Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Hebe

Jaki zasilacz do tego zestawu?

Polecane posty

Wiec szukam zasilacza tak do 300zł do takiego zestawu:

GPU: gtx 970
cpu: i5 4590
mobo: AsRock B85
ram: 8gb

Myslalem nad Corsair VS 550, moglby byc? Cos lepszego by bylo?

Ten XFX to można powiedzieć już kultowy zasilacz. Porządna, sprawdzona konstrukcja z 5-letnią gwarancją. Na minus w sumie to, że wentylator po pewnym czasie lubi zacząć sobie terkotać, co dla niektórych będzie wnerwiające.

Zachwlacie jeden i drugi i nie wiem który wybrać :( Potrzebuje krótkiej odpowiedzi, który wybrać. Czytałem o tych Corsair VS i ludzie piszą, że to są tanie i mające problemy zasilacze.

Nie no XFX to zdecydowanie dwie półki wyżej od marnego budżetowego Corsair VS 550. Pomiędzy nimi jakościowo jest TT Smart SE 530W. Zatem albo bierzesz Smarta, albo XFX'a, bo VS550 kosztuje zazwyczaj tyle co Smart, a jest gorszy.

To jest dokładnie ten sam zasilacz, kod producenta P1-550S-XXB9. Zwyczajnie różne sklepy go różnie nazywają. Początkowo nazywał się Core, potem większość sklepów zaczęła nazywać go Pro, a teraz XFX zmienił trochę nazewnictwo swoich produktów i te zasilacze zostały przechrzczone na XFX TS550W, ale bebechy i tak są takie same. Czyli krótko mówiąc taki XFX kupiony ze 2 lata temu będzie wyglądał inaczej, będzie miał inne naklejki niż ten kupiony obecnie, ale oznaczenie (P1-550S-XXB9) i bebechy będą dokładnie takie same.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik