Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez SoldierPL
      Privet. Szybkie ogłoszenie, bez zbędnych dupereli  Poszukuję graczy do wspólnych przygód w ramach ESL, tzn. minory i majory online, typu Europe Open Cup, Go4, Challenger League, Swissy, a także Faceit. 

Moje wymagania:
      - wiek najlepiej te +15 chociaż, choć wiekowo rozstrzał jest 14-23 teraz xD 
      - doświadczenie, jakiś przyzwoity level, kilkaset godzin chociaż - choć mogę też wyszkolić
      - rank minimum platyna 3
      - mikrofon, discord i ts3
      - podstawowa wiedza typu znajomość map, co to MOSS i że istnieje ESL Wire oraz że IGL ma zawsze rację
      - poszukiwane pozycje to hard breach/support/flex
      - konto na ESL i Faceit

Już to widzę, jak kogoś znajdę przez JaRocka
    • Przez Glock

Grywa ktoś z Was w Rainbow Six Siege? Nie znalazłem żadnego tematu o tej grze, więc tworzę.
      Rainbow  Six Siege jest jedną z tych gier, które Cię denerwują, a i tak je kochasz. Coś jak błędy w DayZ, przez które masz ochotę wyrzucić grę z dysku, a po pięciu minutach zmieniasz zdanie bo trafia Ci się świetna akcja. W tym przypadku jednak trzeba przyznać Ubisoftowi, że stara się naprawić grę i po minionej Operacji Zdrowie widać tego znaczące efekty. Pytanie czy nie jest na to zbyt późno i w pewnym momencie Ubisoft się nie podda i nie stworzy kolejnej odsłony cyklu?
      Tencza 6 jest też bezpośrednim konkurentem Counter Strike'a. Może i w popularności  nie dorównuje produkcji Valve, jednak wydaje mi się, że w złożoności gameplayu przerasta CS'a znacząco. Szczerze mówiąc to od kiedy gram w R6:S nie mogę zrozumieć jak ludzie nadal mogą grać w CS'a. 
      Też jestem zdania, że Ubisoft wymyślił w przypadku tej gry idealną politykę dotyczącą przepustek sezonowych. Wraz z każdą nową operacją wychodzi nowe DLC, jednak jest ono dostępne dla wszystkich. Różnica jest jednak taka, że posiadacze przepustki sezonowej mają dostęp do nowych operatorów tydzień wcześniej i nie muszą ich kupować za walutę dostępną w grze. Cena gry to około 80zł.
      A Wy co sądzicie o produkcji Ubisoftu? Gracie?
    • Przez Sojtin
      Witam, 
      Jutro startuje otwarta beta Battlefielda 1 na PS4 (możliwa gra bez plusa), chętnie pograłbym w grupie, ktoś chętny?
      PSN: Sojtin
    • Przez Marcin2603
      Cześć i czołem
      Zapraszam na moje pierwsze liźnięcie (Więcej na kanale) Bety BF: Hardline.
      Zabawe w policjantów i złodziei czas zacząć

https://www.youtube.com/watch?v=mSzmw_69wm0

Jak dla mnie miła odskocznia od całej tej współczesnej militarii.
      Oczywiście to wersja beta więc jeden bug,nie dociągnięcie się znajdzie.
      A co wy sądzicie o Battlefield: Hardline ?
    • Przez KromkaChleba90
      Witam wszystkich forumowiczów,

Jak wiecie zapewne, organizowany jest konkurs, w którym można wygrać ciekawe nagrody. Niektórzy z Was może sami biorą w nim udział. Chciałbym zaprezentować Wam moją pracę Poddać Waszej ocenie, wysłuchać Waszych sugestii. Weźcie pod uwagę fakt, że jestem konsolowcem

http://tylkowbf.pl/wideo/niepokonany - tutaj możecie zerknąć na moją pracę.

Jeśli wywołała w Was jakiekolwiek pozytywne emocje to "lubnijcie"

Z góry dzięki za wszelki oddzew

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik