Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
IkarosPL

Zadanie pierwsze [Wyniki]

Polecane posty

A więc nadeszła ta chwila, zadanie które otrzymali:

• Kadzik 
  • MassQet 
  • Manttti 
  • pater2604 
  • Glock 

ocenimy właśnie dzisiaj. Pracę piątki która został............... Wróć! Nie, znów nie będzie nam dane oceniać pracy całej grupy BO:

Pater2604 - No cóż nie dane mi było odebranie wiadomości zawierającej link czy choćby zwykłe "sorry ale nie mogę", no cóż normalnie walną bym Ci bana na 25242532 bitw, ale że i tak tu pewnie nigdy nie zawitasz to dostajesz standard który jest zawarty w regulaminie czyli 3. 

MassQet- Tutaj sytuacja jest troszkę inna, rozumiem pewne kwestie którymi się tłumaczyłeś i staraliśmy Ci pomóc razem z Himim, ale zaproponowane przez Ciebie warunki nie wchodziły w grę, liczę że jeszcze kiedyś do nas zawitasz. Przez to że nie olałeś bitwy całkowicie nakładam na Ciebie karę 2 okresu bitw.

~Oczywiście Bany są liczone od następnej edycji bitw.

Teraz osoby które wykazały się inwencją twórczą i powiem wam szczerze aż się sama japa cieszy na niektóre filmy, miejsca według mnie:

1 miejsce ex aequo

Kadzik (jego film TU) i Glock (a jego TU)

To co tutaj panowie pokazaliście to coś czego się nie spodziewałem, filmy są na prawdę dobre i interesujące (może u Kadzika to samo na końcu już robi się nudne ale i tak jest sztossss :D ), zacznę od

Analizy u Glocka:

Into jest ciekawe do samego końca, świetnie połączenie różnych tematów które wcale nie jest tak łatwo połączyć (gry, vlogi), podzielenie prezentacji kanału na sekcje tematyczne to też strzał w 10-tkę, dzięki temu wszystko ma ręce i nogi. Od strony czysto technicznej muzyka mogła by być trochę ciszej, ale też nie jest źle, przejścia płynne nie mam zastrzeżeń, końcówka też może być. Świetne intro! :P

Analiza u Kadzika:

Pamiętajcie, warto pytać! Akurat właśnie to zrobił Kadzik pytając czy może zrobić tak a nie inaczej. Nie kłóciło to się z żadnym z punktów zadania więc pozwoliłem i wyszło jak? Śmiesznie :D Ale to działa tylko na twoją korzyść, oglądałem ten film kilka razy i za każdym razem bawił mnie tak samo. Wszystko było by dobrze gdyby nie ta przeciągniętą końcówka. Mogłeś nie wiem, dodać nową zwrotkę? Coś nowego? Wtedy zdaje mi się ze 1 miejsce było by twoje :P

2 Miejsce:

Manttti (jego film TU)

Pierwsze moje pytanie, dlaczego tego Pana nie słychać! Mogłeś to załatwić na 2 sposoby dać głośniej głos mówiącego lub zmniejszyć głośność muzyki. Nie zrobiłeś ani tego, ani tego i wyszła trochę kupa bo nie słychać nam głównego bohatera :( Trochę mi się nie podoba to że w tak długim filmie użyłeś tylko 3 materiałów (tz. fimów, nie chciałem się powtarzać) z kanału naszego HighStyled-a. Pod koniec przeciąganie tych dwóch ciężarówek robią się męczarnią dla oka, mam nadzieje że następnym razem będzie lepiej :)

Podsumowując:

Odpada! Nikt! Też nie znam gościa. Jako że 2 osoby nie oddały prac automatycznie się wykluczyły, więc na ten moment mamy 3 uczestników bitw, ale do finału jeszcze was trochę pomęczymy :P Ogólnie chciałem powiedzieć że jestem naprawdę zadowolony z tego zadania, widać że nie olaliście go i zrobiliście fajne filmy.

Zadanie następne pojawi się jutro lub w środę około godziny 20:00, cya!

Edytowano przez Himiodzio

Kaadzik, jesteś dziwny. ;x Ogółem to gdyby nie fakt, że to ciągle to samo to byłoby fajnie, a tak to z czasem się zaczyna nudzić. 

Spodziewałem się mniej przychylnej opinii do mojego filmu, ale jak widać się spodobało. Dzięki. :)

Mantii nic nie słychać. ;x

Jak człowiek siedzi nad montażem przez tyle czasu, to już ta znośna granica znudzenia widza mu gdzieś umyka. Ze swojego dzieła jestem zadowolony i będę na przyszłość pamiętał o lekkiej zmianie formy :) (swoją drogą gdybym miał robić jeszcze jedną zwrotkę, to bym już chyba nie zdążył, bo szukanie dobrych kwestii jest strasznie czasochłonne :D).

No cóż, zostało nas tylko trzech, więc trzeba mocno podkręcić tempo na ostatniej prostej :P

I jeszcze jedno... Ikaros, ja jestem Kaadzik, nie Kadzik :3

Komentować tego co się dzieję w sprawie zapisów, nie będę - przyjdzie czas na te kwestie po zakończeniu tejże edycji... Jedynie mogę napisać, że system zapisów i potwierdzeń, czeka ogromna zmiana - niestety ta jedna rzecz jak widać zawiodła, choć system z pozoru wyglądał na całkiem sensowny.

Wracając do zadania - zostało wykonane.

Nagroda za 4 miejsce w tejże chwili wygasa, nie ma w tej edycji 4 miejsca.

Obecnie kolejne zadanie, będzie zadaniem finałowym grupy.

Zadanie finałowe grupy, przeprowadzę ja sam, we własnej osobie. Czy już można się bać? Nie wiem, ja się siebie nie boję ;).

Zadanie finałowe pojawi się w piątek, zapewne w okolicach godzin wieczornych.

Pamiętajcie, to będzie finał grupy, wykonanie zadanie które dostaniecie będzie decydowało o tym czy dostaniecie się do finału.

Do piątku! :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować