Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
V4NDASTIC

Nierówny obraz w OBS

Polecane posty

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez SoldierPL
      Jako że na forum pojawia się pełno tematów, w których to ludzie proszą o ustawienia pod nagrywanie gier, postanowiłem zrobić o tym ponad półgodzinny poradnik. Jak tytuł wskazuje, dotyczy on dwóch programów - OBS Studio i DXTory. W przyszłości chcę zrobić poradnik dot. montowania filmów, także wtedy zmienię sobie tu tytuł Uprzedzam też, że jest to mój pierwszy poradnik ever made, także mogę mówić momentami za szybko, mogę stosować popularne: "ymm" Zapraszam do oglądania oraz do dyskusji i zadawania pytań. 

#1 https://www.youtube.com/watch?v=7QAWYfl3Ef8
      #2 https://www.youtube.com/watch?v=fRfacw84FR0
    • Przez Perski
      Mam pytanie jakiego bitrate'tu używać do nagrywania w obs'sie w 1080p w 60 fps lub w 720p w 30 fps
      Mój sprzęt:
      Procesor: intel core i5-6400
      karta graficzna: geforce gtx 750TI
      ram: 8gb

Proszę pomoc i z góry dzięki
    • Przez Perski
      Jak zmienić miejsce zapisywania się filmów w obs'sie? Pomocy!
    • Przez Wyatt
      Siema!
      Chciałbym spróbować swoich sił i zacząć nagrywać na yt .
      Ostatnio obczaiłem na necie program OBS, i dowiedziałem się ,że nagrywa z dobrą jakością jednak u mnie tak nie jest
      Chciałbym żebyście podali mi najlepsze ustawienia. CHODZI MI O FILMY W 720 i 1080p (głównie CS,WoT,GTAV)!
      Mój sprzęt
      Sys. Win.7 64bit SP1
      Proc. Intel Core i3 [email protected]
      Ram.4 gb
      Karta graf. NIVIDIA GeForce GTX 750
      Dzięki za wszelkie starania
    • Przez RaR
      Witam, mam taki problem z OBS'em a mianowicie, gdy chcę coś nagrać/streamować lub zobaczyć coś na podglądzie to w chwili wciśnięcia przycisku rozpocznij podgląd/nagrywanie to pulpit staje się tak jakby tłem na którym nic się nie dzieje mogę ruszać tylko kursorem i tylko to widać nie otwiera się żaden program w nagrywaniu po prostu obraz staje się 1 klatką która wskakuje w momencie kliknięcia rozpocznij podgląd/stream/nagrywanie po którym mogę ruszać tylko kursorem. Dorzucam screana z tym. Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik