Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Vex

Wolne pobieranie (problem z internetem )

Polecane posty

Vex    2

Mam problem z internetem w umowie mam 500/kbs do niedawna własnie z taką prędkością pobierały mi się gry itp a teraz 200/kbs max myślałem że mój internet zwolnił ale ping w grach jest taki sam jak zawsze tylko pobieranie zwolniło nie wiem czy to wina mojego pc czy dostawca robi mnie w konia...

Prawie każda umowa jedt DO jakiejś wartości. Ja niby mam do 80MB/s a realnie wychodzi 40-55. Predkosć pobierania gry zależy też jak szybko serwer może ją udostępnić, chodź przy takich predkośćiach nie powinno być problemu.

Vex    2

Prawie każda umowa jedt DO jakiejś wartości. Ja niby mam do 80MB/s a realnie wychodzi 40-55. Predkosć pobierania gry zależy też jak szybko serwer może ją udostępnić, chodź przy takich predkośćiach nie powinno być problemu.

wiem że to co jest w umowie a na komputerze mija się z prawdą ale wcześniej nie miałem takich problemów nie wiem czy mój komputer czegoś nie blokuje bo ściąganie półtorej godziny jakiejś pixelowej gry którą kiedyś w 15 min ściągałem to trochę przesada...

Dzwoń do operatora. Miałem to samo - z 10 Mbps dropiło nawet do 1 Mbps. Kilka telefonów, marudzenie i te sprawy i w końcu ktoś przyjechał. Okazało się, że porty są poblokowane (rozdzielnia).

Edytowano przez SoldierPL

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik