Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
superblimek

Czy daje radę na yt ?

Polecane posty

Witam wszystkich,

Od ponad pół roku prowadzę kanał na yt.

Niestety idzie mi raczej kiepsko, 62 subskrypcje

jeśli nie macie  nic ciekawszego do roboty, zerknijcie

na mój badziewny kanał i powiedzcie czy dać sobie spokój, czy brnąc dalej.

Nie chcę zarabiać na moim kanale, nie o to tu chodzi, od ponad 15 lat gdy siadam przy kompie przed jakąś grą (Gothic, Oblivion, Morrowind,Wiedźmin, X3 Reunion, Dead Space, Homeworld), 

potrafię tak wkręcić się w grę, że nie ma między mną a ekranem nie ma nic więcej, nic się nie liczy, nic nie istnieje. Wchłaniam grę całym ciałem, wszystkimi zmysłami, potrafię zarwać noc by grać dalej,

potrafię nie iść do pracy i nie jeść. To właśnie chciałbym przekazać osobą które oglądają moje filmy. Na razie z mizeeeeeernym skutkiem.

Czy mój kanał daje radę ? Czy to kolejna popierdółka, bez szansy na przebicie ?

Wpiszcie superblimek w yt.

albo tak:

https://www.youtube.com/user/SuperBlimek

To mój kanał

Dzięki.

"zerknijcie na mój badziewny kanał i powiedzcie czy dać sobie spokój"

Nie no z takim nastawieniem to daj sobie spokój. Z jednej strony nie chcesz zarabiać (czyli w domyśle prowadzisz kanał dla własnej satysfakcji czy czego tam), a z drugiej nie masz szacunku do włożonej w ten kanał pracy. Takim zaproszeniem nikogo do siebie nie przyciągniesz. Wydaje mi się, że czasy kiedy w pół roku można było się z grami na YT wybić dawno minęły. Jest specjalny wątek na tym forum i zobacz ile takich kanałów jak twój powstaje. Jesteś na etapie gdzie samo wrzucanie filmików (nawet i dobrych) nie wystarczy, musisz szukać widzów sam. Znajdź jakiegoś youtubera co ma np 200 czy 300 subskrypcji (czyli wg mnie dalej zależy mu na każdej pojedynczej subskrypcji) i zaproponuj współpracę i może o parę subów wzrośnie jeśli na tym ci zależy albo zmień formę z lets play na coś innego.

Złotego środka na suby nie ma. Uważasz, masz ciekawy kanał to pracuj dalej ale jeśli męczy Cię to bo 100 czy 200 parę wyświetleń na filmiku to mało.

Edytowano przez Hvba111

Witam wszystkich,

Od ponad pół roku prowadzę kanał na yt.

Niestety idzie mi raczej kiepsko, 62 subskrypcje

jeśli nie macie  nic ciekawszego do roboty, zerknijcie

na mój badziewny kanał i powiedzcie czy dać sobie spokój, czy brnąc dalej.

Nie chcę zarabiać na moim kanale, nie o to tu chodzi, od ponad 15 lat gdy siadam przy kompie przed jakąś grą (Gothic, Oblivion, Morrowind,Wiedźmin, X3 Reunion, Dead Space, Homeworld), 

potrafię tak wkręcić się w grę, że nie ma między mną a ekranem nie ma nic więcej, nic się nie liczy, nic nie istnieje. Wchłaniam grę całym ciałem, wszystkimi zmysłami, potrafię zarwać noc by grać dalej,

potrafię nie iść do pracy i nie jeść. To właśnie chciałbym przekazać osobą które oglądają moje filmy. Na razie z mizeeeeeernym skutkiem.

Czy mój kanał daje radę ? Czy to kolejna popierdółka, bez szansy na przebicie ?

Wpiszcie superblimek w yt.

albo tak:

https://www.youtube.com/user/SuperBlimek

To mój kanał

Dzięki.

ciężko się wybić na YT po za tym te filtry odnośnie praw autorskich ;(

Nie jest trudno się wybić. Nie ma czegoś takiego jak wybicie - nie osiągniesz 100 000 widzów w jeden dzień. No może osiągniesz, mając niezwykle zarąbisty pomysł na kanał. Z gier raczej nie osiągniesz szybko wiele. Kwestia wygląda tak - rób coś, czego nie robią inni. Rób to dobrze i staraj się zająć dobre miejsce w wyszukiwarce. Jak? Twórz rzeczy, których ludzie będą szukać - na przykład poradniki do gier.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik