Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam ostatnio miewam problemy z internetem (4mb/s radiowy od neti), gdy pinguję przez konsolę komendą "ping" ping utrzymuje sie średnio w granicach 20 do "google.pl" lub 55 do "facebook.com" to rozumiem serwer jest dalej itp. Lecz np na ts3 ping nie spada poniżej 200 w grach jest też w tych granicach a ostatnio wywalało neta co chwilę kontaktowałem sie z facetem co zakładał mi neta i twierdzi że to wszystko wina kilku drzew, lecz patrząc na to ze czasami internet działa normalnie po czym nagle może wywalić wydaje mi się że jest to coś więcej. czy ktoś miałby pomysł co mógłbym zrobić z tym? ( oprócz wymiany neta :D) czy to może być problem u hosta ?

W tym problem że wszędzie jest problem ostatnio filmu w 360p się zacinał ( na gorszej sie niemal nie da nic oglądać) w grach typu cs;go na Polskich serwerach mam po 100 pingu na zagranicznych po 300. Zna ktoś jakiś program do porządnego monitorowania łącza ( sygnały, prawdziwej przepustowości ?)

@SoldierPL odbiornik był niedawno wymieniany ( napisałem do kolesia od internetu i ruszył dupsko przyjechał wymienił nadal to samo a mówił że na razie mocniejszego odbiornika nie mają) wiec ciężko będzie to ogarnąć

Edytowano przez Grimlike

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik