Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
eliaszkkk

From Nothing To Knife

Polecane posty

Witam, czy próbował ktoś z was lub uważa, że coś takiego jak "Od zera do noża" jest wogóle możliwe? Ja osobiście próbowałem, ale miesiąc czasu zajęło mi zrobienie ze skina 4 eurocenty, Dragon Kinga, który był wtedy warty 10 euro. Jestem ciekaw czy komukolwiek udało się przetrwać psychicznie takie coś i był dość cierpliwy :D Ja przegrałem Dragon Kinga na lounge :P

Zacząłem od 2$ i przez te kilka miesięcy przez mój ekwipunek przeleciało tyle skinów... Łączna wartość ok. 10tyś$. Od fajnych doplerów, hiperbestie etc...

Wszystko zależy od taktyki :).

Przypomnę jedynie, że gdy już w to wejdziesz to na 100% wyjdziesz z tego na 0. W moim przypadku mam te podstawowe itemy o wartości tych 2tyś zł.

Wszystko jest możliwe, lecz z możliwościami przychodzą wady :).

Trzeba miec ns to cxas i mozna. To ty szukasz ludzi i oferujesz, oni tobie rzadko dadza dobra oferte. Traduje sie juz z rok i 90% ofert takie dostaje jest tak, ze tylko przeplacam albo ludzie szukaja debila. Z pamieci z ostatniego roku chyba z 3/4 mialem takie porzadne aby je wziac. Chcesz trade? To szukaj ludzi.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Predo
      Witam,
      mam ostatnio problem z wysokim pingiem.
      Zauważyłem, że mój cs wykorzystuje jedynie 0,2mbs kiedy mój internet ma szybkość 2-3mbs.
      Jak zapobiec tego typu procesowi i sprawić, aby gra wykorzystywała w 100% szybkość mojego internetu?
    • Przez Michu_mmX
      Hej
      Mam na imię Michał i chciałbym zaprosić was do zapoznania się z moim kanałem.
      Aktualnie pracuje nad materiałami z counter strike. Chciałem pokazać rozgrywkę z trochę zabawniejszej strony.
      W przyszłości planuje również udostępniać let's play'e z innych gier.

Link do profilu
      Michu

Najnowszy filmik
    • Przez Sein
      Witam
      Mam problem, a mianowicie chciałbym usunąć czarne paski po bokach w Cs:go.
      Lecz tu nasuwa się problem. Próbowałem chyba wszystkiego co wiedziałem i co mi mówili,
      lecz to na nic. Jeśli ktoś miałby jakiś pomysł prosiłbym o podsunięcie mi go.
      Chodzi mi tu o roździelczość 4:3, 1280:1024.

Mój sprzęt:
      Windows 10
      GTX 960

Zanim zrobiłem sobie jakieś 4 miesiące temu formata było wszystko w porządku, lecz po formacie komputera grafika w CS się popsuła i mogę grac jedynie z czarnymi paskami oczywiście jest to tylko na grafice 4:3.
    • Przez Rozmo
      Czesc!
      Mam bardzo dziwny problem! Podczas mojej rozgrywki w Counter Strike GO mam straszne lagi gdzie gracze mi sie teleportuja lub blokuja gdzie po chwili sie odblokowywuja ale niestety zaliczam jak to sie pisze "zgona". Jak patrze moje FPS to 300 , a ping nie przekracza 60. Ustawienia mam na maxa, a gre juz reinstalowalem i przelaczylem na dysk SSD i nie pomoglo. Mozecie mi poradzic co zrobic ? Myslalem ze to wina serwera ale to sie dzieje na kazdym serwerze.
    • Przez ghostuu
      Witam,
      Jestem początkowym Youtuberem jak na razie robię to 4fun ale mam w końcu kontent kanału...

1.Ten Weeks To Pro...
      Jest to wyzwanie dla mnie by w dziesięć tygodni zostać bynajmniej pół profesjonalnym graczem CS GO.
      W końcu nie będzie serii typu od zera do kosy bo jestem tak naprawdę przeciwko skinom gdyż to niszczy społeczność tej gry.Wychodzę modzie na przeciw i zamiast zarabiania na skórkach to chcę powielać swoje umiejętności.
      Ten film powinien pojawić się w środę ale macie linka teraz:
      https://www.youtube.com/watch?v=RtPnB_dIYNA

2.Seria ciekawostek tak wiem że YT jest tym zalany ale będę to robił bo chcę oto pierwszy odc:
      https://www.youtube.com/watch?v=Ykw4xbKqbKA

Wiem iż audio leży ale taki mikrofon sorry...
      Mam Prośbę do rocka albo jakiegoś innego twórcy JaRocka... Pomogli byście mi pomóc w promowaniu tego wyzwania Ten Weeks To Pro ?? 

Co do Ten Weeks To Pro Będą pojawiały się streamy tu:
      https://www.twitch.tv/ghostuuxlive
      Link do kanału YT :
      https://www.youtube.com/channel/UC5imUk1Q5L_5PUIaNweEWbg
      Link do Facebooka:
      https://www.facebook.com/KGK-403753656450653/

Mam nadzieję że przeczytaliście ten post i że wam się spodobał kontent mojego kanału.
      Pozdrawiam  
      Ghost

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik