Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam serdecznie mam pewien problem z Cs Go, otóż od miesiąca nie słychać ani nawet nie widać ikonki w lewym dolnym rogu żeby ktoś rozmawiał w cs .I to jest dziwne że na tyle godzin co grałem nikt się nie odezwał ani słowa.Postanowiłem to sprawdzić zaprosiłem znajomego na prywatny serwer, poprosiłem żeby się odezwał i nic nie słychać ani nawet ikonka się nie pojawiła z mikrofonem.Mam nadzieje że da się z tym coś zrobić. Pozdrawiam ;)

Edytowano przez Johny7168

Czy uważasz, że mój post z pytaniem o ban jest spamem? Brawo.

Tak Ziggy, bo to bez sensu. Dostać bana na gadanie się, z tego co wiem, nie da. To tak jakbyś dostał bana na łysinę, ale mógłbyś golić twarz  :kappa: @Autor: sprawdź w ustawieniach dźwięku czy masz wszystko dobrze powybierane (urządzenia audio).

@Down: z poziomu serwera da się prawie w każdej grze kogoś wyciszyć, ale w CS raczej się nie gra chyba ciągle na jednym.

Edytowano przez Fuzzik

Tak Ziggy, bo to bez sensu. Dostać bana na gadanie się, z tego co wiem, nie da. To tak jakbyś dostał bana na łysinę, ale mógłbyś golić twarz  :kappa: @Autor: sprawdź w ustawieniach dźwięku czy masz wszystko dobrze powybierane (urządzenia audio).

@Down: z poziomu serwera da się prawie w każdej grze kogoś wyciszyć, ale w CS raczej się nie gra chyba ciągle na jednym.

Problem rozwiązany, otóż bawiłem się kiedyś HLDJ i edytowałem config w plikach gry, po usunięciu zbędnej treści i przywróceniu domyślnych ustawień audio w cs go mikrofon działa jak i słychać innych graczy ;)

Temat do kosza/archiwum/czy gdzie tam powędruje.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Trypekk
      Ostatnio zakupiłem mikrofon novox nc-1 wraz z zestawem do przymocowania i pop filtrem. Niestety gdy podłączam mikrofon do komputera z najnowszym windowsem i procesorem intel core i5 nie działa komputer albo go nie wykrywa albo jest jakiś problem z kablem nie wiem pomóżcie (o pomoc prosze z niewykrywaniem mikrofonu na komputerze ;0 ) Z góry dzięki
    • Przez KaroleczeQ
      Witam mam problem z nową kartą graficzną Palit 1070 8gb (256bit). Otóż gdy podłączam kartę do płyty głównej (starej z Gigabyte) obraz zatrzymuje się na  obrazie z płyty głównej, po chwili wyłączają się wiatraki karty i gaśnie obraz z monitora i wyświetla się komunikat No SignalDetected. BIOS nie chce się otworzyć ( prawdopodobnie potrzebuje przejsciówkę z usb na ps2 do klawiatury) Dodam że na starej karcie wyświetla się BIOS ale jak napisalem klawa nie dziala  Co z tym zrobić?
    • Przez kolomichal
      Witam wszystkich graczy. Mam bardzo duży problem, mianowićie chodzi o to że jeszcze 2 dni temu grając w csa miałem ping w granicach 5-20 natomiast nagle coś sie stało i mam i caly czas mam w granicach 400-500 plus co chwile skacze do 800... Może wie ktoś co zrobić. 
      Nie instalowałem niczego, jedyne co to skinów kilka wygrałem 
      Robiłem speedtesty i wszystko jest okej niby
    • Przez xkubvix
      Witam mam pytanie. Czy na internecie(łącze się przez wi-fi) z pobieraniem 8-15 mbns, wysyłaniem 4-8 mbns i pingiem 19-30 da rade grać w cs?

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik