Skocz do zawartości
piet

Jak poderwać dziewczynę

Polecane posty

No wlasnie problem w tym, ze wiekszosc woli tego 1 xD

Tbh ja nie wiem co te dziewczyny mają w głowach... Jak mają tego 1 to chcą tego 2, jak mają tego 2 to chcą 1. D: Ja na szczęście nie mam takich problemów. :D

Buca. Wszyscy to widzieliśmy.

Ja tylko dopisałam ostatnie zdanie.

Edytowano przez Liranna

No ja w zwiazku od ponad roku (niekoniecznie staly, bo co jakis czas wciaz dochodze do wniosku, ze mezczyzni to jednak madrzejsza plec przez co czasem odwala partnerka) jestem, wiec tak bardzo tego nie czuje, ale za czasow single lub patrzac po znajomych widac to :)

Masz dwóch? :kappa:

Nie, mam jednego.  ^_^

Hardkor ale my za to żyjemy dłużej. :D Jak byłam singielką to widziałam bardziej pary 'normalne' czyli bez buców.

Edytowano przez Liranna

Nie, jednego. Tego czułego i kochającego. :P

A pozwól, że zapytam. Ile miałaś buców przed nim?

Byłem wielokrotnie światkiem, że dziewczyna wybierała typ 2 dopiero jak została wielokrotnie skrzywdzona przez buca. Wcześniej dla niej nie istnieli.

A pozwól, że zapytam. Ile miałaś buców przed nim?

Byłem wielokrotnie światkiem, że dziewczyna wybierała typ 2 dopiero jak została wielokrotnie skrzywdzona przez buca. Wcześniej dla niej nie istnieli.

Szczerze? Żadnego. Nie widzę jakiego kolwiek sensu żeby takiego wybierać, a potem płakać przez niego. ;) Szkoda by mi było trochę czasu tbh. A tacy też nie są w moim typie tbh. :P

Zaczyna się robić niebezpiecznie :kappa: Mnie najbardziej śmieszą goście, którzy rzucają "kur*a" na prawo i lewo, mają łeb wygolony na łyso, chodzą na siłownię i mają przy sobie jakąś "pipkę" prosto z solarium :D Najczęściej są niscy, szerocy i chodzą jak pokraki.

PS. Siłownia spoko, jeśli nie jest połączona z resztą. No może oprócz fryzury.

Edytowano przez SoldierPL

No dresiary są niezłe :D Idzie w worku po ziemniakach, "groźny" wygląd i uważa, że jest fajna :kappa: W Jeleniej Górze, czyli tam gdzie mieszkam, jest dzielnica zwana Pekin. Chodzą dresy i dresiary, można się pośmiać :D Na nieszczęście parkuję tam samochód swój, bo po przeciwnej stronie ulicy znajduje się moja szkoła :c

Najgorzej, gdy tacy ludzie ci problemy robia. Bo jak sobie tak zyja jak debile to tam nvm, ale tak jak u mnie w miescie spotkania na powietrzu, gdy cieplo to nad rzeka pol miasta sie spotyka na piwie i siedzi z 50 osob i nagle paru dresow potrafi wszystkim zjebac zabawe odwalaniem...

Love & Desire. Fajny zapach, dość mocno się trzyma ale czy jest damska wersja to nie wiem. Sami musielibyście sobie zobaczyć. Moim zdaniem fajna sprawa, podobają się dziewczynom. Zebrałem za nie wiele komplementów. Wiadomo,że feromony nie uczynią z człowieka mistrza podrywu ale na pewno zwiększą pewność siebie. 

Wceśniej używałem równięż Pheromone essence. Tak samo niezłe ale jest to bezzapachowa esencja a ja wolę jak coś pachnie. 

Ważne żeby czuć się pewnie, możesz używać jakichś feromonów, super adidasów, żelu do włosów, przypakować na siłowni, nie ważne, czy wyglądasz w tym lepiej czy nie - ważne, że czujesz się lepiej, a więc pewniej

jeśli ma steama to kup jej jakąś grę :wub:

a tak serio to nie wiem bo taka sytuacja ale wydaje mi się że wystarczy normalnie zagadać bez zbędnej pajacerki tak przynajmniej poznasz jakąś normalniejszą xd

Edytowano przez base123

Napisano (edytowany)

A może zabrać ją na rejs  jakimś jachtem xxxxx byłby w stanie zainponować dziewczynie, w sumie woda, słońce, natura i tylko we dwoje, nikt nie przeszkadza i na spokojnie można spędzić razem czas na mazurach.

Edytowano przez Śliwa

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik