Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
IkarosPL

[Grupa] Zadanie pierwsze

Polecane posty

Cześć,

Bez zbędnego pitolenia, tudzież i tak mam opóźnienie za co bardzo przepraszam.

Drugie zadanie jest kierowane do:

• Kadzik - Flamy
  • MassQet - GrabaGra
  • Manttti - HighStyled
  • pater2604 - RockAlone2k
  • Glock - NexosHunter

Macie za zadanie:
Każdy z Was dostaje wylosowanego youtubera (w tym nasze jury ;)), na górze napisane macie którego. Zadaniem Waszym jest zrobić w pewnym sensie filmik który pokaże co może czekać kogoś po wejściu na kanał wylosowanej osoby. Możliwości ponownie jest dużo, może być to miks plejady gier, jakieś ciekawe momenty, zbiór śmiesznych akcji etc... Pamiętajcie, nie wymagam przeglądania całego kanału danej osoby :) (kilka filmów to też dobra ilość, co kto uważa).
Muzyka: dowolna.
Materiał? Możecie używać tylko materiałów (zakaz używania filmów typu funny moments lub top10 akcji etc...) znajdujących się na kanale w/w youtubera (jeśli posiada on kilka kanałów, oczywiście możemy z nich korzystać).
Maksymalna długość filmów to min. 50 sec/ maks. 3 minuty. Duży zakres czasu z tego względu, że każdy może podejść do tego zadania inaczej, zobaczymy co uda wam się wykombinować.
Termin oddania pracy to 31.10.2015r. (do godz. 20)
Inneregulamin

Prace wysyłamy na moje PW.

Wszelkie pytania zadawajcie pod postem, jeżeli coś jest nie jasne to pytajcie żeby na filmie nie było baboli.
Uwaga! Ta praca autora która zdaniem moim i Himiego będzie najsłabsza odpadnie wraz z nim z Bitw!
Powodzenia 
Edytowano przez IkarosPL

MassQet zazdroszczę wylosowanego youtubera.

Mam wrażenie że dostałem osobę której połowa filmów to wycinki z live.  :P 

no ale nie ma co narzekać trzeba zrobić coś fajnego.  :) 

Dlaczego  :D ? Graba nie jest typowym YouTube'rem tylko Streamerem  :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować