Skocz do zawartości
SzopenPogo

[YouTube] SzopenPogo

Polecane posty

Youtube_BG_Templ2222ate.png

Przez wiele lat przemierzałem stale powiększające się połacie YouTubowej krainy. Gdy odpoczywałem na polanie "Powiadamiającego Dzwoneczka" zauważyłem pewną, nieznaną mi jeszcze krainę zwącą się "Prześlij". Stawiając pierwszy krok w tym nieznanym mi dotychczas świecie zobaczyłem kilka złych smoków chcących za wszelką cenę zagrodzić mi dalszą drogę ku rozwojowi. Największe i najgroźniejsze zwały się  "Lekka Obawa" i "Straszne Lenistwo". 
 Walka była trudna i nierówna ale z powodzeniem rozpłatałem brzuchy tych madafakerów! Nareszcie mogłem ruszyć dalej, lecz niestety,  zza rogu zaczęły wychodzić kolejne parszywe bestie, których sam już nie będę wstanie zwalczyć!

Do tego potrzebni jesteście mi WY! Jeżeli jesteś fanem różnego rodzaju Gier i lubisz oglądać Let's Playe to jesteś w stanie wspomóc mnie w walce z dalszymi potworami! Im więcej osób w Armii Kudłaczy tym mniej złych potworów! Dlatego zachęcam was do oglądania, komentowania i oceniania moich filmików! Codziennie jeden odcinek z World of WarCraft i z gry którą wy wybierzecie i która wy chcecie oglądać!

You_Tube_icon_full_color.pngSzopenPogo (YouTube)

Informacje dodatkowe:

Aktualna seria:
Magicka - porządna dawka imba rotacji!
Zakończone serie:
(brak)

Aktualne serie World of WarCraft:
Poszukiwacz Contentu -  dla tych co znudzeni szukają jakiś zajęć w grze.
Qupa Quest - azeroth skrywa wiele tajemnic ...nawet tych gównianych tajemnic!
Szopentator - komentarz odnośnie nowości czy wprowadzonych systemów w World of WarCraft.
Farma w 0,5 Minuty - czyli poradnik jak wyfarmić pewne rzeczy trwający tylko 0,5 minuty!
Odkrywcy Azeroth - coś w stylu let's play w którym pokazuje świeżemu graczowi świat WoW'a.
Inne - czyli inne materiały z WoW'a

Serie poboczne:

Edytowano przez SzopenPogo

Zadbaj o kulturę... poważnie.

Nagrywanie na YouTube traktuje jak zabawę dlatego też w filmikach zachowuje się praktycznie tak samo jak w życiu codziennym i nie chcę się męczyć udając osobę którą nie jestem. Ale muszę przyznać rację, czasami troszeczkę przesadzam z agresja i wulgaryzmami :)

Przypominam:

Fallout 4 codziennie o 17:00

World of WarCraft - Odkrywcy Azeroth albo Poszukiwacz Contentu codziennie o 12:00

No sory, ale od gościa, który wzoruje się na filarze kultury jakim jest Fryderyk Chopin trzeba oczekiwać kultury.

// No i proszę bardzo - to był mój 2500 post. :)

Edytowano przez Glock

W żadnym stopniu nie wzoruje się na Fryderyku Chopinie (No może avatar). Prawdopodobnie kiedyś wyjaśnię skąd się wziął mój nick/ksywka a ma ona kilka ładnych lat. Na początek radzę kojarzyć to z szopą a nie Chopinem :)

Co do tej nieszczęsnej kultury odpowiedziałem kilka postów wyżej:

Nagrywanie na YouTube traktuje jak zabawę dlatego też w filmikach zachowuje się praktycznie tak samo jak w życiu codziennym i nie chcę się męczyć udając osobę którą nie jestem.

PS. Polecam przypomnieć sobie również  ten filmik Rocka :)

Facebook: LINK

Od poniedziałku do niedzieli!

World of WarCraft: 12:00

Seria wieczorna(Inne gierki): 17:00

Dla osób zwracających wcześniej uwagę na mój sposób prezentacji i kulturę osobistą odpowiedź w Odcinku Informacyjnym (Dokładnie od 1:08)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.