Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Doragorn

Nie mogę dołączyć do serwera - Infestation :(

Polecane posty

Witam. Ostatnio pobrałem na nowo Infestation i mam problem, gdyż kiedy wybieram serwer i dołączam do niego ładownie jest troszkę przydługie ale koniec końców, dołącza mnie do niego, pokazuję mi się HUD i wyrzuca mnie z niego po czym widzę komunikat "zostałeś odłączony z serwera" lub "przekroczono czas dołączania do serwera". Nie wiem gdzie leży problem dodam że, mam 2Gb ram-u ale gdy kupiłem grę w wersji beta i jakiś czas po jej wydaniu nie miałem żadnych problemów z grą nawet po zmianie z WarZ na ISS :c. Jest możliwość że, problem leży że gra nie jest połączona ze steamem? Z góry serdecznie dziękuję za pomoc :) 

Moja teoria jako byłego gracza WarZ i ISS (prawie jak ISIS :kappa:), który ma na koncie setki godzin w tym brzmi: przez małą ilość pamięci RAM gra ładuje się za długo. Przez to przekraczasz maksymalny czas podłączania się. Masz możliwość włożenia przynajmniej dodatkowych 2 GB RAM np. z kompa kolegi jakiegoś? 

WarZ - tak lubię to nazywać - ma teraz jakąś nową wersję i wydaje mi się, że gra po prostu lubi RAM jeszcze bardziej :D

Dobrze że zombie nie chodzą ubrani w turbany i nie wybuchają po zabiciu Kappa. No właśnie tak trochę słabo z tym ramem musiałbym go kupić jak już a mój pc liczy sobie 5 lat, nie wiem jaki typ ramu będzie okey pod moją płytę główną :( nie ma opcji obejścia tego w jakiś sposób?

Małej ilości zasobów nie obejdziesz. Jak 5 lat komp ma i posiadasz 2 GB RAM, to zapewne pamięci DDR2 tam siedzą, czyli taniocha. Dobierasz taki sam model i po sprawie. Nie gwarantuję ci oczywiście, że RAM pomoże, to tylko teoria.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez TENODMAGIII
      Witam, od jakiegoś czasu mam problem z pingiem w CSGO, w każdej grze online internet mi działa normalnie a w jak gram w CSGO ping mi skacze do 1000 i nie spada poniżej 200. Zauważyłem że dzieje się tak też jak odpalam inne gry na steamie jak np. gothic 2, wtedy ping na TeamSpeaku skacze mi do jakiś chorych liczb. Próbowałem już chyba wszystkiego ale nic to nie daje.
    • Przez Trypekk
      Ostatnio zakupiłem mikrofon novox nc-1 wraz z zestawem do przymocowania i pop filtrem. Niestety gdy podłączam mikrofon do komputera z najnowszym windowsem i procesorem intel core i5 nie działa komputer albo go nie wykrywa albo jest jakiś problem z kablem nie wiem pomóżcie (o pomoc prosze z niewykrywaniem mikrofonu na komputerze ;0 ) Z góry dzięki
    • Przez KaroleczeQ
      Witam mam problem z nową kartą graficzną Palit 1070 8gb (256bit). Otóż gdy podłączam kartę do płyty głównej (starej z Gigabyte) obraz zatrzymuje się na  obrazie z płyty głównej, po chwili wyłączają się wiatraki karty i gaśnie obraz z monitora i wyświetla się komunikat No SignalDetected. BIOS nie chce się otworzyć ( prawdopodobnie potrzebuje przejsciówkę z usb na ps2 do klawiatury) Dodam że na starej karcie wyświetla się BIOS ale jak napisalem klawa nie dziala  Co z tym zrobić?
    • Przez KamperTV
      Witam. Prosiłbym o jak najszybszą pomoc, ponieważ chciałbym sobie pograć z kolegami a nie mogę bo mój serwer crashuje.
      Najnowszy crash-report: https://pastebin.com/hgRUcsGm
      fml-server-latest log: https://pastebin.com/SFqmUZMN
      latest log: https://pastebin.com/ST3Crm4W
      Wersja serwera: Minecraft Forge 1.12.2
      Wszystkie mody są najnowsze na 1.12.2 i pobrane ze strony CurseForge
      Lista modów:
      AutoRegLib Baubles BiblioCraft Biomes O' Plenty Botania Chameleon CodeChickenLib Flan's Mod GalacticraftCore Galacticraft-Planets IndustrialCraft IronChests JourneyMap LevelUpHP LunatriusCore Mantle MicdoodleCore Mo' Creatures MrCrayfish's Furniture Mod Roguelike Dungeons Security Craft Forgelin ShadowMC SimpleCoreAPI SimpleOres Storage Drawers The AutoLogin Mod The Twilight Forest Tinkers Construct Tree Chopper Wearable Backpacks
    • Przez Kapitan Frost
      Witam mam problem z grą Rust gra nie włącza się ale od razu jest brak odpowiedzi 
      -Spełniam wymagania sprzętowe
      -robiłem spujność plików gry 
      -reinstalowałem gre 
      -reinstalowałem steama

Tak to wygląda

https://www.youtube.com/watch?v=6_kk33YDXO0

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator