Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Ostatni tydzień
  2. Szukam Grafika

jestem do twojej dyspozycji za darmo
  3. ja ci zrobie a jak chcesz zapłacić?
  4. dlaczego nie ma nowych gier

Pokonajmy wirusa, grając w grę! Cały świat martwi się rozprzestrzenianiem koronawirusa. Zamknęliśmy się w domu, czując się bezradni. Komputery zapewniają nam łączność ze światem zewnętrznym i pozwalają nam zachować zdrowie psychiczne Analitycy mówią: Granie w gry to bezpieczne miejsce, aby uniknąć infekcji COVID-19. Poszliśmy na strony Y8, FRIV i KIZI, aby zagrać w nasze ulubione gry na stronie i odizolować społeczeństwo podczas wybuchu epidemii.
  5. Aktualizacja PC

W takiej cenie to bierz cos od Cruciala.
  6. Wcześniej
  7. Aktualizacja PC

Powiedzmy do 300 pln.
  8. Wykonam za darmo grafikę - proszę o propozycje

Witam chciałabym poprosić o banner. Najlepiej gdyby był w kolorze słonecznikowym i miał moją grafikę postaci. Może zawierać:Msp:celestynka1. Fajnie by było gdyby był taki efekt realistyczny co troche jest trudne ,ale mam nadzieję ,że sobie poradzisz! Dodaję pliki z postacią i moim avaterem z moim stylem. Moj instagram lub snap aby wysłać: snap: Maja Dragan ig:_darkness_love_you_
  9. słuchawki

Zdania w tej kwestii bywają podzielone. Niektórzy twierdzą, że jakikolwiek słuchanie przez słuchawki jest szkodliwe, ale jeśli ma to pomóc komuś w pracy czy w nauce, to czemu nie? Znalazłam interesujący artykuł poruszający tą właśnie kwestie https://www.signia-aparatysluchowe.pl/blog/hearing-aids-for-music-enthusiasts/   Z tego co sama się kiedyś dowiadywałam to bezpieczniejsze są słuchawki nauszne, ważne też żeby dobrze izolowały odgłosy z otoczenia, bo często właśnie ta niewystarczająca izolacja sprawia, że niepotrzebnie zwiększamy głośność to poziomu, który na dłuższą metę może być naprawdę niekorzystny.
  10. Kostka rubika

to wyjątkowo pasjonujące i wciągające zajęcie
  11. Dobre polskie filmy

Dzięki za tą listę w jednym miejscu zebraliście wszystko co warto obejrzeć
  12. Aktualizacja PC

Jaki budzet chcesz przenaczyc na ten cel?
  13. Siema czy mógłbyś zrobić baner na YT Adziak YouTube ? Coś takiego, żę np. Zostawcie łapke i suba jakieś anime czy coś ale musi być napisane Adziak YouTube.
  14. Słuchanie audiobook'ów? A może czytanie ? Wasza opinia.

Książka mają w sobie coś magicznego. Audiobooki mają jednak bardzo dużo plusów. Jeśli ktoś jest chętny to zachęcam do przeczytania jak rocznie przesłuchać ponad 100 książek. https://puzzleproduktywnosci.pl/100-ksiazek-rocznie/
  15. Moim zdaniem na ten moment to optymalny wybor. Nowe karty nvidii dopiero we wrzesniu. Nie ma co tyle sie maltretowac
  16. Dzień dobry ekipa, chciałem zakupić jakiś zestaw stacjonarny do 5000zł. Niestety nie mam zbyt dużego pojęcia odnośnie podzespołów itp, aby wszystko ze sobą grało i było kompatybilne. Interesuje mnie: - 16GB Ramu na dwóch kościach (wiadomo podstawa :P) - Procesor z AMD Ryzen 5 powinien wystarczyć, bo tak naprawdę z tego co wyczytałem, to on jest na równi z i7'kami, gdzie od i5 do i7 podobno konfiguracje procesorów są przekłamane i wyolbrzymione, a przy nowszych kartach graficznych już tyle procesor nie "myśli ^^" - Karta graficzna no to już wedle uznania, ale stawiałbym na coś za 1700-2000zł - Prosta zwykła obudowa bez szaleństw - Mały dysk SSD na którym pracowałby system i 1T HDD maksymalnie. - Płyta główna taka, aby to wszystko uciągnęła - Zasilacz XFX XTR2 550W Full Modular 80+ Gold chyba jest super rozwiązaniem - Karta dźwiękowa zostanie przeze mnie oddzielnie zamówiona ze scarletta - Karta sieciowa, nie wiem wystarczy chyba zintegrowana :P.
  17. Rysunek-grafika

poproszę o baner fortnite z nickiem fragsiol yt bardzo potszebuję muj e-mail to [email protected]
  18. Prezentacja Waszych live streamow

Witam serdecznie Jestem Mateusz i mam 26 lat. Uwielbiam grę Counter-Strike. ¯_(ツ)_/¯ . Grałem w kilku teamach w jednym byliśmy o włos w graniu na lanie z drużynami Tier 1 w Polsce. Po tym jednak zrozumiałem że jestem już niezbyt młody by zostac profesjonalnym zawodnikiem, i w oto taki sposób przeszedłem na streamowanie. Pracuje jako magazynier kierowca. Jakiś czas teamu dowiedziałem się że choruję na nieuleczalna chorobę SM. Przez to niewiadomo jak moje życie potoczy się dalej (nie wiem jak długo fizycznie będę wstanie pracować aby utrzymać syna i kobietę). Zawsze słyszałem o tym aby pracować robić to co się lubi. Właśnie lubię grać i integrować się z ludźmi wydaje mi się że przychodzi mi to z łatwością. Chciał bym aby Stream i granie stało się moją pracą Mam nadzieję że jakieś grono ludzi zaakceptuje mnie takim jakim jestem <3 Co będę Streamował? Głownie Counter-Strike czasem może pojawi się inna gra np Warzone Z racji że byłem IGLEM człowiekiem od taktyk Mam plany na serię YT z akademią taktyczną dla osób które zaczynają przygodę z swoim teamem lub graja po prostu 4Fun. Stream jest codziennie od +-21 do 3 Serdecznie zapraszam www.twitch.tv/quiztv
  19. Wrażenia z gry PUBG

Sama gra nie wciągnęła mnie jakoś specjalnie. Strasznie drewniana mechanika, system strzelania ni to realistyczny, ni to arkadowy. Feeling broni nie powala, audio tak samo. Nie czuć tej soczystości po wystrzale. W sumie jedyne co mi się spodobało to mapy, całkiem spore i ciekawie zrobione.
  20. Nie wiem. Nie zajmowałem się tym nigdy. Na co Ci tyle wyjść To jest dobre jak chcesz każdą ścieżkę z osobna odtwarzać np. Discord TS, skype i itp. A tak to we zwykłym mikserze bym zrobił Chociaż się nie znam to w grze Minecraft w ustawieniach audio nie można wybrać Urządzenia Audio w którym ma być odtwarzany dźwięk? Może trzeba ustawić opcję w urządzeniach audio "pozwalaj urządzeniu na zarządzanie aplikacją" czy coś takiego
  21. @lalu93 Wiesz może czym jak naprawić aby np. Minecraft był na line 3 a nie na line 1 gdy go ustawiłem niby na 3.
  22. Mam z 3 przeróżnych serwisów różne rzeczy ustawione i nic z tego nie działa, jak mówie jest sam dźwięk. Przeinstaluje OBS'a i dam znać. Edit: Przeinstalowałem i działa, teraz na nowo trzeba ustawiać ;c. Ale przynajmniej działa ;D
  23. Nie ustawiłeś jakichś filtrów ? Nie wiem. A spróbuj zrobić test korzystając z innego serwisu do powiadomień. W najlepszym wypadku przeinstaluj OBSa bo często jest to pomocne rozwiązanie w różnych dolegliwościach. Niby dobrze ustawione, ale nie działa. Po przeinstalowaniu tak samo ustawione i działa
  24. Próbowałem, już wczoraj i nie działa. Dla pewności sprawdziłem jeszcze raz i nic. ;/
  1. Załaduj więcej aktywności

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik