Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Hamecz

Duży Ping w CS:GO

Polecane posty

Witam, podczas gry w CS'a mam duzy ping, 100-200 czasami sie to satbilizuje do 80, co jest dziwne bo na tescie szybkosci łącza wykazuję mi PING: 47 Download speed:6,00 Upload:0,25 internet chodzi sprawnie a ping w grze jest okropny. Znacie może jakis sposób jak to naprawić?

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez TENODMAGIII
      Witam, od jakiegoś czasu mam problem z pingiem w CSGO, w każdej grze online internet mi działa normalnie a w jak gram w CSGO ping mi skacze do 1000 i nie spada poniżej 200. Zauważyłem że dzieje się tak też jak odpalam inne gry na steamie jak np. gothic 2, wtedy ping na TeamSpeaku skacze mi do jakiś chorych liczb. Próbowałem już chyba wszystkiego ale nic to nie daje.
    • Przez BoruN
      Witam mam taki problem gdyż mam internet 10mb/s i w CSGO mam [150-2000]pingu  a na speedtescie mam tyle  https://zapodaj.net/2082bb08addca.png.html Od godziny 4-14:30 mam normalnie pobieranie mam 1.4MB/s i 50-60 pingu a gdy minie godzina 14:30 Zaczynają mi się lagi i nie da sie w nic pograć gdyż są lagi*[cały czas 150-2000 pingu]* z internetu korzystam przez kabel i u mnie w domu tylko korzystaja z tego internetu 2 osobby ja i [imię].Sterowniki poaktualizowane wszystkie 
      PROSZĘ O POMOC 
      Z góry dzięki za wszystkie porady
    • Przez Predo
      Witam,
      mam ostatnio problem z wysokim pingiem.
      Zauważyłem, że mój cs wykorzystuje jedynie 0,2mbs kiedy mój internet ma szybkość 2-3mbs.
      Jak zapobiec tego typu procesowi i sprawić, aby gra wykorzystywała w 100% szybkość mojego internetu?
    • Przez Michu_mmX
      Hej
      Mam na imię Michał i chciałbym zaprosić was do zapoznania się z moim kanałem.
      Aktualnie pracuje nad materiałami z counter strike. Chciałem pokazać rozgrywkę z trochę zabawniejszej strony.
      W przyszłości planuje również udostępniać let's play'e z innych gier.

Link do profilu
      Michu

Najnowszy filmik
    • Przez kamsol
      Hej, pisze w imieniu kolezanki, ktora ma problem ze stabilnoscia swojego polaczenia po zrobieniu formata. Sprawa wyglada tak, ze po sformatowaniu, po ustawieniu typu szyfrowania na TKIP, nie moze polaczyc sie z WiFi (Ustawienia dla sieci zapisane na tym komputerze nie sa zgodne z wymaganiami sieci)  Przed formatem wszystko bylo ok, teraz moze polaczyc sie z wifi korzystajac jedynie z AES, po polaczeniu z ktorym ma straszne skoki pingu ktore uniemozliwiaja jej granie w cokolwiek (Przed formatem tez nie mogla korzystac z AES, skoki pingu byly identyczne, ale mogla normalnie polaczyc sie z TKIP co naprawialo problem)
      Kombinowala z netsh wlan, sprawdzala drugi internet.. problem nie znikal. Jesli ktos ma jakies pomysly jak polaczyc sie z tym TKIP, lub pozbyc sie tych skokow pingu na AES, prosilbym o wytlumaczenie tego w jak najprostszy sposob.
      Laptop to hp pavilion 15-n070sw, system win 8.1
      Z gory dziekuje za pomoc.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik