Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Szoczek

Co kupic :D

Polecane posty

Siemka powie mi ktos co najpierw upgradeowac ? Mam do wyboru karte graficzna lub procesor (Procek AMD Athlon II X2 250 i Nvidia GeForce 440 ^^) Mam do wyboru Amd Athlon X4 860K lub Gigabyte GeForce GT 730/740 OC gram teraz caly czas w cs go bo trzeba wbic range przez wakacje ^^ a niedlugo mam urodziny + sprzedam psp i bedzie fajnie :DD

Ogolnie to komputer byl kupywany w calosci nie na czesci w sklepie nie na zadnym allegro albo cos : D 

Ram 4gb 2 kanalowy ddr3 669 mhz 

Plyta ASUSTeK Comp. INC M5A78L-M LX (AM3R2)

zasilacz nwm jaki ;/

Aha i budzet raczej bedzie 500 zl :D (oczywiscie po sprzedaniu PSP )

Edytowano przez Szoczek

Otwórz obudowę i sprawdź markę, model i moc zasilacza. Jednak na ten moment jestem w stanie powiedzieć, że masz jakiś wybuchowy model i trzeba będzie zmienić zasilacz, zanim ruszymy cokolwiek innego.

O zasilaczu napisze dopiero jutro bo sie mama denerwuje a w kompie jest z pol tony kurzu i by sie rozwalilo na caly dom (akurat odrazu jutro sie przeczysci kompa ^^)

Edytowano przez Szoczek

Caly misterny plan poszedl w nie powiem co ;c A przy okazjii powiedzcie jaki zasilacz moze byc dobry pod te czesci ;d

Edytowano przez Szoczek

Czyli zostanie tak +/- 350 zl :D Wiec moze sie na procesor pokusze bo chyba cs go to jest bardziej gra pod procesor nie ? xD A wlasnie musze chyba jeszcze obudowe zmienic bo sciagnalem klape, patrze na dol nie ma zasilacza , patrze do gory jest zasilacz ;-;

Edytowano przez Szoczek

Nie ma znaczenia, rozstaw śrub jest taki sam. Jeśli upgrade ma mieć sens to nie ma co iść w jakieś Pentiumy. i3 to minimum szczerze mówiąc, a ten proc zeżre ci cały budżet, więc gdzie tu jeszcze płyta główna. AMD to bezsens totalny (chyba że APU, ale i tak ci nie starczy pieniędzy, ponieważ znowu trzeba brać zarówno płytę jak i proca). Najlepiej zostaw te 500 zł, dozbieraj drugie tyle i wtedy się zgłoś. Na razie nie ma za bardzo sensu wydawać kasy.

@Down: właściwie napisałem to samo :kappa:

Edytowano przez SoldierPL

Dobra dzieki za odpowiedzi ;c jak narazie to pewnie kupie zasilacz albo dozbieram 2 tyle :P

PS Hardkor mi napisal ze ma na sprzedarz  AMD ATHLON X4 645+ PLYTA GLOWNA GIGABYTE GA-MA770-UD3 napisal tez ze na tym procku mial ok 150 fpsow na full detalach w rozd 1680x1050 :P Odrazu tez powiem ze dzis przeczyscilem kompa z mama (napie*dalala odkurzaczem xD) i teraz mam w cs 80/90/100 fpsow :D tylko ze niskie detale ;/

Edytowano przez Szoczek

Hardkor, ty tak serio? Przecież to stary Athlon. Lepiej będzie, gdy autor dozbiera do tysiaka i kupi lepszy sprzęt. Jeśli tak bardzo chcesz to sprzedać, to zwyczajnie wystaw na Allegro.

Wystawilem. Nie no wiadomo, ze lepiej dozbierac i kupic lepszy sprzet. Kwestia tylko jak bardzo mocnego potrzebuje, czy latwo mu bedzie dozbierac itp Ja tylko mu dalem tania opcje :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik