Skocz do zawartości

Polecane posty

Cześć. Tak wynudzając się wpadłem na pewien pomysł. Co Wy na to aby stworzyć coś na wzór serii konkursów? Krótki gameplay jedno-dwu minutowy z jakiejś wcześniej podanej gry z jakąś wcześniej opisaną akcją. Dla przykładu: BF3, akcja z kuszą, czyli kto zrobi najfajniejszy filmik z tym (1 akcja, brak edycji). Porobić kilka takich tabel (dla różnych gier) i kilka rund, a na zakończenie ktoś dostaje nagrodę. Jeśli to, co isdn pisał o wspieraniu inicjatyw byłoby prawdą to może coś by z tego wyszło.

Coś bardzo podobnego jeśli chodzi o bf robi kromka, no fakt to są najlepsze akcje bez kategorii, ale patrząc tak na inne gry to całkiem dobry pomysł.

Trzy razy tak, przechodzisz dalej :D

Proszę, ograniczcie posty do pisania na temat, ok?

Sprzęt - no, uruchomić np. CS to wyzwanie.

Gry - będą tak wybrane by było w miarę dużo osób.

Coś jeszcze?

Glock, może tak. Zrób sobie szkic jak to ma mniej więcej wyglądać, przygotuj przykładowe zadania, jakieś wstępne zasady ect.

Wydaje mi się, że jeśli inicjatywa by się rozrosła można by poprosić o partnerstwo jakąś Nvidie czy MS. Na jakiej zasadzie? Krótkie filmiki z akcji - czy właśnie takiego czegoś nie oferuje ShadowPlay, albo to badziewie z Xboxa dorzucane do Win10?

No dobrze, jutro postaram się to wrzucić. :) Z początku miałem w planach takie gadżety stricte z gier, nawet nie myślałem o NVidii czy MS. Tak, ShadowPlay i to z Win10 to oferuje. :)

Edytowano przez Glock

Dobra, jednak z nudów postanowiłem, że teraz to tak "naszkicuję". Pewnie trochę by można było pozmieniać, ale taki mam ogólny pomysł na to:

Moja wizja jest taka, że jest kilka gier, wśród których jest w każdej edycji powiedzmy 10 rund. Jakie to będą gry to stworzono by ankietę. Od siebie proponowałbym Battlefield 3/4 i CS:GO. Można by pewnie podczepić tu jeszcze Lola, Dotę, Starcrafta czy na jakąkolwiek grę byliby chętni, ale ja akurat się na nich za bardzo nie znam, dlatego też ich nie podałem. Tak wracając do tych rund. Jak już wspomniałem, każda edycja liczyłaby sobie 10 rund, a sama rywalizacja toczona byłaby w formie tabeli, gdzie uczestnicy zdobywaliby punkty by na koniec wyłonić zwycięzcę. Proponowałbym coś w stylu

Za zwycięstwo - 5 punktów

2 miejsce - 3 punkty

3 - 1 punkt

Do tego można by dodać głosowanie społeczności, która wybierałaby najlepszą akcję tej rundy, a osoba ta zyskiwałaby np. dodatkowy punkt. Można by zrobić wstępne zapisy, aczkolwiek wolałbym to prowadzić po prostu w stylu otwartej ligi.

Jak to wyglądałoby w praktyce?

Dla każdej gry przypisany byłby opiekun, który wymyślałby zadania, zarządzał tabelą. Przykład zadania z Battlefield 3, opisany już na początku:

Waszym zadaniem jest nagranie akcji, podczas której pokazujecie swoje umiejętności strzelania z kuszy. Przesyłajcie nam swoje zgłoszenia, czekamy (tutaj nie wiem jeszcze ile, ustali się).  Film nie może być w żaden sposób obrabiany. blablabla i inne duperele, które teraz akurat Was najmniej pewnie obchodzą. Po prostu chodziłoby o to aby zadania były ciekawe, aby wyróżniały się na tle tych wszystkich top akcji miesiąca, fragmovie czy co tam się jeszcze poda. Można by wymyśleć coś bardziej kreatywnego, np. pokaż jak przejmujesz cele na szturmie, jak strzelasz z (tu wpisz dowolną broń), jak radzisz sobie z (tu wpisz dowolny pojazd) i tak dalej, i tak dalej. :)

Na koniec oczywiście wyłoniony zostałby zwycięzca, który dostałby jakąś nagrodę, najlepiej w miarę tematyczną do gry, w której rywalizował.

Edytowano przez Glock

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik