Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam :) Nie mogę się zdecydować czy streamować na twitchu czy hitboxie :( z jednej strony twitch to twitch jak już zdobędziesz tych 50 widzów to twój stream jest dużo wyżej i dużo więcej osób wejdzie na twój kanał a z drugiej strony streamów na których jest 1-5 widzów jest strasznie dużo i szansa że ktoś wejdzie na twojego liva jest bardzo mała :/ (bez żadnej reklamy). Dlatego hitbox wydaje się być ciekawszą opcją jeśli chodzi o zdobycie randomowych widzów. Głównie chce streamować CSGO ponieważ gram w tą gre bardzo dużo(3k godzin) mam doświadczenie gram w wielu turniejach nawet izak komentował mój mecz w finale fantasy expo challange (a fanboy komentował półfinał) no i właśnie twitch bardziej mi pasuje do profasjonalnego gamingu/esportu i jeśli chciałbym szukać jakiegoś dobrego gracza csgo to bym szukał na właśnie na twitchu ale tak jak mówiłem bez reklamy to nikt nawet nie dojedzie do mojego streama ;/ Wiem że było już wiele podobnych tematów, ale niestety żaden z nich mnie nie przekonał czy streamować na hitboxie czy twitchu jeśli macie jakieś sugestie pomysły itd to śmiało piszcie :D Dzięki !

Gość machlak   
Gość machlak

Cześć

Też miałem ten dylemat ale niedawno wróciłem na Twitcha ;)

Na Hitboxie nie masz szans by cie ktoś randomowy zaczął oglądać, na Twitcha zawsze ktoś wbije (nie tylko na popularna grę) więc powiem tak zaczynać streamować na Twitchu zdobyć widzów i ew. wtedy przejść na Hitboxa ;)

Pozdrawiam

Gość machlak   
Gość machlak

A co sądzicie o gaming.youtube.com ?

To już wogóle sobie odpuść kolego, bo tam niema dla kogo streamować bo brak ludzi ;)

Jeśli chodzi o start to polecam twitcha, więcej potencjalnych widzów. Hitbox daje możliwość zarobku od początku, ale zanim nabijesz wymaganą do wypłaty kwotę to trochę minie.

Gość machlak   
Gość machlak

Tak jest zdobądz najpierw widzów na Twitchu a później jakbys chciał przejść na Hitboxa to oni i tak pójda za tobą, jak zaczniesz od zera na Hitboxie to bedziesz miał bardzo ciezko by zdobyć jakichś widzów niestety ze względu na to że mało ludzi tam jest poki co.

Choc na Hitboxie raz ze mozesz juz zarabiac bez partnerstwa to mas od razu jakosc HD w ktorej mozesz streamować, Twitch niestety zaniża jakość mimo ze streamujesz w HD 720p to i tak wyglada to na streamie jak 480p ;)

Osobiście wolę HitBoxa. Platforma wydaje mi się dużo ładniejsza, przyjemniejsza w używaniu, sensowniej zaprojektowana. W dodatku kilka dni temu zgarnęli dofinansowanie wysokości 4 milionów dolarów od Wargamingu, więc jest spora szansa na to, że w najbliższym czasie się rozwiną.

Twitch niestety wygrywa z HitBoxem swoją bazą użytkowników, zasięgami i współpracą e-sportową. Jest masa ludzi która słysząc "stream" potrafi myśleć tylko o Twitchu i obstawiam, że nieprędko się to zmieni.

Jeśli chodzi o to która z platform jest korzystniejsza dla początkujących streamerów którzy nie mają jeszcze swojej publiczności, to obstawiałbym Twitcha. 

Gość machlak   
Gość machlak

No zgadzam się mi osobiście też Hitbox bardziej pasuje bo jestem zrobiony na nowszej technologii itp.

Ładniej wygląda, posiada wbudowane funkcje których Twitch niema (ankiety, losowania na czacie) lepsza jakość nie zaniżają jej jak na Twitchu, czyli streamujesz w 720p to ludzie oglądaja Ciebie w takiej jakości jakiej streamujesz.

Brakuje tylko ludzi tam póki co, i dlatego ja zostaje na Twitchu ale pewnie za jakiś czas przejdę na Hitboxa.

Ps. A i jedna rzecz która wkurza to słaba aplikacja mobilna która nie u wszystkich dobrze działa, mi np. na Tablecie Lenovo A7-50 nie ma obrazu bo się nie ładuje tylko mam sam czat.

Jest losowanie na chacie na twitchu. Poprzez slowo i losuje

Musisz mieć Moobota (lub własnego bota) wgranego, a na Hitboxie wszystko jest wbudowane.

Gość machlak   
Gość machlak

Jest losowanie na chacie na twitchu. Poprzez slowo i losuje

A to nie wiem muszę ogarnać jak to sie odpala ;)

Gość machlak   
Gość machlak

hehe to stary to ja wiem przecież i o to mi chodziło, że na Hitboxie masz wszystko na Streamie (na czacie) a na Twitchu musisz dogrywać albo ustawiać w Moobocie ;)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik