Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
krzysiek2768

Instalacja origin, gier

Polecane posty

Witam. Jak otwieram instalatora to wyskakuje mi okienko, że program jest przygotowywany do instalacji ( jest pasek ładowania) po czym znika po sekundzie i nic się nie dzieje :/ Próbowałem robić coś z instalatorem windows tzn. przeinstalować, ale nie dało to efektów i nie wiem, czy to ma związek (na internecie dowiedziałem się że jest potrzebny tylko do niektórych programów, które nie mają swojego instalatora, ale nie wiem jak to jest). Antywirusa też wyłączałem i nic, zresztą w logach raportu pisze, że program otrzymał dostęp (coś w tym stylu - nie był zablokowany). Próbowałem też instalować grę z płytki i miałem problem, bo jak klikałem instaluj to nie wyskakiwało okienko. Dodam jeszcze, że Instalator Windows ma tryb uruchamiania ręczny. Dziwne jest też to, że małe programiki typu HWMonitor instalują się bez problemu.... :/

System to windows 7 , wszystkie ważne aktualizacje są zainstalowane, spróbuję jeszcze zainstalować te dodatkowe, których nie mam. Nie mam też IE na komputerze, usunąłem całkowicie ;p

Edytowano przez krzysiek2768

"uruchom jako Administrator" - sprawdź + wyłącz UAC czyli kontrola konta użytkownika (suwak na dół)

Edytowano przez C7_4K

Dzięki za podpowiedź, ale już tego próbowałem. Przeinstalowałem system i problem rozwiązany. Nie instalowałem aktualizacji systemu, z wyjątkiem Net.Frameworka, wieć to mogło być przyczną, no ale niewiadomo.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik