Skocz do zawartości
piet

Jak poderwać dziewczynę

Polecane posty

Czy macie jakieś swoje sprawdzone patenty na podryw dziewczyn? Sam niby nie należę do takich nieatrakcyjnych gości ale jednak mam w tym problemy. Zwykle słyszy się słowa zostańmy przyjaciółmi...

Najlepszym sposobem jest dużo rozmawiać, żeby znaleźć wspólne zainteresowania, potem jakoś zacznie się kleic, więcej czasu razem, coraz swobosniejsze rozmowy i jakoś pójdzie ;)

Najważniejsze to chyba nie robić z siebie pajaca. Wiele osób myślli,że na dziewczyny działają jakieś głupie słówka, głupie powiedzonka ale niw w tym sens. Trzeba  być sobą, zachowywać się na luzie.

Ważny jest równiez wygląd.Ubierz sie schludnie. Kup sobie jakiś fany zapach. Dziewczyny to chodzące nosy. Zwracają na zapachy bardzo dużą uwagę. Możesz się zastanowić nad perfumami z feromonami. Ale nie takimi tanimi z allegro ale porządnymi. 

Podłącz się jakoś pod znajomych, i kiedy oni gadają to tak jakoś tak coś tutaj powiedz, potem, wiesz tutaj jakiś żarcik rzucisz i się nie obejrzysz a już jesteście przyjaciółmi. Dalej nie ma żadnych oporów i po prostu dobrze bawicie się w swoim towarzystwie i no cóż, jakoś to wychodzi. :D

Najważniejsze to kręcić się ogólnie w towarzystwie i mieć dużo przyjaciół, w końcu trafisz na kogoś z kim rozmawia Ci się bardzo łatwo i to zapewne ta osoba.

Często nie wychodzi, ale nie zawsze. Uwierz mi :) Tak samo nie musi nam się z tą osobą świetnie gadać na początku. Experience.

Edytowano przez SoldierPL

Ja już napisałam swoje. :D

Tak to jest z kobietami. Myślą, że facet się sam domyśli, a dla faceta jak kobieta coś mówi, to on rozumie jej słowa, a nie myśli :kappa:

Please, kobieta będzie wolała jakiegoś zakichanego buca co leci z wieśniarskimi podrywami czy czułego, dbającego o nią faceta ekhm... mężczyznę przy którym czuje się bezpiecznie?  <_< Imo trzeba być sobą, a nie na siłę kogoś udawać. 

Edytowano przez Liranna

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik