Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Franki

Porki - letsplaye /vlogi/ challenge

Polecane posty

Siemanko, witam Was wszystkich bardzo serdecznie w moim temacie!

Ja nazywam się Porki, mam 21 lat, i prowadzę swój własny kanał na YT, na którym to: wrzucam letsplay'e z ciekawych gier, często z humorystycznym komentarzem, przeróbkami oraz poradami. W przyszłości planuję zamieszczać również vlogi oraz challenge, gdyż taka idea bardzo przypadła mi do gustu i wydaje mi się, że w bardzo fajny sposób urozmaica kanał.

Czym się różnię od innych YouTuberów? Masz dość youtuberów, którzy wrzucają jeden filmik na kilka dni lub tydzieńi? Drażni Cię oglądanie 15-20 minutowego surowego materiału bez polotu?
U mnie na pewno nie będziesz się nudził, filmy zamieszczane są codziennie, bądź nawet kilka razy dziennie, wszystkie serie prowadzę do końca, jestem otwarty na wszelakie sugestie! Prowadzę żywy komentarz!

Zapraszam do oglądania, i zapraszam na mój kanał! :)

[video=youtube]

Edytowano przez Śliwa

[video=youtube]

Witam bardzo serdecznie! Na moim kanale znalazł się kolejny filmik z serii zagrajmy w Poly Bridge! mam nadzieję, że Wam przypadnie do gustu!
  Edytowano przez Franki

Uhhh, dopiero teraz zauważyłem, że istnieje jakiś letsplayowiec na zagranicznym rynku z początkiem nicku "Frankie", jeżeli mówimy o tej samej osobie :P

Jeżeli nadal myślimy o tej samej osobie, to ma prawie 3m subów, nie sądzę jednak aby zmiana nicku była priorytetem, przy jakiejś tam już policzalnej liczbie subów, raczej będzie się mój kanał wyświetlał, a tak przynajmniej mi się wydaje, bo to jednak jest troszkę różnica nicków.

Ale faktycznie, przemyślę to, bo co nie wpiszę, to mi wyskakuje tamten ziomek :/

Edytowano przez Franki

Wymowa obu nicków jest taka sama, więc YT będzie przede wszystkim wyświetlać filmy Frankie'go, a nie twoje, także radzę pomyśleć nad innym nickiem. I do tego dochodzi wielomilionowa przewaga subów i wyświetleń. 

Jakiś letsplejowiec :kappa: Najlepszy gracz DayZ, jeden z najlepszych graczy w grach FPS, głos jak złoto i ogromne umiejętności dosłownie we wszystkim, czego się facet dotknie :D

Kolejny filmik mojej produkcji, tym razem z serii zagrajmy w - Volume!

Mam nadzieję, ze się podoba i zapraszam na swój kanał :)

Edytowano przez Franki

A w między czasie #6 odcinek z PolyBridge, niestety już przedostatni i nadejdzie czas pożegnania - wielka szkoda! :((

Mam nadzieję, ze się Wam podoba, i jeżeli chcecie więcej to piszcie, komentujcie, lajkujcie!

Dzisiaj wieczorem pojawi się kolejny odcinek z serii zagrajmy w Volume! Koniecznie obejrzyjcie ostatnie! Jeżeli się podoba, to łapka w górę i do zobaczenia wieczorem!
POZDRO!!

https://www.youtube.com/watch?v=0cztUilL6iU

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Archo
      Hej! Witam wszystkich bardzo serdecznie!
      Chciałbym zaprezentować wam mój pierwszy film jaki zrobiłem, mile jest widziana konstruktywna krytyka! Zapraszam do oglądania

• Przez Dr.Maska
      Witam, jestem nowy na YT zapraszam do siebie na kanał, gram gdy mam chwilę wolnego czasu i chciałbym się z wami tym podzielić. Pozdrawiam Dr.Maska
    • Przez XazzyStream
      Heja!
      Pozostawiam Wam materiał, w którym dowiecie się wszystkiego, chciałbym zaprosić Was do obejrzenia i wypowiedzenia się w komentarzach! Do zobaczenia!

• Przez Hexxidous
      1.Zagrajmy w Sonic Colors(Wii)-Intergalaktyczny Park Rozrywki

Wiem...Odcinek miał się pokazać wczoraj,lecz choróbsko wzięło górę nade mną.Jednakże obiecałem,że w zastępstwie za dwie zamrożone serie "LP" będziecie mieli okazje obejrzeć jak gram w Sonic Colors przeznaczonej dla konsoli Nintendo Wii.Chciałbym również ogłosić,że tworzę napisy do tej serii "LP", więc powinny pojawić się jutro.Ponadto każdy z was może je modyfikować, ponieważ wychodzę z założenia,iż człowiek popełnia błędy i warto je korygować.Zatem jeśli napotkacie jakieś nieścisłości w tłumaczeniu to oferuję możliwość korekcji właśnie przez was oraz wytłumaczenia mi jej pisząc odpowiedni komentarz przy okazji  dlaczego.Link znajduje się niżej w opisie poniżej pod specjalną sekcją
      2.Zagrajmy w Sonic Colors(Wii)-Kraina czekoladą i pączkami płynąca xD
      W sumie ten odcinek jest bardziej abstrakcyjny od poprzedniego, gdyż będziemy przemierzać wyspę hamburgerową oblaną tonami lodów i wszelkiego rodzaju czekolady.A kończąc parafrazę poziomu jaki jest "Sweet Mountain" chciałbym ogłosić,że tworzę napisy do tej serii "LP", więc powinny pojawić się jutro.Ponadto każdy z was może je modyfikować, ponieważ wychodzę z założenia,iż człowiek popełnia błędy i warto je korygować.Zatem jeśli napotkacie jakieś nieścisłości w tłumaczeniu to oferuję możliwość korekcji właśnie przez was oraz wytłumaczenia mi jej pisząc odpowiedni komentarz przy okazji dlaczego.Link znajduje się niżej w opisie poniżej pod specjalną sekcją
      3.Zagrajmy w Sonic Colors(Wii)-Gwiaździsty karnawał

I oto tym sposobem przebrnęliśmy do trzeciego świata pełnego statków,a także neonowego oświetlenia wśród towarzyszących we tle gwiazd gdzieś panoszących gdzieś w oddali
      4.Zagrajmy w Sonic Colors(Wii)-Fabryka pośród drzew zalana

Po długiej przerwie wracamy do naszego niebieskiego jeża,aby wspólnie przemierzać planetę Wisp,której okoliczna roślinność jest przekształcana przez tutejsze roboty na fabrykę i inny tym podobny przemysł :P.
    • Przez Wiśnia z Brodą
      Witam i zapraszam do oceny kanału który się powoli rozwija. Mile widziane słowa krytyki, co poprawić, co zmienić, co się podoba.
      Na kanale znajdziecie takie rzeczy jak gameplay'e z różnych produkcji ostatnio outlast, plus streamy z innych gier.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik