Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
LanoMC

Problem z kartą sieciową wbudowanąw płyte główną.

Polecane posty

Witam serdecznie.

Mam uporczywy problem, otóż zaktualizowałem swój komputer do Windowsa 10 za pomocą płytki, którą wypaliłem (wszystko oryginalne pod względem winka) i zaraz po zainstalowaniu postanowiłem wziąć się za sterowniki, na pierwszy ogień płytka od MSI i sterowniki graficzne, a później chciałem z dysku zainstalować sterowniki do karty sieciowej Qualcomm/Atheros e2200 PCI-E Gigabit Ethernet Controler, lecz instalacja dała mi do zrozumienia, że sterowniki rzekomo już są, ale internet i tak nie działa. Zrestartowałem komputer i spojrzałem w menadżer urządzeń, gdzie nie znalazłem tego sterownika jak i samego urządzenia Ethernet, moje pytanie jest proste: co mam zrobić aby internet zaczął poprawnie działać? Tzn. jakie sterowniki zainstalować i tak dalej.

:grammarcup:

Edytowano przez SoldierPL
Jako tako poprawiłem ortografię i interpunkcję. Teraz da się to chociaż przeczytać.

Niestety na płycie od MSI jaką posiadam mogę tylko Grafę zainstalować, afterburnera, msi gaming tool i directxy wraz z innymi aplikacjami

Moja płyta główna to MSI B85-G43 GAMING.

ściągąłem już sterowniki killera z ich strony (aczkolwiek tylko wersje 60mb) która wydała po instalacji komunikat Instalacja sterownika nie powiodła się, mam nadzieje że w tym wypadku wszystko pójdzie sprawie :). Dam znać po instalacji co się dalej stało.

To jest tylko manager?

Czy to wraz z sterownikami?

Edytowano przez LanoMC

Niestety to nic nie dało, a pobrałem wersje na windows 10 64 bit :/

@Spróbuje z wersją na win 8.1 64b

@Czy aktualizacje z MSI live update jakoś pomogą?

@Co jeszcze mogę zrobić?

@Przy kontrolerze Ethernet w Menedzerze urządzeń mam żółty wykrzyknik.

Udało się! Wystarczyło pobrać 20kb sterowników z innej strony, wszystko działa jak należy, dzięki za pomoc!

Edytowano przez LanoMC

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik