Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Dzisiaj
  2. Ogryz - Escape From Tarkov

Nowy film:
  3. Ostatni tydzień
  4. Prezentacja Waszych live streamow

Cześć! Z tej strony Przybruw czyli Daniel. Przygodę na Twitch.tv dopiero zaczynam wiec dlaczego miałby tu się nie odzywać? Na streamie różnorakie gierki. Póki co nic się nie dzieje bo takie sa początki. Streamy w różne dni ale z reguły od 17 do X zależy od chęci, ludzi itd Https://www.twitch.tv/Przybruw_ Serdecznie zapraszam
  5. Wcześniej
  6. Serdecznie zapraszam na drugi odcinek z Minecrafta, a zarazem pierwszy odcinek konkursowy!
  7. Siemaneczko! Parę lat temu prowadziłem prężnie mój kanał na YouTubie, gdzie udało mi się zyskać stałą widownię głównie grając w Terrarię. Ówcześnie stałem się jednym z bardziej rozpoznawalnych twórców w community Terrarii. Po jakimś czasie zaprzestałem nagrywania, a teraz zamierzam wrócić z jeszcze lepszym, szerszym i bardziej profesjonalnym kontentem. Postanowiłem przygodę zacząć od Minecrafta, a konkretnie paczki modów Sky Factory 4 i mam zamiar ogrywać kolejne, bardzo rozbudowane i mega ciekawe paczki. Co mnie cechuje? - Wysoka jakość audio/wideo - Profesjonalna obróbka i montaż filmów - Ciekawy i wciągający kontent - Wiele pomysłów na przyszłość Plany na przyszłość? W przyszłości mam zamiar zrealizować wiele ciekawych projektów. Gram też na wysokim poziomie w CS’a (organizacja GKS Tychy eSports), toteż pojawią się ciekawe poradniki, mapki i inne rzeczy z kantera. Myślę nad wprowadzeniem nowych serii z Minecrafta, bardzo lubię budować rożnego rodzaju struktury, więc być może pojawią się interesujące timelapsy z tematycznego budowania. Na kanał powróci również Terraria w odnowionym wydaniu (prawdopodobnie na modyfikacjach). Planem na następne miesiące jest również nagrywanie FIFY 20 z XBOX ONE, ale będą to materiały typu DUO, czyli wszystko grane w parze z moim bratem, wraz z kamerami z kilku perspektyw na nas, nagłośnieniem i dobrą jakością audio. FIFA wprowadza kilka ulepszeń, nowy tryb, więc filmy będą bardzo ciekawe. W planie są także VLOGi z moją dziewczyną, śmieszne zabawy itp itd. Myślę, że pomysł na rozwój kanału jest konkretny i dobrze przemyślany, w takim razie czas wprowadzić go w życie, co niemożliwe będzie bez Was! Dlatego dziś daję Wam link do obejrzenia i konstruktywnego ocenienia pierwszego odcinka nowej przygody z Minecraftem na modach! (+ pierwszy konkurs na kanale w komentarzu) ❤ Dzięki za przeczytanie i zachęcam do zostawienia subika! Pierwszy filmik z serii Sky Factory 4 Filmik konkursowy
  8. Ogryz - Escape From Tarkov

Nowy film:
  9. W sensie jak już chciałeś wyłączyć nagrywanie? Pozostaje jedynie czekać. Na przyszłość zapisuj do FLV, a potem w OBS'ie jest narzędzie do konwertowania FLV na MP4. Przy FLV nawet jak się Ci komp wyłączy w trakcie nagrywania lub jakiś bluescreen to można przywrócić, z MP4 tak łatwo nie jest
  10. Szanowni forumowicze, Od pewnego czasu nagrywam sobie obs-em. Wszystko działa w porządku. Tylko przy najnowszym nagraniu coś się sknociło i ciągle jest komunikat "zatrzymywanie nagrywania..." w panelu sterującym. Jest to ważny materiał dla mnie i nie chce go stracić. Proszę pomóżcie. Format mp4
  11. Wybór fotela dla gracza

No w zasadzie nie tylko do samego grania ale do wszystkiego. Po prostu jest mi potrzebny do domu wygodny fotel. Żona pracuje w domu, 8h dziennie przed kompem ( narzeka na obecne krzesło,zenie jest wygodne i w sumie ma racje bo jak się na nim siedzi więcej niż 3 godziny to zaczynają plecy boleć). , ja jak wrócę z pracy, też czasem lubię usiąść do kompa, więc przydałby się jakiś dobry fotel, coby tyłek nie odpadał po paru godzinach. No i aby miał dobre podparcie kręgosłupa. Jak na razie mam na oku ten: https://kreispolska.pl/biurowe/1749-krzeslo-biurowe-obrotowe-aimis1-interstuhl-kolka-zaglowek.html Jak się na niego zapatrujecie?
  12. witam Mam problem z słuchawkami, podczas ładowania gry WW3 nagle dźwięk się wyłączył i słuchawki zostały cały czas wykrywane można było je wybrać np na ts3 lecz nie dało się używać mikrofonu jak i nie było dźwięku. Słuchawki miały czasem podobny problem że musiałem odłączyć i podłączyć ale zawsze działało to potem poprawnie a teraz nawet nie ma podświetlenia. Sprawdzałem na innym komputerze i ten sam problem
  13. Ogryz - Escape From Tarkov

Nowy film:
  14. Ogryz - Escape From Tarkov

Co nagrywam: Escape From Tarkov Wiek: 21 lat Opis: Cześć, mam na imię Kuba i na co dzień jestem studentem. W wolnych chwilach poświęcam się swoim zainteresowaniom, z których jedno z nich jest graniem w gry komputerowe z moimi znajomymi. Nie udostępniam typowych letsplejów, bo na moim kanale staram się wrzucać co ciekawsze momenty, z naszych rozgrywek, w stosunkowo krótkich filmach (około 10 minut), ponieważ sam zdaję sobie sprawę, że oglądanie godzinnych gameplay'ów może być nużące dla widza poznającego nowy kanał. Jeśli chodzi o gatunki, w które gram, to są to przede wszystkim taktyczne shootery oraz survivale. Lubię gry trudne i z wysokim poziomem wejścia. Jeśli chodzi o aspekt techniczny, to w każdym filmie staram się o jak najlepszą jakość zarówno video oraz audio. Przykładowy film:
  15. pop

o kurde
  16. Podróż w ciemno na Kanary/ Nowy kanał

Witam wszystkich, zapraszam kolejny film na moim kanale, dziś będziemy podróżować w poszukiwaniu przepięknego kanionu, na Gran Canarii mam nadzieje że wam się spodoba
  17. Spróbuj włączyć w grze VSync i jeśli nie masz, to na monitorze odświeżanie 60 Hz. Wtedy gra nie będzie zużywać więcej zasobów niż trzeba i będzie renderować tylko do 60 FPS zamiast 110 czy więcej. Tym sposobem OBS otrzyma więcej zasobów dla siebie. Oczywiście wszystkie zbędne programy w tle również można wyłączyć. Spróbuj też zwykłego OBS Studio, a nie Streamlabs OBS jeśli używasz tylko do nagrywania surowego obrazu z gry
  18. Posiadam avermedie live gamer portable c875. Podłączyłem wszystko prawidłowo do ps4 oraz do monitora iiyama g2530hsu, jednak brak dźwięku na PC. Pobrałem wszystkie najnowsze sterowniki i wszystko jest zaktualizowane, jednak w programu AVerMedia RECentral nie dociera dźwięk z PS4. Co może być przyczyną?
  19. Witam Panowie mam taki problem podczas nagrywania mam w grze lagi jak i na nagraniu. A w grze mam 90-110fps próbowałem wszystkiego co mogłem i nic nie zadziałało chciałbym nagrywać i strimować w 1080p 60 fps grę League of Legends Także mam włączone przechwytywanie powtórki w programie Geforce Experence ale testowałem z wyłączonym i tak samo jest. mój sprzęt. i7 9700K 4.1 - 4.9 Ghz RTX 2070 8GB 16 GB ram 2933Mhz Program do nagrywania Streamlabs OBS dodaję zdjęcie ustawień obs za pomoc dziękuje.
  20. Dlaczego z ramem ? Problem jest bardziej ze strony zjadania Karty graficznej w 100% przy dying light. ten komputer u góry posiadam a natomiast drugi chciałabym bardziej ekonomiczny jeśli SLI jest slabym wyjściem. W takim razie jak sprawdzić problem z RAM-em ?
  21. Z zasilaczem przesadziłeś, wystarczyłby 550W za 250zł z ceryfikatem Gold. Było kupić używanego GTX 1050 Ti bo przecież lepszy nie jest potrzebny. Obstawiam że masz problem z RAM-em w tym PC.
  22. Cześć mam problem kupiłem nowy komputer i ustawienia w obs całkiem mi się zmieniły nie wiem na jakim kodeku nagrywać , nie mam jak dawniej 3 kodeków do wyboru Dodam że mam rtx2070 super i ryzena 7 3700x
  23. Witam. Szukam słuchawek bezprzewodowych max do 500zł i nie musi być mikrofonu bo korzystam ze swojego. Co do samych słuchawek to zależy mi na dobrych takich na lata które nadają się do gier i do słuchania muzyki i w cale nie muszą być z serii "gamingowej" mam kilka na oku lecz chciałbym się najpierw was zapytać jakie macie propozycje.
  24. Witam. Nie wiem czy to odpowiedni dział na taki temat ale dotyczy youtuba. Pytanie mam krótkie a chodzi o zarobki na youtubie - czy są jakieś dodatkowe możliwości zarabiania na swoim kanale prócz donejtów i samych wyświetleń chodzi mi o jakieś dodatkowe możliwości bo wiem że coś takiego istnieje i wiem tylko tyle że jakieś linki trzeba wkleić w swój kanał ale kompletnie nie wiem jak to się robi i co polecacie.
  25. Możesz mieć nawet 2000W zasilacz, a nie będzie brał więcej mocy niż komputer potrzebuje, czyli ok. 400W
  26. Oto specyfikacja mojego komputera. Obudowa Cooler Master Cosmos C700M Big Tower Płyta główna MSI MEG Z390 ACE Zasilacz be quiet! Dark Power Pro P11 850W Procesor Intel Core i9-9900K, 3.6GHz, 16MB, OEM Pamięć Corsair Vengeance LPX, DDR4, 32 GB,3000MHz Dysk Toshiba P300 Performance 3.5 2TB Dysk SSD Samsung 970 Evo 500GB GIGABYTE AORUS GEFORCE RTX 2080 TI XTREME 11GB Zapomniałam dodać 1920x1080 rozdzielczość monitora. Streamując ponieważ posiadam logitech brio - potrzebuję 40% karty graficznej do 30% na samą kamerkę. grając zabiera mi 100 % karty graficznej. W obs są lagi. Ok jest lock na 30 fps lagi znikają - ale przy takiej karcie graficznej aż się nie chce grać na 30 fps. Więc jest może ktoś kto zna się na tym - czy lepiej kupić druga kartę graficzną i zrobić z niej SLI czy kupić komputer?? Ograniczenie do 5 tysiecy - przydałby się lżejszy zasilacz, bo nie chciałabym żeby mnie zjadł prąd. Ryzen 7 2700 4.0Ghz Asus Prime X470-PRO Seasonic 850W Focus Plus Gold Adata SSD XPG 512GB M.2 PCIe Corsair 16GB 3200 MHz Vengeance Gigabyte RX580 8Gb NZXT Kraken X62 v.2 NZXT H500 Chyba że ktoś ma propozycję do 5 tysięcy komputera który utrzyma kamerkę i całego obsa - a nie będzie zjadał dużo watów! Proszę o pomoc
  27. Cześć otóż mam pewien problem. Podczas streamowania laguje mi gry nie tylko w League of Legends ale i w Dying Light. Problem jest w momencie używania kamerki ( logitech brio) Oto specyfikacja mojego komputera. Obudowa Cooler Master Cosmos C700M Big Tower Płyta główna MSI MEG Z390 ACE Zasilacz be quiet! Dark Power Pro P11 850W Procesor Intel Core i9-9900K, 3.6GHz, 16MB, OEM Pamięć Corsair Vengeance LPX, DDR4, 32 GB,3000MHz Dysk Toshiba P300 Performance 3.5 2TB Dysk SSD Samsung 970 Evo 500GB GIGABYTE AORUS GEFORCE RTX 2080 TI XTREME 11GB Na monitorze na którym gram nie posiadam żadnych lagów lecz w obs na drugim monitorze są widać dropy klatek. Rozdziałka streama to 1920. Upload to 10/11 download 200 Bardzo proszę o pomoc, może gdybym posiadała drugą kartę graficzną 2080 TI byłoby ok ? chociaż wolałabym tańsze rozwiązanie. Dodam rowniez ze po wyłączeniu kamerki obrazu nie klatkuje. Niestety tuz po odpaleniu sa klatki. Potrzeba nowego komputera czy raczej karty graficznej? Zuzycie procka to 40%.
  1. Załaduj więcej aktywności

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik