Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
fOOXX

Konkurs Battlefront - Mały problem

Polecane posty

Witajcie!

Piszę w sprawie konkursu organizowanego przez serwis Jarock.pl, ponieważ mam z tym pewien problem. Z racji tego, że nie ma tutaj takiego działu do tego typu spraw piszę tutaj. 

Z góry chciałbym od razu podkreślić, że nie mam zamiaru niczego wymuszać na tym Forum. 

Otóż jest to właściwie mój problem, jednakże chciałbym się nim ''podzielić'' z resztą nawet jeżeli nie będzie wzięty on pod uwagę.

Chciałbym zaprezentować mój film na konkurs, który niestety, ale nie zdążyłem na czas wrzucić na youtube, z kilku powodów, nie chcę być odebrany jako ten, który się tłumaczy z tego, jednakże pragnę wyjaśnić jaki jest powód tego co tutaj piszę. Niestety, ale nie miałem wcześniej czasu i od wczoraj pracowałem przez właściwie cały dzień, zaraz po powrocie do domu nad tym filmem. Mój internet też niestety nie wyrabia (radiówka i to bardzo słaba), do tego miałem problemy z programem w jakim to robiłem. Jest to mój pierwszy EDIT i bardzo chciałem wziąć udział w tym konkursie, rozumiem jednak zasady i wiem, że nie ma raczej możliwości by został on jeszcze wzięty do udziału w konkursie, choć bardzo bym tego chciał. 

Najbardziej zależy mi jednak by docenić moją pracę, tak jak i ja doceniam wszystkie inne filmy jakie zostały przygotowane, a jest ich całkiem sporo. Szczerze mówiąc to nie spodziewałem się, że będzie ich aż tyle. 

Jako, że w środowisku Battlefronta 2 jestem bardzo rozpoznawalnym graczem, a szczególnie z Battlefront'a 2, bardzo zależy mi by osiągać kolejne sukcesy na scenie nowego, Battlefronta ''3''. 

Poniżej przedstawiam mój film i mam nadzieję, że Wam się spodoba i jeżeli istnieje jakakolwiek szansa, by zakwalifikować go do konkursu było by mi bardzo miło, jednakże jeśli nie to oczywiście to rozumiem, bo zasady są jasne:

https://www.youtube.com/watch?v=fxC6jSgE15w

W miarę możliwości proszę o obejrzenie powyższego filmu w jakości HD, ponieważ nie do końca wyszło mi coś z jakością, która na komputerze była dobra, a ten też jest z tej nieco wyższej półki. Przyznam się jednak z ręką na sercu, że dopiero zaczynam swoją przygodę z edytowaniem filmów, renderowaniem itp. chce się w tym rozwijać i robić to coraz lepiej.

Cóż, zachęcam do obejrzenia i jeżeli ktoś jeszcze dotrwał do końca to dziękuję za poświęcony czas. 

Pozdrawiam,

fOOXX

Edytowano przez fOOXX

Nie chcę ciebie smucić, ale najprawdopodobniej nikt z organizatorów konkursu nawet tego nie zobaczy. To forum z resztą portalu JaRack łączy tylko nazwa.

Sam filmik, pomijając kwestie jakości, bardzo fajny, akcje też spoko, tylko moim zdaniem za dużo tego przyspieszonego tempa. W punktach kulminacyjnych (np. kille) powinno być zrobione dla kontrastu slow motion. Lecz co ja tam w sumie się znam na takich filmikach, jest na forum parę osób, które się tym bawi, może tu zajrzą i napiszą ci coś bardziej profesjonalnego ;]

Dziękuję bardzo za odpowiedzi! Miło mi, że jednak ktoś się tym zainteresował :) 

Co do filmiku to robiłem go trochę w stylu old school'u, tak jak to było w zwyczaju Battlefronta II, gdzie właśnie dużo było takich przyśpieszeń, efektów itp. Nie jestem co prawda w tym tak dobry jakbym chciał dlatego wyszło jak wyszło, ale myślę, że i tak nie jest najgorzej.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik