Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Saku332

Jak myslicie dobry pc czy cos zmienic?

Polecane posty

@Edit:

Witam, poszukuje osoby chetnej do zlozenia PC na stronie morele.net. Komputer pod gry(Wiedzmin/batman/counterstrikego) upload(stream),rendering(yt). Nie bede podkrecal procesora.Najlepiej jakby PC skladal sie z Intel(procesor) i GTX(grafika) poniewaz na temat innych nie mam pojecia.

Budzet jakim dysponuje 4000 PLN

Gry(Wiedzmin 3,Batman,counterstrikego),upload(stream),rendering(youtube)

Monitor zamierzam dopiero kupic a prawdopodobnie bedzie to 1920x1080

Nie zamierzam podkrecac przedzespolow

Windows 7

Dysk 1000GB, Najlepiej(nie musi) GTX(grafika), Intel(procesor)

Mam nadzieje ze napisalem zrozumiale.

Czekam na odpowiedzi.

Edytowano przez Saku332

Gotowiec = shit. Nawet nie patrzę na specyfikację. Gotowce mają to do siebie, że dostają dziadowskie zasilacze. Pewnie po to, aby serwis potem mógł od ciebie inkasować forsę za wszelkie wymiany gówna na gówno :kappa: Od siebie polecam stronę Morele.net. Dlaczego akurat tam i dlaczego akurat w dolarach? Jeśli mam tam składać, to podaj dokładny budżet właśnie w zielonych.

Gotowiec = shit. Nawet nie patrzę na specyfikację. Gotowce mają to do siebie, że dostają dziadowskie zasilacze. Pewnie po to, aby serwis potem mógł od ciebie inkasować forsę za wszelkie wymiany gówna na gówno :kappa: Od siebie polecam stronę Morele.net. Dlaczego akurat tam i dlaczego akurat w dolarach? Jeśli mam tam składać, to podaj dokładny budżet właśnie w zielonych.

4000zl sama buda bez systemu operacyjnego bo mam, najlepiej procesor intel i karta gtx ;p

Tak btw na morelach mozna zamowic skladanie pc, tak? To jest pewne ryzyko? 

Edytowano przez Saku332

@Edit:

Witam, poszukuje osoby chetnej do zlozenia PC na stronie morele.net. Komputer pod gry(Wiedzmin/batman/counterstrikego) upload(stream),rendering(yt). Nie bede podkrecal procesora.Najlepiej jakby PC skladal sie z Intel(procesor) i GTX(grafika) poniewaz na temat innych nie mam pojecia.

Budzet jakim dysponuje 4000 PLN

Gry(Wiedzmin 3,Batman,counterstrikego),upload(stream),rendering(youtube)

Monitor zamierzam dopiero kupic a prawdopodobnie bedzie to 1920x1080

Nie zamierzam podkrecac przedzespolow

Windows 7

Dysk 1000GB, Najlepiej(nie musi) GTX(grafika), Intel(procesor)

Mam nadzieje ze napisalem zrozumiale.

Czekam na odpowiedzi.

Edytowano przez Saku332
Podklejenie treści z drugiego tematu

Zestaw

http://www.morele.net/inventory/info/e1rMoX/

+ windows do tego

http://www.morele.net/system-operacyjny-microsoft-windows-8-1-32-64-bit-pl-dvd-box-wn7-00934-599372/

Ja bym brał 8.1, bo w tej samej cenie masz licencję BOX, a nie OEM. Jak chcesz to weź sobie 7.

Jeśli będziesz zamawiał zestaw w morelach to możesz sobie dodać do koszyka usługę montażu.
Obecnie sklep oferuje dwie różne usługi montażu.
Pierwsza przeznaczona jest dla osób, które w swoim zestawie nie dokupują dodatkowego
chłodzenia na procesor, lecz zamierzają korzystać z dodawanego przez producenta procesora
http://www.morele.net/montaz-komponentow-zestaw-komputerowy-od-trzech-elementow-bez-dodatkowego-chlodzenia-266770/
to ta usługa.
Druga natomiast została przeznaczona dla osób, które dokupują do zestawu oddzielne
chłodzenie na procesor
http://www.morele.net/montaz-komponentow-od-3-elementow-wraz-z-dodatkowym-chlodzeniem-690846/
W przypadku obu powyższych usług przy zamawianiu zestawu w polu "kod promocyjny" należy wpisać
O44Y129AC8
i naciśnąć obok wyślij. Wtedy koszt montażu zmieni się na 1 złoty, a wysyłka będzie darmowa.
Alternatywnie zamiast montażu możesz dodać do koszyka pendrive SanDisk Cruzer Blade 8GB
http://www.morele.net/pendrive-sandisk-cruzer-blade-8gb-288751/
Wtedy  przy zamawianiu skorzystaj z kodu
WP35ZXZG5A
i postępuj analogicznie jak w przypadku promocji na montaż.

@Edit

Nie mam pojecia dlaczego ale nie jak wlaczam stronke z windowsem wyskakuje mi error

Pytanie ( dosyc standardowe ) pojdzie mi na tym wiedzmin/batman ( nowsze tytuly ) i w ilu fps? ( mniej wiecej )

Tak samo z opcjami montazu. Error.

Btw korzystac z dodawanego przez producenta procesora czyli po prostu skladaja mi pc i wystarczy zainstalowac windowsa i wszystko smiga?

Edytowano przez Saku332

Praktycznie każda gra będzie ci latać w 60 FPS (no, oprócz Batmana :kappa:). Te errory są u ciebie, mi wszystko działa. Jak masz opcję składania PC i w koszyku system, to po prostu możesz wybrać opcję z montażem i instalacją systemu, to nie będziesz miał zabaw z instalacją. Pamiętaj i się nie zdziw z jednego powodu: Morele przed wysłaniem wyciąga kartę graficzną. Musisz ją sam podłączyć.

Praktycznie każda gra będzie ci latać w 60 FPS (no, oprócz Batmana :kappa:). Te errory są u ciebie, mi wszystko działa. Jak masz opcję składania PC i w koszyku system, to po prostu możesz wybrać opcję z montażem i instalacją systemu, to nie będziesz miał zabaw z instalacją. Pamiętaj i się nie zdziw z jednego powodu: Morele przed wysłaniem wyciąga kartę graficzną. Musisz ją sam podłączyć.

Kurde jakbym umial... Poogladam jakis poradnik na yt/poprosze kogos. 

No to dzieki za pomoc " i pryszyjejdet " Az dam wam " lubie to " pod komentarzami ;3

Kładziesz sobie kompa na prawym boku (patrząc na front), zdejmujesz lewą ściankę obudowy, szukasz złącza PCIe x16, poniżej CPU (obrazek), odsuwasz taki pierdolniczek zabezpieczający kartę, żeby nie wyleciała, wkładasz kartę, blokujesz ją tym pierdolnikiem, przykręcasz kartę przy śledziach (to metalowe z wyjściami do monitora) do obudowy dwoma śróbkami, podpinasz kabel od zasilacza (chyba złącze 8+6pin, nie chce mi się sprawdzać), zamykasz budę i działa.

ABEfbwE.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik