Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
dawid5252

komp 2500zl komputronik

Polecane posty

witajcie witajcie :) potrzebuje zebyscie mi zlozyli kompa do kwoty 2500zl. sama buda z nagrywarka. musi byc on koniecznie z komputronika i nad tym dyskusji nie ma. ;) nie planuje oc poza tym w takim budzecie raczej ta opcja odpada.. komputer bede uzywal szczegolnie do gier :) gta v itd. monitor posiadam fhd. podzespolow zadnych nie posiadam. prosze o jak najlepsze zestawy w tej cenie :) chcialbym byscie dodali tez montaz calego komputera i on moze byc juz ponad te 2500. Dodam też że już dziś chcę go zamówić więc bardzo proszę o szybką pomoc. pozdrawiam! :)

Edytowano przez dawid5252

Jestem niestety świadom lecz nic na to nie poradzę.. Proszę o zestawy z nędznego komputronika.. Komputer chce już dziś iść zamówić koło 17 więc zależy mi na czasie.

///Edit:    jak to jest z systemem ? wgrywają czy trzeba dokupić ? A jeżeli nie będzie to po pierwszym uruchomieniu co zrobić? Wiem że zmienić w biosie by czytało z płyty pendrive itd tylko jak to zrobić :P Czy taki zestaw byłby okej ? 

Msi-h81-p33

intel core i5 4460

kingston hyperX 8gb DDR3 1600MHZ (w jednej kości)

Corsis vs 450w

WD 1TB

Asus Radeon r9 270x

Sientum Gladius m20 pure black 

Za całość wychodzi 2509,49 :)

Edytowano przez dawid5252

Tak jak na SB - RAM rozbij na dwie kości (możesz wziąć stare dobre Cruciale Ballistix w kombinacji 2x4). Dual Channel zapewnia troszkę lepszą wydajność pamięci. Jeśli ci starczy budżetu, to zmień zasilacz na Thermaltake Smart SE 530W (to tylko opcja, ten Corsair też jest ok).

Zamówiłem zestaw taki jak pisałem. Tylko kości ram rozbiłem na dwie tak jak Solider powiedział :) za tydzien ma być sprzęt więc odezwę się do was w tym temacie jak śmiga :) Dziekuje za rady!, mimo że wiele ich nie było heh  ;)

Witajcie, powiedzcie mi czy ta przejściówka Dvi będzie odpowiednia do podpięcia karty asus r9 270x ? bo jest dużo rodzajów tych przejściówek i nie wiem  czy ona będzie dobra. Nie znalazłem takiej na internetach ;/

40935496216211689251.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik