Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Fruugosz

Słuchawki

Polecane posty

Witam, przymierzam się do zakupu słuchawek i pragnę zasięgnąć rady w ich wyborze. Czytałem różnego rodzaju opinie i recenzje o opłacalnych w danym przedziale cenowym słuchawkach.

Otóż mój budżet wynosi 300zł, a skłaniam się do zakupu jednych z poniższych:

Hyperx Cloud II

Takstar Pro80v2

Tutaj właśnie się pojawia problem gdyż nie mam pojęcia które wybrać... Być może ktoś z czytających ma z nimi jakąś styczność bądź wie coś o nich ? 

Mają one służyć zarówno do grania jak i słuchania muzyki, niekoniecznie musi być mikrofon ( bo gdyby musiał to wiadome ze kupowałbym Hyperx'y )

Są to identyczne słuchawki, tylko ze HyperX mają mikrofon, a Takstar nie. Ja osobiście mam HyperX i je polecam, bo mają sporo ciekawych dodatków no i maja mikrofon, który można odpiac, a jako sake słuchawki różnią się tylko wyglądem.

HyperX Cloud drugiej generacji to jest dokładnie to samo co pierwsza, tylko mają jakiś tandetny wzmacniacz, który nadaje się tylko do wywalenia, więc lepiej kupić pierwszej generacji za 300zł.

Ja polecam J88i. Porządne słuchawki, dobrze grają na różnych tonach, dobry bass. W grach też dobrze się sprawują, a do tego są bardzo wygodne. Może nie są najwytrzymalsze (miałem je 9 miesięcy, potem mi pękła obwódka, aczkolwiek można to skleić), ale w tej cenie to je polecam. :)

Obecnie masz HyperX 1  w promocji za 249zł z darmową wysyłką ;) http://www.morele.net/sluchawki-hyperx-hx-cloud-black-khx-h3cl-wr-636654/

ich droższa wersja Cloud 2 jest mocno za droga  a dodali kiepskiej jakości kartę dzwiękową i system 7.1 który najlepiej wyłączyć gdyż psuje dzwięk w grach itp ;P 

Jak nie one to minimalnie lepsze http://www.morele.net/sluchawki-qpad-qh-90-czarne-gslqpqh90bk-547955/ ale są za drogie przy obecnej cenie hyperx ;) 

lub takstary w zasadzie wszytkie te słuchawki to prawie jedno i to samo tylko takstar niema mikrofonu a lepiej go mieć odczepionego niż nie wieć wcale ;D

Jeszcze raz wszystko przemyślałem i poczytałem a skutek tego taki że chyba wezmę HyperX Cloud 1 z kilku względów:

-Cena (250zł na promocji)

-Jeśli już jest okazja posiadania mikrofonu to biorę, a co tam

-W porównaniu do 2 nie mają tego 7.1 co podobno jest kompletną porażką

-To samo co Takstar + mikrofon + pilot i 50zł tańsze :D :D :D 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik