Skocz do zawartości
ErnioPL

Rocket league PC - problem z padem

Polecane posty

Z Tymi padami coś jest nie tak. Mojego też nie widzi, a już chyba wszystko z nim kombinowałem. Zapewne trzeba poczekać na jakiegoś hotfixa od twórców gry.

Z padami jest wszystko w porządku. W prywatnej wiadomosci wyslalem autorowi tematu jak to naprawic. Steam obsluguje wylacznie pady od xBoxa(microsoftu) oraz kontrolery steam. Jednak aby kazdy pad dzialal wystarczy pobrać te dwa pliki http://chomikuj.pl/m...Steam-kontroler a następnie wrzucić je do folderu Steam> steam apps>common>rocketleague>binaries>win32  . Działa to ze wszystkimi grami. Tylko ze w innych grach np. Grid Autosport wystarczy wrzucić te dwa pliki do glownego folderu z gra bez wchodzenia w żadne podfoldery

A nie wie ktoś może jak odwrócić osie w padzie bo mam na odwrót? Próbowałem już patrzeć na ustawienia w grze ale nic nie znalazłem. A jak sprawdzałem pada (Logitech dual action) w panelu sterowania to działa dobrze.

A nie wie ktoś może jak odwrócić osie w padzie bo mam na odwrót? Próbowałem już patrzeć na ustawienia w grze ale nic nie znalazłem. A jak sprawdzałem pada (Logitech dual action) w panelu sterowania to działa dobrze.

Możesz użyc emulatora pada x360. Wpisz w google to bedziesz mial wszelkie ci potrzebne poradnilki i konfiguracje

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik