Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
SoldierPL

SoldierPL - Gameplay | Let's Play | Fun

Polecane posty

Skoro tyle tu tematów z reklamami, to dlaczego ja mam nie zrobić małego spamu :kappa:

Stali bywalcy tego forum doskonale znają mój nick, ale nie każdy wie o mnie coś więcej. Tak więc: jestem Soldier, mam 18 lat, moją pasją są gry komputerowe, broń palna, wojskowość oraz motoryzacja po części. W stopni zaawansowanym operuję językiem angielskim, językiem niemieckim - w stopniu podstawowym, natomiast językiem rosyjskim w stopniu, którego nikt nie potrafi określić :D Moim największym marzeniem jest przejechanie na motorze marki Harley-Davidson Stanów Zjednoczonych z zachodu na wschód (bądź na odwrót) po wszystkim znanej Route 66 - Main Street of America. Owe marzenie zamierzam wkrótce spełnić :) Zacząłem nagrywać tak naprawdę kilka miesięcy temu. Mój kanał bazuje głównie na grach, jednak czasami pojawiają się przeróżne alogi. Planuję niedługo zakup kamery Go Pro oraz rozpoczęcie gry w ASG. 

Mój kanał na ogół grami stoi. Prezentuję własne podejście do gamingu i to jest właśnie dla mnie ważne. Nie ma co tu więcej mówić. W razie czego temat będzie uzupełniany :) Poniżej znajdują się trzy materiały: pierwszy jest krótkim gameplay'em, drugi prezentuje mój drugi basejump w GTA 5, natomiast trzecim i ostatnim materiałem jest oczywiście audiolog. Zainteresowanych zapraszam.

Materiały zawierają "brzydkie słowa" :D

Jest zakazana, ale ten dział zezwala na reklamowanie się :kappa: Korzystając z okazji podsyłam jeszcze kilka materiałów :D

PS. Ma ktoś pojęcie dlaczego przy ostatnim filmie wyświetlenia od kilku miesięcy stoją na ponad 301? :kappa:

Lecą dolarki jakieś, ale mało. Do wypłaty jeszcze trochę :) Gdybym mieszkał np. w Stanach, to miałbym od razu o wiele więcej widzów i zarabiałbym coś, a przy polskich warunkach i reklamodawcach to jest lipa. Rock ostatnio pokazał troszeczkę zarobków swoich i z tego co sobie tam policzyłem na szybko wyszło, że za miesięczną kasę, którą dostaje Rock nie byłbym w stanie kupić sobie kompa przy normalnych comiesięcznych opłatach. Ot taka ciekawostka :D

Ostatnio w "YouTube i ja" Rock mówił, ze zarabia bardzo dobrze jak na polski YT, a początkujący jutuber powinien zarabiać 3k zł. Wiec raczej za miesieczną wypłatę Rocka kupiłbyś komputer :P

Ziggy, jeśli liczysz całą wypłatę na kompa to tak, ale jeśli weźmie się typowe miesięczne wydatki do tego, to nie bardzo :) Nie zbaczajmy już z tematu.

Sprzedałem w niedzielę samochód jeden. Za 4-5 dni będę śmigać Audi A6, a tak to z motorów na razie niestety nic nie posiadam :c Zamierzam jednak robić prawo jazdy A i pośmigać jakąś szosówką :D 

Ja później przesiadam się na Yamaha Drag-Star XVS 650, a obecnie niestety tak zwaną 50, Junaka 902, trochę doinwestowany(szyba, frędzle itd) i daje rade na dłuższe trasy, lepsze to coś, niż zdjęcia wymarzonego XDD

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik