Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
boyQ

Cenzura oraz artykuły na JR.

Polecane posty

Cześć wszystkim. 

Od dłuższego czasu jestem uczestnikiem "JaRock'owego życia" - uczestniczę codziennie w stream'ach, czytam oraz komentuje artykuły gdy uważam że mam coś do powiedzenia. Nie wypowiadałem się na forum bo nie widziałem takiej potrzeby, aż do teraz. 

Wczoraj skrytykowałem artykuł który rzekomo jest "testem" karty graficznej. Oczywiście z testem ma to nie wiele wspólnego, ale to zaraz. 

Jesteśmy świadkiem jawnej cenzury na JR, pewnie ten temat też bardzo szybko zniknie, myślałem że Rock oraz jego moderatorzy cenią sobie krytykę popartą jakimiś argumentami. Jednak się myliłem. 

Za to konkretnie zostałem zablokowany, oraz moje wszystkie posty z JR zostały usunięte: 

eaad32ea9442f45bec5856562378f7e6.png

Teraz powiedzcie mi, co w tym nieprawdziwego? Przeczytałem artykuł, obejrzałem film który był podpięty pod niego i uwaga.. Nie ma w nim podstawowych informacji!

TDP, pomiar głośności, temperatury czy możliwości OC. To są podstawowe informacje od strony technicznej karty graficznej. Nie mam nic przeciwko sponsorowanym artykułom, ale takie coś to kpina. 

W artykule napisane jest "pobiera ok. 150W" dzięki za informacje zerżnięte z pudełka, teraz może jakiś test/wykres dla poparcia? NIE? 

Tutaj jest jeszcze mój post sprzed miesiąca, który skrytykował pierwszy test pyry (chyba nikt z moderatorów go nie zauważył):

e71324993e7cef48c855d4967479ce16.png

Tutaj też się do tego odniosę. Niestety jakość newsów na JR jest po prostu mizerna. Odnoszę wrażenie że każdy z dostępem do pisania artykułów może sobie machnąć jakiś i wrzucić bez jakiegokolwiek sprawdzania, co się chyba mija z celem. Wiadomo, każdy popełnia błędy, ale nie aż tyle. Dużo osób krytykuje artykuły pod JR, że jest masa błędów, albo że pojawiają się 2-3 tygodnie po fakcie (a nawet dłużej). Zazwyczaj jest tak, że przeczytam jakiś news na innej stronie, a po 2 tygodniach pojawia się on na JR. 

Przecież jest mnóstwo redaktorów-amatorów którzy pomogli by w rozwoju JR, do tego na pewno by znaleźli się jacyś korektorzy, ale po co. 

W moim drugim poście jest wspomniane że pisałem już jeden temat. Faktycznie tak było, niestety nie został on nawet zatwierdzony - wiadomo, cenzura. Ten też szybko zniknie, więc proponuje zaznajomić się z sytuacją jak najszybciej. 

Tutaj jeszcze mój profil na Disqusie, żeby nie było że tylko krytykuje.

https://disqus.com/by/yedrej20/

Pozdrawiam. 

Edytowano przez boyQ

To może wypowiem się jako administrator forum oraz moderator strony.

Sprawa wygląda tak - jeżeli Twój komentarz został usunięty, zniknął on słuszną decyzją. Dostęp do możliwości usuwania komentarzy na stronie ma zaledwie kilka osób, które mają więcej niż 25 lat i nie klikają "usuń" bo im się tak podoba. Tego typu komentarze są usuwane często "z automatu" - na stronie "grasuje" pewna garstka użytkowników, która potrafi przyczepić się o brak przecinka i rozwijać dyskusję jaka to strona jest zła na kilkanaście komentarzy.

Tutaj też się do tego odniosę. Niestety jakość newsów na JR jest po prostu mizerna. 

Na to wyjścia są trzy. Albo napisać swój własny test i przedstawić wysoki poziom profesjonalizmu, albo po prostu tych newsów nie czytać. Ciężko o jakieś mega niesamowicie dokładne testy, kiedy ktoś robi to niekomercyjnie oraz nie posiada praktycznie żadnych nakładów finansowych na możliwość stworzenia stanowisk testowych. Trzecie wyjście to samemu zgłoszenie się na korektora newsów - poprawianie błędów etc. Wszyscy narzekają, ale skrzynka chętnych na newsmanów świeci pustkami.

Krytyka krytyką, ale to już do krytyki podobne nie jest kiedy pojawiają się ludzie łączący się przez VPN/Proxy tylko po to, by napisać że artykuł/news jest durny, słaby, niepotrzebny, źle napisany. To widać po hoście skąd ktoś pisze komentarz i widać, że pisze z VPN/Proxy, bo wcześniej zaliczył blokadę za wyzwiska. Dlatego często tego typu komentarze jak powyżej są po prostu kasowane. Gdyby krytyka była normalna - punktowała, co trzeba by poprawić, wymienić, jak to zrobić - nie byłoby problemu.
Ale pisanie "jak większość na JaRocku" jest po prostu... słabe. Nie rozumiem... Po prostu nie rozumiem... SENSU... Czytania portalu, który się źle ocenia.

Komentarzami z cyklu "słabe jak większość" niczego tutaj nie poprawisz.

Faktycznie tak było, niestety nie został on nawet zatwierdzony - wiadomo, cenzura.

Wiadomo, głupkowate podejście w stylu "mój post nie został zaakceptowany" to na stronie MUSI panować ustrój rodem z Korei Północnej. Prawda jest taka, że poza twoim tematem pojawia się kilkanaście komentarzy w tygodniu, obraźliwych, wulgarnych, ludzi którzy przyczepiają się o brak przecinka posilając się słowami w stylu "ty zje... deb... nie postawiłeś tu przecinka". Dlatego nasza reakcja na jakiekolwiek narzekania na artykuły jest automatyczna i wrzucamy wszystkich do jednego worka. Trudno.

Z resztą - strona jest prywatna. To czy ktoś pozwoli ci ją czytać/oglądać/komentować zależy od właściciela lub obsługi. Jeżeli ktoś ma dość twojego narzekania na "słabość" to ma pełne prawo cię zablokować. 

Odnośnie zamieszczania filmów Izaka sprzed 2 tygodni muszę się zgodzić, ale niestety nie mam tutaj nic do gadania.

Na ogół JaRock działa z większym opóźnieniem, niż 2 tygodnie i ja się już przyzwyczaiłem, nie wiem jak inni :D Jakby co, to Rockens od bardzo dawna tu nie zagląda. Ani na portal, ani tym bardziej na forum.

Autorze, zapewne ktoś ci zdejmie bana. Możesz natomiast dokładnie wypunktować potem co jest nie tak, jak byś ty to zmienił etc. Tu niestety nikt nie poprawia tego wszystkiego, a ponadto mamy pełno ludzi z wyższymi stanowiskami, którzy stawiają te cholerne przecinki w złym miejscu lub znaki interpunkcyjne poprzedzają spacją :kappa: 

Broda, odniosę się do tego co napisałeś.

Sprawa wygląda tak - jeżeli Twój komentarz został usunięty, zniknął on słuszną decyzją. Dostęp do możliwości usuwania komentarzy na stronie ma zaledwie kilka osób, które mają więcej niż 25 lat i nie klikają "usuń" bo im się tak podoba. Tego typu komentarze są usuwane często "z automatu" - na stronie "grasuje" pewna garstka użytkowników, która potrafi przyczepić się o brak przecinka i rozwijać dyskusję jaka to strona jest zła na kilkanaście komentarzy.

Strzelam, że zrobił to sam autor artykułu. Ja nie jestem osobą która marudzi na brak przecinka, tylko są to podstawowe informacje które powinny być. 

Ciężko o jakieś mega niesamowicie dokładne testy, kiedy ktoś robi to niekomercyjnie oraz nie posiada praktycznie żadnych nakładów finansowych na możliwość stworzenia stanowisk testowych.

Karty do testów jakoś otrzymuje, to już nie pierwszy artykuł więc obstawiam że zajmuje się tym jako tako. Temperatury, OC itd. wszystko można zmierzyć/zrobić na darmowych programach, jedynie do TDP trzeba mieć odpowiedni sprzęt, no i do pomiaru głośności.

Na to wyjścia są trzy. Albo napisać swój własny test i przedstawić wysoki poziom profesjonalizmu, albo po prostu tych newsów nie czytać. Ciężko o jakieś mega niesamowicie dokładne testy, kiedy ktoś robi to niekomercyjnie oraz nie posiada praktycznie żadnych nakładów finansowych na możliwość stworzenia stanowisk testowych. Trzecie wyjście to samemu zgłoszenie się na korektora newsów - poprawianie błędów etc. Wszyscy narzekają, ale skrzynka chętnych na newsmanów świeci pustkami.

Ja jestem redaktorem-amatorem. Tutaj nie ma żadnego redaktora, nawet amatora. Jest tylko biedny Adam, który leci na kilka "etatów" i często w jego newsach widać, że już nie ma na nie weny i przykro się je czyta. Nikt nigdy na JR nie zrobił rekrutacji na korektora/redaktora więc czemu ludzie mają pisać na skrzynkę mailową? Większość maili posyłanych na JR lecą z automatu do kosza i jestem niemal w 100% pewny że gdyby napisał jakiś redaktor/korektor ze sporym stażem maila o "posadę" to jego wiadomość wyląduje w koszu.

Krytyka krytyką, ale to już do krytyki podobne nie jest kiedy pojawiają się ludzie łączący się przez VPN/Proxy tylko po to, by napisać że artykuł/news jest durny, słaby, niepotrzebny, źle napisany. To widać po hoście skąd ktoś pisze komentarz i widać, że pisze z VPN/Proxy, bo wcześniej zaliczył blokadę za wyzwiska. Dlatego często tego typu komentarze jak powyżej są po prostu kasowane. Gdyby krytyka była normalna - punktowała, co trzeba by poprawić, wymienić, jak to zrobić - nie byłoby problemu.
Ale pisanie "jak większość na JaRocku" jest po prostu... słabe. Nie rozumiem... Po prostu nie rozumiem... SENSU... Czytania portalu, który się źle ocenia.

Nie obchodzi mnie co robią inni, ja podałem na swoim przykładzie. Nie bawię się w żadne proxy, itd. Bo nigdy nie dostałem bana za konstruktywną krytykę. Na JR mam ponad 100 komentarzy i zostałem permamentnie zbanowany bo skrytykowałem braki w teście pyry. 

Komentarzami z cyklu "słabe jak większość" niczego tutaj nie poprawisz.

Co mogę więcej zrobić? Jak wytykam błędy konkretnie NIKT tego nie poprawia, nigdy. Jak bym napisał maila wyląduje w koszu. Korektorów nie ma. Przecież na każdym portalu jest "krążący korektor" który sprawdza jeszcze każdy news i komentarze pod nim czy faktycznie wszystko jest ok. 

Wiadomo, głupkowate podejście w stylu "mój post nie został zaakceptowany" to na stronie MUSI panować ustrój rodem z Korei Północnej. Prawda jest taka, że poza twoim tematem pojawia się kilkanaście komentarzy w tygodniu, obraźliwych, wulgarnych, ludzi którzy przyczepiają się o brak przecinka posilając się słowami w stylu "ty zje... deb... nie postawiłeś tu przecinka". Dlatego nasza reakcja na jakiekolwiek narzekania na artykuły jest automatyczna i wrzucamy wszystkich do jednego worka. Trudno.

Mój temat który napisałem w dyskusjach był pisany przez dobre 2 godziny i od razu wylądował w koszu, bo nazwa tematu była "Jakość artykułów na JR" ? Czyli moderatorzy nie czytają nawet co ludzie wstawiają na forum tylko kategoryzują na podstawie tematu? Te forum i tak ledwo żyje, więc moderowanie tutaj nie powinno być trudnością. 

Z resztą - strona jest prywatna. To czy ktoś pozwoli ci ją czytać/oglądać/komentować zależy od właściciela lub obsługi. Jeżeli ktoś ma dość twojego narzekania na "słabość" to ma pełne prawo cię zablokować. 

To czym jest w końcu JaRock? Myślałem że to publiczna strona, zrzeszająca streamerów i korzystając z tego są nowinki technologiczne/związane z grami itd. Przecież to już od dawna nie jest blog. JR był blogiem wtedy, kiedy tylko Rock na nim operował. Teraz to wielka społeczność. 

Na ogół JaRock działa z większym opóźnieniem, niż 2 tygodnie i ja się już przyzwyczaiłem, nie wiem jak inni  :D Jakby co, to Rockens od bardzo dawna tu nie zagląda. Ani na portal, ani tym bardziej na forum.

Autorze, zapewne ktoś ci zdejmie bana. Możesz natomiast dokładnie wypunktować potem co jest nie tak, jak byś ty to zmienił etc. Tu niestety nikt nie poprawia tego wszystkiego, a ponadto mamy pełno ludzi z wyższymi stanowiskami, którzy stawiają te cholerne przecinki w złym miejscu lub znaki interpunkcyjne poprzedzają spacją  :kappa:

To jaki sens jest pisać w ogóle te artykuły? Ja je tylko czytam bo jestem ciekaw kontrastu pomiędzy newsami na innych stronach, nic więcej. Na dobrą sprawę żaden news na JR nie jest szybki, każdy jest opóźniony i tylko mała garstka ludzi coś z tego wynosi. 

Ja nie jestem od tego, żeby kogoś poprawiać. Powinien być korektor oraz rekrutacja na korektora/redaktora i tyle. Wtedy jakość artykułów i systematyka pracy wzrosłaby 100krotnie. 

Mi tego nie mów, towarzyszu użytkowniku  :D Jestem tylko prostym technikiem i z adminami mam tyle wspólnego, co moje ręce z kontrolerem od konsoli. JaRock działa na wzór naszych urzędów wszelakich i nie zanosi się na zmiany... A szkoda.

Edytowano przez SoldierPL

Narzekasz na przecinki, a sam popełniłeś ich pełno. Redaktor amator? Dużo błędów jak na redaktora.

Tak, na JR są błędy, wpisy są czasem nudne i często przestarzałe. No ale tak to jest - potencjał jest, ale jak zwykle nie wykorzystany. Kiedyś czytałem bo były fajne. Teraz już zą mniej.

Co do zgłoszeń - najpierw trzeba dać informację, że ludzie są poszukiwani.

Edytowano przez Glock

Cały twój pełen błędów, przeinaczeń, wymyśleń i trochę bzdur.

1. Komentarz usunąłem ja, autor artykułu nie ma do tego możliwości. Dlaczego? Jak widzę komentarz cyklu "news słaby jak wszystkie tutaj" to nawet nie sprawdzam kto to napisał - od razu leci do kosza. Czemu? Bo mogę, bo nie chce mi się już sprawdzać czy dane IP powiązane jest z armią trolli lubiących się przyczepić wulgaryzmami o brak przecinka. Czy to znaczy, że nie przyjmujemy żadnej krytyki? Nie... To po prostu zmęczenie trollizmem z cyklu "wszystko tu jest słabe". Nie byłoby problemu, gdybyś podszedł swoim komentarzem normalnie, a nie w narzekającym na wszystko stylu.
  2. Dział współpracy z mediami oraz prasowy obsługuję ja. Czytam i odpowiadam na wszystkie maile - wystarczy napisać w sprawie prasowej, a nie bezpośrednio do Rocka jako do całej jego działalności. Jeżeli ktokolwiek napisałby o możliwość publikacji newsa wchodząc na Współpracę->Dla Prasy trafiłby do mnie. Twój argument to strzał w swoje własne kolano. Ludzi chcących robić praktycznie za darmo, pisać newsy, szukać świeżych informacji nie jest łatwo dzisiaj znaleźć.
  3. Strasznie ciężko jest otrzymać sprzęt do testów, tym bardziej jeżeli zajmujesz się tym amatorsko nie będąc oficjalnie wielkim testerem. Gdybyś miał kanał na YT z 100 000 subskrypcjami albo występował osobiście jako właściciel tej strony, byłoby prościej. Pyrka nie robi tego jako firma czy ktoś znany. Test nie jest mega profesjonalny... ale czy miał być robiony w warunkach laboratoryjnych? 
  4. Dostałeś bana, słusznego, który nie zostanie zdjęty. 80% twoich komentarzy to usilne (konstruktywne, ale jednak usilne) bronienie swoich racji i udowadnianie komuś, że nie ma racji. Jesteś typem użytkownika, który nie potrafi dać za wygraną i przestać dyskutować z kimś, kto swojego zdania nie zmieni mimo twojej nawały tekstu. Zmęczyłem się komentarzami z cyklu "tu jest źle, słabo, wszystko jest kiepskie" plus wałkowaniem innych użytkowników na siłę starając się im wcisnąć swój światopogląd.

Temat uznaję za wyczerpany i raczej wszystko zostało jasno wyjaśnione.

Narzekasz na przecinki, a sam popełniłeś ich pełno. Redaktor amator? Dużo błędów jak na redaktora.

Tak, na JR są błędy, wpisy są czasem nudne i często przestarzałe. No ale tak to jest - potencjał jest, ale jak zwykle nie wykorzystany. Kiedyś czytałem bo były fajne. Teraz już zą mniej.

Co do zgłoszeń - najpierw trzeba dać informację, że ludzie są poszukiwani.

Napisałem że jestem redaktorem-amatorem bo nie mam z tym za wiele wspólnego, poza tym zawsze jest ktoś taki jak korektor. Myślę że byśmy się zgrali. Zresztą ja sobie pisze artykuły w exelu i nigdzie ich nie wrzucam, ot tak, z nudów. 

1. Komentarz usunąłem ja, autor artykułu nie ma do tego możliwości. Dlaczego? Jak widzę komentarz cyklu "news słaby jak wszystkie tutaj" to nawet nie sprawdzam kto to napisał - od razu leci do kosza. Czemu? Bo mogę, bo nie chce mi się już sprawdzać czy dane IP powiązane jest z armią trolli lubiących się przyczepić wulgaryzmami o brak przecinka. Czy to znaczy, że nie przyjmujemy żadnej krytyki? Nie... To po prostu zmęczenie trollizmem z cyklu "wszystko tu jest słabe". Nie byłoby problemu, gdybyś podszedł swoim komentarzem normalnie, a nie w naszekającym na wszystko stylu.

Broda, przestań już mądrować bo to wcale nie jest zabawne. Takie podejście miałem przez długi czas żeby być okej w stosunku do autora ale hola, ktoś na mnie zlewa moczem, do tego poziom artykułów drastycznie spadł a Ty mówisz mi, że to nie jest słabe? 

1. Dział współpracy z mediami oraz prasowy obsługuję ja. Czytam i odpowiadam na wszystkie maile - wystarczy napisać w sprawie prasowej, a nie bezpośrednio do Rocka jako do całej jego działalności. Jeżeli ktokolwiek napisałby o możliwość publikacji newsa wchodząc na Współpracę->Dla Prasy trafiłby do mnie. Twój argument to strzał w swoje własne kolano. Ludzi chcących robić praktycznie za darmo, pisać newsy, szukać świeżych informacji nie jest łatwo dzisiaj znaleźć.

To spójrz na MPC, ludzie tam pracują jak wolontariusze. Jest mnóstwo redaktorów, moderatorów itd. Wszyscy pracują za darmo i dzięki nim największe forum w polsce istnieje. Dziwne? 

1. Strasznie ciężko jest otrzymać sprzęt do testów, tym bardziej jeżeli zajmujesz się tym amatorsko nie będąc oficjalnie wielkim testerem. Gdybyś miał kanał na YT z 100 000 subskrypcjami albo występował osobiście jako właściciel tej strony, byłoby prościej. Pyrka nie robi tego jako firma czy ktoś znany. Test nie jest mega profesjonalny... ale czy miał być robiony w warunkach laboratoryjnych? 

Warunki labolatoryjne to podanie temperatur w GPU-Z albo w afterburnerze? Błagam już nie pogrążajmy się na tyle, żebyśmy walczyli o to kto w tym ma racje, bo to chyba oczywiste. 

1. Dostałeś bana, słusznego, który nie zostanie zdjęty. 80% twoich komentarzy to usilne (konstruktywne, ale jednak usilne) bronienie swoich racji i udowadnianie komuś, że nie ma racji. Jesteś typem użytkownika, który nie potrafi dać za wygraną i przestać dyskutować z kimś, kto swojego zdania nie zmieni mimo twojej nawały tekstu. Zmęczyłem się komentarzami z cyklu "tu jest źle, słabo, wszystko jest kiepskie" plus wałkowaniem innych użytkowników na siłę starając się im wcisnąć swój światopogląd.

Pragnę zauważyć że komentuje nie tylko na JR, więc część komentarzy też nie należy brać pod uwagę. Rozumiem, że procent moich "negatywnych" komentarzy które przedstawiają moje zdanie na dany temat obliczałeś kalkulatorem? 

Temat uznaję za wyczerpany i raczej wszystko zostało jasno wyjaśnione.

Niestety ja nie i czekam na dalsze odpowiedzi. 

Napisałem że jestem redaktorem-amatorem bo nie mam z tym za wiele wspólnego, poza tym zawsze jest ktoś taki jak korektor. Myślę że byśmy się zgrali. Zresztą ja sobie pisze artykuły w exelu i nigdzie ich nie wrzucam, ot tak, z nudów. 

Rly? - W Exelu? Piszesz artykuły w programie dla sekretarek?

Rly? - W Exelu? Piszesz artykuły w programie dla sekretarek?

Sorry, zamyślony dziś coś jestem. Chodziło mi o office. 

Nie. Każdy uczeń, który na polaju pisze klasówki to redaktor amator?

Według mnie, czepianie się o jedno złe sformułowanie które aktualnie nie ma żadnego związku z tematem nie ma sensu.

A teraz na poważnie: autorze, miło się dyskutuje o tym i o tamtym, ale powiedz mi jedno - jaki jest właściwie cel istnienia tego tematu?

Mało osób tutaj zagląda, a szkoda bo nie tylko ja mam takie zdanie. Patrząc na posty (które są też na bieżąco usuwane) pod każdym z artykułów widzę, że nie tylko mi odpowiada to co się dzieje na JR. Udostępniacie JR wszędzie gdzie się tylko da, każdy artykuł ma po 2/3/4/5 a nawet 10-30 tysięcy wyświetleń, strona jest publiczna jak się tylko da a Broda i tak Ci powie że ona jest prywatna. Wytoczyłem ten temat dlatego, bo uważam że warto by było w końcu zadbać o artykuły które pojawiają się na stronie. Poza tym chciałem uświadomić co nie których, że nie warto wrzucać postów ze swoją opinią bo często może to się spotkać z usunięciem a nawet permamentnym banem :) 

Opiniotwórczym miejscem tej sieci jest akurat forum. Od dość dawna narzekam (nie tylko ja), piszę prosto z mostu i w "tajnych" tematach używam mniej pięknych słów. Dowodzi to, że zamieszczaniu opinii powinno służyć właśnie wspomniane forum. Inną sprawą jest, że Adam ani Rock tu nie wchodzą nawet na chwilę :kappa: 

Z tym określeniem "strona prywatna" chodzi mniej więcej o to, o co chodzi z prywatyzacją np. szpitali. Ręce prywatne, dostęp publiczny.

Opiniotwórczym miejscem tej sieci jest akurat forum. Od dość dawna narzekam (nie tylko ja), piszę prosto z mostu i w "tajnych" tematach używam mniej pięknych słów. Dowodzi to, że zamieszczaniu opinii powinno służyć właśnie wspomniane forum. Inną sprawą jest, że Adam ani Rock tu nie wchodzą nawet na chwilę :kappa:

Z tym określeniem "strona prywatna" chodzi mniej więcej o to, o co chodzi z prywatyzacją np. szpitali. Ręce prywatne, dostęp publiczny.

Mając tyle pracy co Adam też bym nie miał czasu na zaglądanie, w końcu prawie każdy news pochodzi od niego, ale przecież nie ma zapotrzebowania na redaktorów. 

Edytowano przez boyQ

Błąd. Prawie każdy news pochodzi z jego konta :D Sam nie mam pojęcia, kto to tak naprawdę pisze. Jeśli i tak ma ogrom pracy, to dlaczego nie przekaże całego forum komuś innemu? Dlaczego dokłada sobie obowiązków, skoro i tak nie potrafi się wywiązać? :) Schodzimy zbytnio na temat pana, na którego psioczymy w pewnym zamkniętym dla szerszego grona dziale :kappa: Na twoim miejscu w każdym razie bym się nie łudził, że twoje konto zostanie odblokowane. Wujek radzi: załóż nowe.

Towarzyszu to forum działa jak matka Rosja i wielmożny Putin. Administrator ma zawsze racje co równa się totalitaryzmowi, my jesteśmy pionkami na szachownicy w tej całej organizacji, przez co trzymamy to jeszcze przy życiu. No szczerze, bez odbiorców ta cała inicjatywa JaRocka długo by nie postała.

Zresztą ja sobie pisze artykuły w exelu i nigdzie ich nie wrzucam, ot tak, z nudów. 

Pisanie artykułów, po to by nikt ich nie czytał? Woot?  :OverlyDisgusted: Gdzie tu sens i logika?

Warunki labolatoryjne to podanie temperatur w GPU-Z

Laboratoryjne. Na pewno chcesz być korektorem?

To spójrz na MPC, ludzie tam pracują jak wolontariusze. Jest mnóstwo redaktorów, moderatorów itd. Wszyscy pracują za darmo i dzięki nim największe forum w polsce istnieje. Dziwne? 

Porównaj odwiedzalność. My nie pozycjonujemy strony pod newsy, pod opisy, pod prezentacje czy testy. Nad stroną i forum pracuje codziennie może 5 osób mających jakąś władzę. Proszę cię, stary - porównujesz portal tworzony profesjonalnie, komercyjnie, mający 100x więcej aktywnych gości niż ten. Tam zawsze znajdzie się ktoś do pracy, bo społeczność jest dużo większa.

Mieliśmy akcje promujące pisanie newsów - każdy mógł się zgłosić, by pisać swoje newsy, by promować swoje materiały na YouTube, nawet nie związane z grami tylko z np. sprzętem. Nikt się nie zgłosił mimo, że post był przypięty i na forum i na portalu. To nie jest tak, że newsmani leżą na ulicy, jeżeli społeczność jest mała to i ludzi chętnych dużo nie ma.

To, że newsy niekiedy mają błędy to nie jest wyjaśnienie w stylu "newsman nie ma czasu nawet na podtarcie się". Adam pisząc newsy może i popełnia błędy, ale je pisze, bo lubi. Na razie nikt inny nie kwapi się do tego, by je pisać, poza ludźmi którzy czasami wrzucają swoje materiały z YT. 

strona jest publiczna jak się tylko da a Broda i tak Ci powie że ona jest prywatna.

Nie rozumiesz, co czytasz. Strona jest publicznie dostępna, jest własnością prywatną. Nie ma tu akcjonariuszy, protokołów, dokumentów które musiałbym wypełniać, by cię zablokować. Decyzje jakie się na niej podejmuje zależą od prywatnych osób, nie ma tu rad nadzorczych, akcjonariuszy czy innych fanaberii. Jeżeli ktoś z obsługi cię zablokuje, to nie musi spisywać z tego protokołu ani odnosić się do punktów regulaminu dla ludzi z obsługi ;)

Niestety ja nie i czekam na dalsze odpowiedzi. 

Niestety nie ty masz w tym temacie ostatnie słowo. Mogę temat zamknąć i nie muszę się z tego rozliczać - ty możesz pisać maila do samego Rocka. Jesteś jedyną osobą, jaką postanowiłem zablokować, a kto pisze uargumentowane komentarze. Po prostu mam dość sytuacji, kiedy ktoś zaczyna swoje argumenty od wałkowania drugiej osoby, że jest w wielkim błędzie... w ogóle żyjąc. Taki był ton większości twoich komentarzy między innymi o piractwie.

Poza tym chciałem uświadomić co nie których, że nie warto wrzucać postów ze swoją opinią bo często może to się spotkać z usunięciem a nawet permamentnym banem  :)

Masz mylne przekonanie, że wchodząc na jakieś forum wszyscy będą cię witać i masz immunitet na blokadę. Tak nie jest - obsługa ma dość twojego charakteru w postach/komentarzach, to cię wyrzuca. Prosta sprawa. Cały ten temat uznaję za narzekanie na bana oraz może 10% z tego stanowi rozmowa o niezadowalającym poziomie newsów - tak jak mówię - zapraszam, pisz newsy, Adam albo ktoś inny z dostępem do panelu zamieści twoją pracę pod twoim nickiem.

Tymczasem mamy idealny przykład hipokryzji. Krytykujesz pewną postawę, a potem robisz z siebie dupka rzucającymi sarkazmami, które napatoczyły się na jęzor. Oczywiście różnica pomiędzy zwykłym użytkownikiem a gwiazdą-administratorem jest taka, że Ty zostaniesz zablokowany, a gwiazda robi sobie dalej co chce. Szczerze, to bawi mnie to traktowanie zwykłych użytkowników, widzów itd. jak podludzi. Nie mówmy że tak nie jest, gdy widać to gołym okiem. 

Jeżeli chodzi o bana, mam go w dupie. Niech on sobie będzie, mi to krzywdy nie zrobi. Zyskam tylko więcej czasu bo zawsze mogłem poświęcać go na komentowanie. Zamiast czepiać się pierdół w moich postach, zawsze możesz pobawić się w korektę artykułów. :) 

Oczywiście żadna osoba nie wpadła na to, że artykuły na JR są śmiechu warte i większość osób jest oczywiście tego świadoma i zamiast zorganizować rekrutacje na redaktorów/korektorów to lepiej powiedzieć że wszystko jest okej, a jak Ci coś nie pasuje to napisz maila a my to rozważymy. Oczywiście żeby stało się jakieś poruszenie musiałbyś wysłać ich ze trzydzieści. Widzę, że macie tak wysokie mniemanie o sobie, że ludzie się muszą was nawet prosić o to żeby zostać wolontariuszem na stronie, nieźle. 

Poza tym bawi mnie podejście "zapraszam pisz newsy" "ale z Ciebie redaktor piszący w office" - a ja piszę, że chce to robić? Jest masa ludzi która ma już staż i by się zobowiązała do rozwijania tej strony, ale po co.. Przecież można obrócić kota ogonem (jak to dziś napisałeś) i powiedzieć - to wyślij maila. 

Podoba mi się twoja hipokryzja jak i niektórych tutaj. W waszych filmach można usłyszeć że cenicie sobie ludzi którzy krytykują z jakimiś argumentami itd. a gdy ktoś trafi w samo sedno, to komentarz znika. Przez takich ludzi jak Ty, ta strona zamiast zyskiwać traci. Bo to Ty nie pozwalasz na rozwijanie jej, tylko dlatego że jesteś zadufanym w sobie gościem, który uważa że będąc administratorem może robić wszystko. Po co powiedzieć - okej, masz rację. Warto by to było rozwazyć, bo sam to zauważyłem. Przecież lepiej napisać - weź tam napisz mi maila, my Ci kiedyś odpiszemy. 

Laboratoryjne. Na pewno chcesz być korektorem?

Nie chce nim być, gdzie napisałem że chcę? :) 

Tyle w tym temacie, cenzurujcie sobie do woli. Patrząc po twojej postawie nic się nie zmieni, temat próbujesz jedynie rozwiać a nie rozwiązać. Tak to jest, kiedy ktoś ma wrażenie że rozmawia z podludźmi i traktuje ich z góry jednakowo oraz tak, że na pewno nie mają racji. 

Powodzenia JaRosjo. 

Rzucam sarkazmami?

Robię dokładnie, to co ty robisz w swoich komentarzach na Disquss - wchodząc na twój profil znalazłem bardzo ciekawe rzeczy, między innymi wyzywanie od męskich członków.

Jak ja mogłem urazić użytkowników Samsunga, do tego jeszcze tak uświadomionych jak Ty.

Mogę nazwać debilami osoby, które kupują sprzęt w absurdalnej cenie.

Powiem krótko, niech spierd (tutaj sam ręcznie ocenzurowałem).

Poważnie, mam dosyć tej nędznej firmy i ludzi przesiąkniętych smrodem samsunga.

Użytkownicy Samsunga to tacy sami debile jak Ci od jabłek.[/size]

Posty z cyklu "jesteś debilem, bo się ze mną nie zgadzasz". Czemu mielibyśmy tutaj akceptować kogoś takiego? Właśnie za podobne podejście dostałeś bana na system komentarzy.

To są twoje komentarze z disqussa. Na każdym kroku gwiazdor'zenie, ukazywanie swojej wyższości, podkreślanie swojego wyższego poziomu i ogólne chodzenie z nosem zadartym do góry. Ktoś postanowił ci przywalić i teraz musisz o tym opowiedzieć całemu światu. Przeglądając twój profil Disquss widzę bardzo dużo długich komentarzy. Co z tego skoro prawie wszystkie przypominają walenie drugiej osoby po głowie młotkiem z cyklu "czemu ty buraku nie chcesz przystać na moje argumenty".

Przykładem jest kolejne zdanie - Podoba mi się twoja hipokryzja jak i niektórych tutaj. - wszystkich, chciałeś napisać? Bo ty z nikim nie potrafisz się zgodzić patrząc na twój profil Disquss. Spędzisz pół dnia na produkowaniu swoich kontrargumentów, które druga strona po prostu nie przyjmie i nie zmieni swojego zdania... Przeraża mnie ten zapał, kiedy ktoś lubi siedzieć pół dnia i kogoś wałkować, by zmienił zdanie. Naprawdę.

Zapraszam cię na TSa do nas - możemy porozmawiać. Masz odwagę? Ja nie widzę problemu. Po prostu mam inne zdanie niż ty i nie jesteś kimś kogo argumenty do mnie przemawiają. Zablokowałem ci dostęp, bo irytuje mnie twoje podejście, podobnie innych użytkowników. To nie jest cenzura. Wchodzisz do pubu, rozmawiasz z ludźmi, kilka osób stwierdza że jednak nie chce z tobą rozmawiać, obsługa bierze cię za fraki i wyprasza. A ty wchodzisz ponownie... Tak teraz wyglądasz. Tyle.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik