Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Atishoo

Zasilacz :)

Polecane posty

Witam, występują u mnie mikroprzycięcia w grach i chcę być pewny,że to nie zasilacz,więc chcę go wymienić, (podobno jest z czarnej listy a ma juz ok.3 lat Tracer BeCool 420W),więc jaki polecacie markowy zasilacz do następującej konfiguracji do max. 200zł? :

Płyta główna: Asus B85-PRO GAMER

Procesor: Intel Core i3 4170 3,7 Ghz

Karta Graficzna: Nvidia GeForce GTX 750 1 GB

Dysk Twardy 500GB

Dysk SSD 120 GB

RAM 8 GB

Edytowano przez Atishoo

Planujesz upgrade? Do obecnego zestawu wystarczy stary dobry Corsair VS 450W. Jeśli zaś zamierzasz rozbudowywać PC, dorzuć kilkanaście złotych do Thermaltake Smart SE 530W.

Witam, występują u mnie mikroprzycięcia w grach 

Mikroprzycięcia to bardziej w konfiguracji CF/SLI występują niż na jednej karcie graficznej.

W jakie grasz gry? podaj tytuły.

A jak wygląda sprawa z temperaturami? możesz wrzucić screena.

A co do zasilacza Tracer to omijaj go z daleka tego typu "crap" nie nadaje się do zestawów gamingowych słaba jakość wykonania, słaba linia 12V.

Masz fundusze to postaw na coś markowego np. Corsair, XFX do 200zł spokojnie kupisz dobry zasilacz wystarczający do Twojego zestawu.

Mikroprzycięcia to bardziej w konfiguracji CF/SLI występują niż na jednej karcie graficznej.

W jakie grasz gry? podaj tytuły.

A jak wygląda sprawa z temperaturami? możesz wrzucić screena.

A co do zasilacza Tracer to omijaj go z daleka tego typu "crap" nie nadaje się do zestawów gamingowych słaba jakość wykonania, słaba linia 12V.

Masz fundusze to postaw na coś markowego np. Corsair, XFX do 200zł spokojnie kupisz dobry zasilacz wystarczający do Twojego zestawu.

Nie wiem, sprawdzałem już chyba wszystko, sprzęt jest nowy, właśnie oprócz zasilacza, dysku i monitora - który ma już ok.8 lat i jest podłączony do karty na d-sub. (dysk sprawdzany, po włożeniu ssd nadal to samo, TV też podpinałem do karty i to samo), temperatury są w normie ok. 50 stopni przy obciążeniu. Gram m.in. w : Fifa ,BF3, Wiedźmin 2, Assasin's Creed III, CS:GO, Risen, GTA V. W każdej grze mikroprzycięcia są widoczne i denerwujące. O dziwo w GTA V są mniejsze niż np. w AC III,BF3 lub Wiedźminie 2. Podczas gier stałe 60 fpsów (włączenie lub wyłączenie v-sync nic nie daje,chyba że zwiększenie FPS'ów). Sterowniki najnowsze. Informatyk składał mi tego kompa i nawet on nie wie, co to może być i będzie wszystko po kolei sprawdzał...Tylko,że on przychodzi co kilka dni lub nawet co tydzień.. Dlatego chcę wymienic zasilacz, żeby mieć pewność, że to któraś z nowych części, pewnie karta graficzna.

Edytowano przez Atishoo

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik