Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam ! Mam problem z programem OBS mianowicie, gdy zaczynam nagrywać wszystko normalnie działa, ale tak w 5 sekundzie nagrania obraz się zacina i dalej nie nagrywa a audio tak, przez co słychać mnie a obraz stoi w miejscu. <_< 

Jeżeli macie jakieś pomysły lub rady prosiłbym bardzo abyście je napisali :) 

Z góry dzięki ! :D  

green_checkmark.gifVIDEO CARD

You Have green_checkmark_small.gif Pixel Shader version 3.0 4.0 green_checkmark_small.gif Vertex Shader version 3.0 4.0 green_checkmark_small.gif Dedicated Video RAM 512 MB 1007.9 MB

green_checkmark.gifCPU

2.0 GHz Pentium 4 or equivalent You Have: Intel® Core2 Duo CPU T6670 @ 2.20GHz

blue_i.gifCPU SPEED

You Have: 2.2 GHz

green_checkmark.gifRAM

You Have: 4.1 GB

green_checkmark.gifOS

You Have: Microsoft Windows 7 Home Premium Edition Service Pack 1 (build 7601), 64-bit 

green_checkmark.gifFREE DISK SPACE

You Have: 315.6 GB .

green_checkmark.gifSOUND CARD

You Have: NVIDIA High Definition Audio

Nie wiem jak dodać screeny :P 
Edytowano przez Pixel Player

Komputer, który posiadasz to antyk.

Dwurdzeniowym pentiumem raczej nie nagrasz żadnej gry. Powód jest prosty - ten procesor ledwie zipie z jakąkolwiek grą, a co dopiero mówić jeszcze o nagrywaniu z niej obrazu. No chyba, że nagrywasz sam pulpit. Bardzo możliwe, że OBS nie daje rady takim procesorem zgrać płynnego i ruchliwego obrazu.

Komputer, który posiadasz to antyk.

Dwurdzeniowym pentiumem raczej nie nagrasz żadnej gry. Powód jest prosty - ten procesor ledwie zipie z jakąkolwiek grą, a co dopiero mówić jeszcze o nagrywaniu z niej obrazu. No chyba, że nagrywasz sam pulpit. Bardzo możliwe, że OBS nie daje rady takim procesorem zgrać płynnego i ruchliwego obrazu.

Ja się zbytnio na tym nie znam ale Counter Strike global offensive mi chodzi na najwyższych :P

CSGO to gra na bardzo starym silniku i nie ma ona żadnego przełożenia na jakość komputera :D :D :D To trochę tak jakbyś się cieszył, że pasjans działa ci na ultra. Nagrywanie obrazu to inna sprawa. Zwróć uwagę na zużycie procesora oraz ilość klatek BEZ i z nagrywaniem, podobnie na temperaturę procesora. Kiedy nagrywasz to zużycie pewnie jest maksymalne, klatki spadają, a temperatura rośnie. Spróbuj innym oprogramowaniem - Action, DXtory. Jeżeli problem dalej występuje - jest to po prostu wina słabego sprzętu. Pentium 4 był dobrym procesorem z 6-7 lat temu, jak nie dawniej. Zależy też jaką rozdzielczość próbujesz nagrać - fullhd, hd?

CSGO to gra na bardzo starym silniku i nie ma ona żadnego przełożenia na jakość komputera :D :D :D To trochę tak jakbyś się cieszył, że pasjans działa ci na ultra. Nagrywanie obrazu to inna sprawa. Zwróć uwagę na zużycie procesora oraz ilość klatek BEZ i z nagrywaniem, podobnie na temperaturę procesora. Kiedy nagrywasz to zużycie pewnie jest maksymalne, klatki spadają, a temperatura rośnie. Spróbuj innym oprogramowaniem - Action, DXtory. Jeżeli problem dalej występuje - jest to po prostu wina słabego sprzętu. Pentium 4 był dobrym procesorem z 6-7 lat temu, jak nie dawniej. Zależy też jaką rozdzielczość próbujesz nagrać - fullhd, hd?

Gdy za rok w kwietniu będę składać komputer za 5 000 zł pomożesz ? :)

Chciałem jeszcze dodać że gdy nagrywam HS'a to pierwsze 5 sekund wideo nie zacina się a mi HS nie laguje

Edytowano przez Broda ty

Zauważ - HS to gra statyczna, tam się obraz praktycznie nie porusza, procesor nie musi tego ogarniać. Co innego kiedy szybko poruszasz w strzelance, nagrywając dodatkowo, procesorem który można umieścić gdzieś w podręcznikach historycznych. Forumowicze ci pewnie pomogą w złożeniu czegoś odpowiedniego.

Zauważ - HS to gra statyczna, tam się obraz praktycznie nie porusza, procesor nie musi tego ogarniać. Co innego kiedy szybko poruszasz w strzelance, nagrywając dodatkowo, procesorem który można umieścić gdzieś w podręcznikach historycznych. Forumowicze ci pewnie pomogą w złożeniu czegoś odpowiedniego.

Dzięki wielkie :) Ale cały czas nie rozumiem jak to naprawić

Naprawisz to kupnem lepszego CPU i ogólnie kompa, bez inwestowania kasy nic nie zdziałasz :D Przy Core 2 Duo dawałem radę nagrywać BF3, ale jakość była słaba. Podaj jeszcze model karty graficznej, może akurat tu się uda pójść.

No way, my friend. Przy tym PC nawet nie masz co myśleć o nagrywaniu. Wygląda na to, że musisz się wstrzymać rok lub nagrywać jedynie gry o bardzo małych wymaganiach lub gry statyczne. Spróbuj do tego celu użyć podanego wcześniej Actiona lub nawet MSI Afterburner.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Arcyk_Gaming
      Witajcie
      Jestem ArcyK i mam 30 lat. Regularnie nagrywam na YT od listopada zeszłego roku choć kanał mam tam od bardzo dawna! Nagrywam gameplaye z gier, poradniki do nich, sporadycznie uboxingi sprzętu i gier, a także bije rekordy w grach bądź wykonuje wyzwania zaproponowane przez widzów. Staram się by mój kanał był różnorodny i by każdy znalazł coś dla siebie. Staram się robić live'y, ale nie zawsze mogę sobie na to pozwolić, więc po prostu nagrywam i wrzucam filmy gdy wiem, że nie dam rady streamować. Czasem rzucam troszkę mięsem w filmach, aczkolwiek staram się by pozostało to w granicach zdrowego rozsądku i nie korzystania z nich jako przecinki. Po prostu gdy gram to jestem sobą i od razu pokazuje swoje emocje. Zaskoczenie, śmiech związany z daną sceną czy też po prostu frustracje i wkur.... Nie robię nic pod publiczkę (pewnie dlatego mam tyle widzów ile mam ^^), po prostu jestem sobą. Najlepiej zobacz i oceń sam . Dzięki za możliwość zareklamowania kanału!
      Pozdrawiam, Artur
      AKTUALNIE NAGRYWANE SERIE GIER: FAR CRY 5 i ASSASSIN'S CREED ROGUE i KONIEC GTA V + pojedyncze filmy z innych gier np. BATTLEFIELD 4 MP
      LINKI:
      Subskrybcja kanału - https://tinyurl.com/y8c6rccq
      Strona na Facebooku - https://tinyurl.com/ydh8p7t4
      Strone na Twitterze - https://tinyurl.com/y84y5y2z
      LINK DO KANAŁU: https://www.youtube.com/user/ARCYK
      ZWIASTUN KANAŁU: 

• Przez trevorPL
      Cześć,
      chce kupić komputer - piec + 2 monitory (myślę o max. 24 - aktualnie macbook air 13) + klawiatura + mysz + mikrofon + kamera - budżet ok. 7000 pytanie czy zwiększając budżet o ok. 500zł dużo zyskamy na wydajności ?
      Komputer będzie służył do montażu - obecnie montuje w adobe premiere oraz do grania i streamowania.
      Z tego co się zorientowałem potrzebuje grafike z CUDA - która wspomaga renderowanie video. W związku z sytuacja z kryptowalutami - pytanie czy uda się coś ugrać.
      Potrzebuje system operacyjny
      Mysz myślę o steel series rival 110, a mikrofon novotec nc-1.

Fajnie by było :
      - gdyby obudowa miała jakieś okno + LED
      - gdyby chłodzenie było pasywne (w miarę ciche)

Pozdrawiam trevor

• Przez kocykgg
      Jestem Kocyk i chciałbym zaprosić was na swój kanał na youtube !
      Co możesz zobaczyć u mnie , i jaki jestem?
      -CS:GO aktualnie gra w którą najwięcej gram
      -Szukam sposobów na zarobki na skiny
      -Uwielbiam też piłkę nożną, gram w klubie i jeżdżę na mecze <3
      -Moją pierwszą grą była Fifa 11 aktualnie na kanale jest Fifa 17
      -Jestem osobą pozytywną ,lubię się wygłupiać ale czasem mam też chwile słabości i niekiedy coś rozwalę
      -Jestem otwarty na pytania , mam dystans do siebie .
      -Jeśli robię live to nie z przymusu tylko jak mam ochotę, ponieważ wiem ze jak coś robię na siłę to to niema sensu
      :D Jeśli doczytałeś dotąd to zapraszam ciebie do siebie na kanał https://www.youtube.com/channel/UCGTRPNqGIh8dq6w9w_jRZSA
      Z góry dziękuję za każde przeczytanie i zainteresowanie i polecam się na przyszłość B)
    • Przez SoldierPL
      Jako że na forum pojawia się pełno tematów, w których to ludzie proszą o ustawienia pod nagrywanie gier, postanowiłem zrobić o tym ponad półgodzinny poradnik. Jak tytuł wskazuje, dotyczy on dwóch programów - OBS Studio i DXTory. W przyszłości chcę zrobić poradnik dot. montowania filmów, także wtedy zmienię sobie tu tytuł Uprzedzam też, że jest to mój pierwszy poradnik ever made, także mogę mówić momentami za szybko, mogę stosować popularne: "ymm" Zapraszam do oglądania oraz do dyskusji i zadawania pytań. 

#1 https://www.youtube.com/watch?v=7QAWYfl3Ef8
      #2 https://www.youtube.com/watch?v=fRfacw84FR0

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik