Skocz do zawartości
Rauros

Mad Max - Crash, po restarcie brak sejwów.

Polecane posty

Witam wszystkich

Czy ktos miał może podobny problem? W trakcie zwykłej jazdy (spojówka), nagle gra stanęła w miejscu, musiałem ją zamknąć z menadżera zadań. Po ponownym uruchomieniu okazuje się, że nie mam żadnych sejwów. Dodam, że mam już 31 godzin gry za sobą, jest jeden zapis (wgrałem "kontynuuj"), który pokazuje 13 sekund gry sad.png Ma ktoś może jakąś radę? Dołączam screeny z mojego konta steam i dla porównania screen z informacji autosejwu.

Bardzo proszę o odpowiedź jeśli ktoś ma jakiekolwiek sugestie.

Pozdrawiam

Niestety, mam jedyny autosave :(

znalazłem niby jakieś sejwy w :

Moje dokumenty -> WB Games -> Mad Max -> Backup Saves

Ponoć trzeba je wkleić do folderu z sejwami, z którego korzysta gra ale kompletnie nie wiem gdzie znajduje się ten folder...

Edytowano przez Rauros

Widzę, że nie tylko ja mam ten problem :(

http://steamcommunity.com/app/234140/discussions/0/527274088396716462/#p1

Szkoda, że rozwiązania brak :( Człowiek płaci i nie może gry skończyć... Ktoś może powiedzieć - "zawsze możesz zacząć od początku" - no tak i po kolejnych 30 godzinach zaliczyć to samo? Znowu od początku?

ZiggyGG - u mnie wyglądają te ścieżki podobnie, też mam grę na "D" zainstalowaną, jednak wygląda to tak:

D:\SteamLibrary\SteamApps\common\Mad Max - i w tym folderze są jeszcze cztery foldery (w żadnym z nich nie ma plików z rozszerzeniem .saw) oraz kilkanście plików dll i trzy inne.

-----------

Edit:

niestety po skopiowaniu plików GameSave01.sav i Settings.sav z folderu Backup Saves ( z "moich dokumentów") do folderu z którego gra korzysta (folder zainstalowanego steama ) - jest to samo :( Czyli pliki z Backup Saves (sejwy) nic nie zmieniają, problem pozostaje. Wspomnę, że wkleiłem je do folderu ...\234140\remote choć w folderze z moim numerem mam prócz "234140" jeszcze dwanaście innych folderów z cyfrowymi nazwami. Rozumiem, że folder "234140" mieści sejwy Mad Maxa, a pozostałe z innych gier?

Edytowano przez Rauros

Tak. Każda gra ma władny ID. Polecam zainstalować GameSave Manager i ustawić żeby automatycznie robił Ci kopie zapasowe wszystkich savów. W najgorszym wypadku stracisz jedną sesję z gry.

Edytowano przez ZiggyGG

Dziękuję Ci za GameSave Manager - zainstalowałem.

Wracając do mojego problemu (który jak się okazuje nie jest tylko moim), wszystko wskazuje na to, że opisany błąd kasuje sejwy z chmury steam, to jest tak jakbym skorzystał z opcji "Nowa gra", wtedy traci się poprzednie sejwy. Nie wiem co powoduje taki mish mash ale jest to strasznie irytujące, bo nie ma człowiek gwarancji, że po rozpoczęciu rozgrywki od zera - na pewnym etapie błąd z się nie pojawi ponownie.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez PowerOfAnger
      Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych
      zachęcam do wizyty na moim kanale gdzie znajdziecie całą masę różnorodnych treści od gier, poprzez książki, paczki niespodzianki, zagadki logiczne, nowinki technologiczne aż po sprzęt elektroniczny.
      Największe treści na moim kanale to gry video z racji ich ogromnej dostępności. Serie staram się prowadzić wczuwając się w historię przedstawioną przez twórców by lepiej się taką historię oglądało. Nie zabraknie również wszelakich komentarzy i śmiesznych sytuacji. Znajdziecie tu rónież paczki niespodzianki typu LootCrate czy Pixel-Box gdzie nigdy nie wiadomo jakie gadżety znajdą się w środku (od figurek po kubki tematyczne).
      Mam nadzieję, że po odwiedzinach zostaniecie na stałe i będziemy wspólnie tworzyć świetną społeczność
      Pozdrawiam i do zobaczenia!

Link do kanału:
      https://www.youtube.com/channel/UC2A4pD9XlUPrdN366vilp3A
    • Przez KamperTV
      Witam. Prosiłbym o jak najszybszą pomoc, ponieważ chciałbym sobie pograć z kolegami a nie mogę bo mój serwer crashuje.
      Najnowszy crash-report: https://pastebin.com/hgRUcsGm
      fml-server-latest log: https://pastebin.com/SFqmUZMN
      latest log: https://pastebin.com/ST3Crm4W
      Wersja serwera: Minecraft Forge 1.12.2
      Wszystkie mody są najnowsze na 1.12.2 i pobrane ze strony CurseForge
      Lista modów:
      AutoRegLib Baubles BiblioCraft Biomes O' Plenty Botania Chameleon CodeChickenLib Flan's Mod GalacticraftCore Galacticraft-Planets IndustrialCraft IronChests JourneyMap LevelUpHP LunatriusCore Mantle MicdoodleCore Mo' Creatures MrCrayfish's Furniture Mod Roguelike Dungeons Security Craft Forgelin ShadowMC SimpleCoreAPI SimpleOres Storage Drawers The AutoLogin Mod The Twilight Forest Tinkers Construct Tree Chopper Wearable Backpacks
    • Przez Kwasek
      Witam. Niedawno kupiłem i zainstalowałem grę Pillars of Eternity. Przez kilka godzin grało mi się wyśmienicie. W końcu zrobiłem sobie przerwie. Jakież było moje zdziwienie, kiedy po ponownym włączeniu gry przyciski "kontynuuj" i "wczytaj zapis" były szare i mogłem jedynie kliknąć "nowa gra". Podobnie działo się później. Zawsze po wyłączeniu i ponownym uruchomieniu gry, wszystkie zapisy znikają, choć przed wyłączeniem można je jeszcze było zobaczyć. Poszperałem trochę w internecie za poradami. Okazało się, że folder, w którym gra gromadzi zapisy wypełnia się poprawnie zapisami i pozostają one w tym folderze także po wyłączeniu gry. Jednak Z jakiegoś powody gra "widzi" tylko te zapisy, które powstały w ciągu bieżącej sesji. Po ponownym uruchomieniu gry zapisów nie da się wczytać.
      Próbowałem wielu rzeczy, lecz nic nie pomogło. Grę mam na Steamie i nie pokazują się żadne aktualizacje do zainstalowania, więc nie ma żadnych niezainstalowanych patchów.
    • Przez GhostChavalier
                      Witam wszystkich !
      Słuchajcie mam pewien problem z kompem, może już był tu taki temat - szczerze nie szukałem, bo nawet nie wiedziałem pod jakie tematy zaglądać - m.in. nie mogę odpalić różnych gier, czy też programów za pośrednictwem innej aplikacji ( z wyjątkiem steama, origina) a tak to chciałem zagrać z kumplem w Star Warsy Old Republic i lancher się zawiesza, muszę go wyłączyć przez menadżera. To samo jak chciałem ostatnio sprawdzić jak funkcjonuje mt2.pl, teraz aby w niego zagrać pobiera się taką apke z gameforge i tam wybiera się grę, w którą chce się zagrać i także nie reaguje na nic. System Win 8.1 oryginalny, i nawet jak mi się wyświetla komunikat, żeby zaktualizować na win 10 klikam w chmurkę, białe okno niby się ładuje i po jakichś 10 sek zamyka się jakby zupełnie nic. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam ! Strzałka

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik