Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Patrykk

Problem z SimCity

Polecane posty

Nie ma opcji, by coś ci przepadało jeżeli masz oryginalną wersję gry. Stan zapisu miasta jest regularnie zapisywany na serwerach, więc jeżeli podczas grania masz stałe połączenie z siecią (nie ma żadnych ikonek powiadamiających o jego braku), to nie ma mowy o "przepadaniu" miasta.

Jeżeli posiadasz wersję "trochę inną" the-pirate-bay-42623.jpg to się nie dziw, że są takie problemy. Nawet jeżeli zerwie ci połączenie podczas grania, to powinieneś otrzymać powiadomienie, że twoje miasta zostaną zsynchronizowane przy połączeniu. Jak mam przegrane chyba 200 godzin w SimCity tak jakoś nigdy mi się to nie zdarzyło, czy to teraz czy tuż po premierze, gdy serwery siadały.

Nie do końca Broda, Nexos z tego co mówił miał kilka razy cofkę miasta. Raz jedno nowe założył to co chwile mu się cofało. 

Ja osobiście chyba tylko raz miałem cofkę o kilka minut. Poza tym bez problemów:)

Broda, nie chcę nic mówić, ale nie ma i nie będzie SimCity na the-pirate-bay-42623.jpg. Gra musi działać Online cały czas, co wkur*ia graczy, ale zapobiega piraceniu, więc autor tematu musi mieć oryginalną wersję gry. W każdym razie mógł nadmienić to już ktoś wyżej, więc sorry, ale nie czytałem całego tematu. :>

Czasami się tak robi z powodu nagłego przerwania połączenia z internetem co posiadaczom Neostrady, w tym mnie, może się czasem zdażyć (jeśli przez jeden dzień na Neostradzie nie ma awarii to wiedz, że coś się dzieje :P). Ja tak miałem chyba ze dwa razy, a mam oryginalną wersję za 149,99 zł kupioną w Media Expercie

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik