Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
IkarosPL

Zadanie pierwsze [Grupa bez_CSGO]

Polecane posty

Cześć,

Widzimy się po długiej przerwie. Długiej. Tak bardzoooooo długiej. Razem z Himiodziem pracowaliśmy na to żeby ta edycja wypadła lepiej, szybciej sprawniej i mam nadzieje że uda się tutaj stworzyć społeczność która kunsztem swoich prac rozwali polski YouTube :P

Pierwsze zadanie jest kierowane do:

• Divioner
  • MassQet 
  • Manttti  
  • pater2604
  • RafV

Jest to selekcja próbna, losowanie do grup odbędzie się dopiero po pierwszym zadaniu, chcemy ocenić wasze umiejętności, powyłapywać błędy a jednocześnie sprawić żeby rywalizacje sprowadzić na poziom dobrej zabawy, bo o to tutaj przecież chodzi ( Też bym chciał Rocket League :D)

Bez zbędnego gadania macie za zadanie:
IEM (Tak, pomysł Himiodzia :D), wszyscy chcielibyśmy żeby finał e-sportowej rywalizacji znów zawitał do Katowic, mieć ciarki na plecach razem z 20 tysięczną publicznością w spodku. Waszym zadaniem jest zrobić aftermovie IEM 2015 Katowice dzięki któremu będziemy mogli znowu poczuć to co czuliśmy w marcu, dodatkowo sam koniec filmu, ma nas zachęcić do odwiedzenia spodka w 2016 roku na IEMie :). Aleeee żeby nie było za łatwo nie możecie używać oficjalnych aftermovie ESL 2015 roku (oczywiście jak znajdziecie filmy które zostały w nim użyte, to nie będzie problemu, jeśli ich użyjecie - jedynie chodzi tu o brak kopiowania gotowych scen z aftermovie ESL).
Muzyka: dowolna.
Materiał? Cały YouTube, możecie używać czego chcecie (oprócz w/w + tylko filmy z IEM2015). Jedyne ograniczenie to min 1,5 minuty do 3 min filmu. Ma to być dynamiczne i przesiąknięte akcją na scenie jak i na trybunach. Gotowi? Czas start!
Termin oddania pracy to 17.10.2015r. (godz. 16)
Inne: regulamin!!!

Prace wysyłamy na moje PW.

Nie liczę na profesjonalne filmy bo nie jesteście zawodowcami (chyba że o czymś nie wiem :P), macie pokazać w tym wszystko co potraficie bo któryś z was może odpaść jeśli intro będzie poniżej oczekiwań. Po prostu bawcie się dobrze, i sprawcie żeby widzowie doświadczyli czegoś co będzie im trudno wyrzucić z pamięci.

Powodzenia :P

W regulaminie zapisane jest że "Tematyką Bitw na Intra nie są głównie same intra, często spodziewać można się robienia jakiś filmów i rzeczy do nich podobnych.", a czas jest wystarczający na zrobienie w/w zadania. Jak by ktoś się uparł to 2 dni by wystarczyły, wiem z doswiadczenia :)

Przez 2 edycje ludzie znajdowali czas. :)

Inna sprawa, że intro to jest wstępniak, ma do czegoś wprowadzić lub coś opowiedzieć. Jeśli myślisz, że intra to tylko 20 sekund trailera z Battlefielda to się mylisz. :)

Extra wyzwanie, pomysł też dobry trzeba mieć . Termin mógłby być przedłużony do 24godziny, 18paź, z racji że mieli byśmy dwa pełne weekendy na pracę a wtedy jest najwięcej wolnego czasu ale nie wiem czy możemy to spekulować :)  Do Pracyy !

Jeszcze takie pytanko, czy nie ma żadnej możliwości aby kochani Youtube'rzy z ekipy Jarock mogli udostępnić swoje własne oryginalne materiały nagrane na IEM 2015?

Edytowano przez MassQet

Co Ty, zawsze robię filmy w ostatni dzień. :D

Ten uczuć kiedy przypominasz sobie, że jesteś po formacie i nie masz na kompie żadnego programu do montażu. :_:

Pamiętajcie, że do rozmów służy temat ogólnych dyskusji w tym dziale! : D - Himiodzio

Edytowano przez Himiodzio

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Wiśnia z Brodą
      Witam i zapraszam do oceny kanału który się powoli rozwija. Mile widziane słowa krytyki, co poprawić, co zmienić, co się podoba.
      Na kanale znajdziecie takie rzeczy jak gameplay'e z różnych produkcji ostatnio outlast, plus streamy z innych gier.

• Przez MrKokoJambo
      Witam bardzo serdecznie,
      Moi drodzy, widząc jaka bieda panuje w strefie propozycji zmian, postanowiłem ożywić nieco to miejsce. Moja propozycja powinna mieć szczególne uznanie w oczach szanownych moderatorów, ponieważ to właśnie z Nimi związany jest mój pomysł.
      Otóż przechodząc do rzeczy, wpadłem na to aby zrobić konkurs na "moderatora miesiąca". W każdym miesiącu, pod koniec lub na początku (tak jak Izakowi będzie pasowało) zostaje zrobiona ankieta (na twitchu, czy też na fb), w której widzowie Izaka zagłosują na moderatora, który według Nich najlepiej sprawował się w danym miesiącu. Wygrany oczywiście zasługuję na nagrodę (nieduża, jakiś niedrogi skin do cs'a, lub jakieś 10/20 euro do wydania na G2A, coś w tym stylu). Oprócz nagrody rzeczowej Izak umieściłby gdzieś na streamie małym druczkiem "Moderator miesiąca: .... "  Dlaczego ma być to niewielka nagroda?  Ponieważ moderator, który w ciągu roku zdobędzie najwięcej razy nagrodę "moderatora miesiąca" zostanie na koniec roku, na świątecznym streamie24h obdarowany nagrodą główną. (Tutaj nagroda jakaś większa, wedle uznania Izaka. Np. koska do cs'a albo jakiś sprzęt od steelseries.)
      Uważam, że to zawsze jakieś uznanie dla moderatorów za to, że tak ogarniają czat, żeby nie było na nim raka + zawsze jakaś zabawa dla widzów w kwestii głosowania. 
      Dziękuję bardzo za uwagę, mam nadzieję na poparcie, szczególnie moderatorskie. Kappa . Mam też nadzieję, że takiego konkursu nie ma gdzieś poza streamem, inaczej trochę lipa...  bo się starałem.. .  Życzę Wszystkim Wesołych Świąt! 

PS: Oczywiście jeżeli macie inne pomysły dotyczące zmian zasad konkursu, lub innych nagród to piszcie swoje propozycje!  
    • Przez Glock
      Helloł! Jestem Glock, intra robię od około pół roku. W tym temacie chciałbym wrzucać swoje "produkcje". 

Tutaj kilka intr:

GRID 2

War Thunder

Playlista: http://www.youtube.com/playlist?list=PLJ7aJeNf0Kwn0MJd19n-NrUOMwR8tOv5n

Oraz najnowsze intro do Stalker Zew Prypeci (czarne pole zostawione specjalnie): http://www.youtube.com/watch?v=LybARYQpyiM&feature=youtu.be
    • Przez Saku332
      Witam, poszukuje osoby chetnej do zlozenia PC na stronie morele.net. Komputer pod gry(Wiedzmin/batman/counterstrikego) upload(stream),rendering(yt). Nie bede podkrecal procesora.Najlepiej jakby PC skladal sie z Intel(procesor) i GTX(grafika) poniewaz na temat innych nie mam pojecia.
      Budzet jakim dysponuje 4000 PLN
      Gry(Wiedzmin 3,Batman,counterstrikego),upload(stream),rendering(youtube)
      Monitor zamierzam dopiero kupic a prawdopodobnie bedzie to 1920x1080
      Nie zamierzam podkrecac przedzespolow
      Windows 7
      Dysk 1000GB, Najlepiej(nie musi) GTX(grafika), Intel(procesor)
      Mam nadzieje ze napisalem zrozumiale.
      Czekam na odpowiedzi.

• Przez Yosaie
      CZEŚĆ. ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA MÓJ KANAŁ.

WYKONUJĘ INTRA NA ZLECENIE.

TUTAJ KILKA PRZYKŁADOWYCH: 

https://www.youtube.com/watch?v=5ReEx2qLhzU

https://www.youtube.com/watch?v=QKUH_4dzQ1Y

KONTAKT:

[GG] 52402532

[FB] fb.com/yosaie

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer