dosłownie 10 min temu dostałem bana, napisałem na czacie "dlaczego dla tego fortnite jesteście nie mili" jakoś tak, bo ludzie się na czacie czepiali że cały czas fortnite to byłem ciekawy czemu. W tym momencie dostałem bana... Prawdopodobnie przez przypadek bo był jakiś spam o klubach piłki nożnej który lepszy... Prosze o pozytywne rozpatrzenie bana. Lubie c zasem komentować rózne akcje Nick na twich: voltage3210 Pozdrawiam
  12. Cześć czy zna ktoś rozwiązanie na mój problem dotyczący przeciążenia enkodera podczas nagrywania specyfikacja: Gtx 1050 ti i3-3240 3,4 ghz pamięć 8gb enkoder nvidii w obsie
  13. Witam probuje przez jakiś czas ustawić optymalnie obs na streama na YT (World of Tanks) prosze doradzcie jak go skonfigurowac i czy wogóle da rade na takim sprzecie stremować dosc płynnie z dobra jakością ? internet pobieranie 52mbps przesłanie 5.3mbps ping5ms pozdrawiam Karta graficzna MSI GeForce GTX 1050 Ti GAMING X 4GB GDDR5 (128 Bit) HDMI, DP, DVI-D, BOX (GTX 1050 Ti GAMING X 4G) Procesor Intel Core i5-7400, 3GHz, 6MB, BOX (BX80677I57400) Pamięć GoodRam Play, DDR4, 8 GB,2133MHz, CL15 (GY2133D464L15S/8G)
  14. Witam jestem Vinir. Mam 27 lat i chciałem przedstawić wam mój kanał na którym będę wstawiał krótkie filmy ze starszych gier.
  15. Szukam Grafika

Zaprszam do kontaktu [email protected], Portfolio na stronie http://dsnstudio.pl/
  16. PODAJ SPECYFIKACJE KOMPUTERA/LAPTOPA I POPROSTU TAK JEST CIESZ SIĘ ŻE MASZ PONAD 60 FPS I MOŻESZ STREAMOWAĆ A NIE NARZEKASZ A PO DRUGIE OBS POPROSTU DUŻO ZASOBÓW KOMPUTERA JE WIĘC NIC NIE ZROBISZ EWENTUALNIE POUSTAWIAJ OBSA!
  17. WEJDZ W USTAWIENiA PANELU KARTY I ZMIEŃ OBSA ZAMIAST KARTY AMD TO KARTA ZINTEGROWANA POWINNO DZIAŁAĆ PRZYNAJMNIEJ TAK JEST W NVIDI!
  18. GDY ODPALAM OBSA TO WSZYSTKO INNE LAGUJE POMOCY MAM LAPTOPA! SPECYFIKACJA: I5 7200U 2.5GHz TURBO 3.08GHz GTX 940MX 2GB 4GB RAM JESZCZE DODAM ŻE KIEDYŚ MOGŁEM STREAMOWAĆ NAWET CSA A TERAZ JAK ODPALAM STREAMA TO W MINECRAfTCIE MAM 10-25 FPS I W GEFORCE EXPERIENCE NIE MAMA OPCJI A MAM IDEALNĄ SPECYFIKACJE!
  19. Freecommander XE por table jest darmowym zaawansowanym menedżerem plików. Warto się nim zainteresować. W poradniku będą poruszone ciekawe opcje programu. 2. Ustawiamy sobie jaki widoczny dysk ma być w lewym i prawym oknie. Dalszy opis Link.
  20. Witam! Podczas nagrywania w obs, w grze ma ok. 100 klatek ale po zrenderowaniu filmu wideo ma straszne lagi i nie wiem przez co.
  21. X czy Y

Smurfy z lektorem xD Pizza, czy zimny kebab?
  22. Co ulepszyć do GTA V

Co sądzicie o tym, jakbym wymienił ram na 8gb ram i przeinstalował na 64bit?
  23. Siema wszystkim

Siema mam problem z obs studio ponieważ przy nagrywaniu różnych gier np osu, slime rancher, fifa 19 itd. wyskakuje mi komunikat w obs studio enkodowanie przeciążone! Zmień ustawienia wideo lub użyj szybszego presetu kodowania czy coś Moje spec. Laptop HP intel core i5 8300H 2,30 GHz Karta graficzna NVIDIA Geforce GTX 1050 8GB RAM DDR4 dyski 1.SSD-222GB 2.HDD-1TB WIN 10
  24. Niezidentyfikowana sieć brak internetu

Grzebałeś coś w ustawieniach? Jaki masz system operacyjny?
  25. W jakiej rozdzielczości grasz i streamujesz? Możesz spróbować włączyć VSync w grze - to ograniczy ilość FPS do 144 (o ile masz skonfigurowane żeby karta graficzna generowała obraz w 144 FPS). Na monitorze 144 Hz i tak nie zobaczysz więcej niż 144 klatek na sekundę. Dlatego te pozostałe 36 klatek na sekundę (łącznie 180) niepotrzebnie zużywa moc obliczeniową, która może zostać wykorzystana na inne rzeczy, jak np. streamowanie. Nie wiem czemu odczuwasz jakby było 60 FPS skoro Ci pokazuje 180, ale spróbuj to co zaproponowałem i daj znać czy pomogło
  26. Hej pobrałem dziś obs, chciałem sprawdzić jaką jakość miałby stream na moim komputerze mam: msi GTX 1080 8GB Gaming X i5-7600 16gb ram ddr4 2600 Podczas streamowanie takiego lola mam 180 fps a czuje jakbym miał 50/60 (mam monitor 144) Streamuje na kodeku nvenc gdy streamuje na procesorze stream freezuje i bardzo klatkuje (wtedy czuje płynność) Pytanie brzmi jakie polecacie ustawienia co zmienić bo czuć dyskomfort.
  27. Cześć wszystkim! Po paru latach przyszedł czas na wymianę mojego aktualnego mikrofonu (NW-700 + u-phoria umc22) na coś lepszego, tylko pytanie brzmi, co? Chciałbym zmieścić się w granicach 450/500zł. Oczywiście zależy mi jak najlepszej jakości, mikrofonu używać będę głównie do streamowania. Ze względu na przenosiny raz w miesiącu jestem zmuszony postawić na jak najmniej pakowania i zajętego miejsca, więc musi być to mikrofon koniecznie USB (jednak mikrofon+mikser+statyw+kable zajmuje więcej miejsca niż mikrofon+kabel+statyw, a i w trakcie transportu mikser może się "rozregulować") tylko właśnie, na jaki? Zastanawiałem się nad Blue Yeti, Audio Technica at2020 USB+ bądź Novoxem nc-x, lecz ten ostatni jest dla mnie wielką niewiadomą, ponieważ nie mogłem znaleźć kompletnie nigdzie rzetelnej recenzji oraz testu tego sprzętu (jakby ktoś pytał, blue yeti na amazonie wyjdzie mnie jakoś 480zł, at2020 usb+ 500zł, a novox nc-x 400zł). Myślałem też o którejś wersji Razer Seiren. Jakie jest wasze zdanie? Który z tych sprzętów będzie najlepszym wyborem? A może macie jakąś lepszą opcję? Z góry dziękuję za pomoc!
  28. Program do monitorowania, pokazania parametrów CPU, dysku, grafiki. Program CPUID HWMonitor Pokazuje temperaturę procesora, dysku twardego, wykorzystanie karty grafiki. Napięcie baterii i wykorzystanie pamięci. (Value) - w czasie rzeczywistym (Min) - Minimalna wartość, która była. (Max) - Maksymalna wartość, która była. 1. Pokazuje temperaturę procesora na poszczególnych rdzeniach. 2.Pokazuje wykorzystanie procesora na poszczególnych rdzeniach. 3. Pokazuje taktowanie danego rdzenia procesora. 4. Pokazuje temperaturę dysku. 5. Wykorzystanie dysku w poszczególnych partycjach. 6. Wykorzystanie karty graficznej. 7. Napięcie baterii. 8. Pojemność baterii. a) designet capacity(Pojemność baterii gdy była nowa). full charge capacity(Pełna pojemność naładowania). c) current capacity(Aktualna pojemność). 9. Parametry ładowania baterii. a). wear levels(Poziom zużycia). charge levels(Poziom naładowania). 10. Wykorzystanie pamięci w systemie. 11. Odświeżanie parametrów. 12. Zapisanie parametrów do formatu txt.
  1. Załaduj więcej aktywności

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik