Skocz do zawartości
Webber

MISJA Z WIEDŹMINEM - wygraj cyfrową wersję gry na PC!

Polecane posty

VmD3s1al.jpg

 
 
Z okazji zakończenia niezwykłej podróży Rocka w świecie Wiedźmina, postanowiliśmy zorganizować konkurs dla użytkowników forum Ja, Rock!
 
Głównymi nagrodami są trzy cyfrowe wersję (cd-key) gry Wiedźmin 3: Dziki Gon
 
Zadanie jest proste... wystarczy, że ułożysz wzór z dowolnego materiału lub surowca naturalnego i przedstawisz go w formie imienia swojej ulubionej postaci w grze Wiedzmiń 3: Dziki Gon i prześlesz nam dwa zdjęcia... jedno zdjęcie oficjalne z samą pracą, drugie zdjęcie techniczne, na którym umieścisz swoją pracę z dołączoną kartką, gdzie będzie wypisany Twój nick z forum Ja, Rock!
 
Cała przyroda stoi otworem by Ci pomóc! Możesz wykorzystać cały urodzaj naszej planety... od kamieni i piasku, przez drewno i ziemie, po wodę i śnieg!
 
Zapamiętaj! Tylko pierwsze zdjęcie będzie podlegać ocenie, drugie zdjęcie ma na celu weryfikacji Twojej osoby! Liczy się pomysłowość wykonania i sama prezentacja wzoru, dlatego jakość zdjęcia i wszelkie oprawy przyrodnicze zwiększają Twoją szansę na wygraną!
 
Gdy wszystkie powyższe zadania zostaną przez Ciebie wykonane, wystarczy, że zamieścisz kilka zdań w swoim poście o tym, co sprawiło, że właśnie ta postać jest Twoją ulubioną! 
 
1 miejsce - klucz do gry Wiedzmiń 3: Dziki Gon
2 miejsce - klucz do gry Wiedzmiń 3: Dziki Gon
3 miejsce - klucz do gry Wiedzmiń 3: Dziki Gon
4 miejsce - klucz do gry 60 Seconds!
5 miejsce - klucz do gry 60 Seconds!
 
 

ZASADY I INFORMACJE
Wszelkie próby złamania zasad będą karane dyskwalifikacją z konkursu!
 • Przyjmowane są tylko zdjęcia oryginalnej i wykonanej przez Ciebie pracy.
 • Tylko pierwsze zdjęcie będzie podlegać ocenie.
 • Na drugim zdjęciu wymagana jest kartka lub rzecz na tle pracy, która będzie przedstawiała Twój nick forum.jarock.pl 
 • W poście muszą być zawarte treści - zdjęcie oryginalne, zdjęcie techniczne, powód wybrania postaci.
 • Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest posiadanie aktywnego konta na forum.
 • Temat jest moderowany - gdy post z pracą zostanie dodany, moderator wyślę prywatną wiadomość do użytkownika o zaakceptowaniu bądź odrzuceniu pracy. Posty nie będą widoczne aż do rozwiązania konkursu, dlatego we wszelkich sprawach technicznych prosimy kontaktować się z moderatorem.
 • Przyjmowanie prac i zdjęć trwa do 27 czerwca bieżącego roku do godziny 15:00, rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w godzinach wieczornych tego samego dnia.
 • Spośród wszystkich prac, zostaną wyłonione pięć najlepszych. Bierzemy pod uwagę jakość zdjęć, pomysłowość wykonania prac i treści uzasadnień.
 • Modyfikacja zdjęć jest dozwolona tylko w postaci naniesienia motywów poprawiających kolorystykę bądź efekt zdjęcia (mroczny, kolorowy, stłumiony, czarno-biały, szary i inne).
 • Edytowanie struktur bądź elementów zdjęcia jest zabronione (wygładzenie, zmienienie wielkości, dodanie warstw, filtry rozmywające i inne sposoby obórki zdjęć).
 • Jedna osoba - jedna praca. Wszelkie próby zakładania kilku kont i składania więcej prac na jedną osobę jest zabronione. 
 • Wszelkie próby złamania zasad będą karane dyskwalifikacją z konkursu. 
 • Administracja forum nie bierze udziału w konkursie.
 • W przypadku problemów technicznych, wyniki konkursu mogą zostać przeniesiony na inną godzinę lub inny dzień. Wszystkie informacje, dotyczące czasu przeprowadzenia konkursu zostaną podane w odpowiedzi w tym temacie przez moderatora forum.
 • Masz jakiekolwiek pytanie, problem, wątpliwości? Skontaktuj się z moderatorem Webber poprzez Prywatną Skrzynkę 
Wszystkie odcinki Rocka z Wiedźmina w jednym miejscu! Przejdź do playlisty

Jeśli nie chcesz czekać na wygraną lub nie bierzesz udziału w konkursie zamów Wiedźmina już teraz! Zobacz oferte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie konkursu " MISJA Z WIEDŹMINEM" 

Na wstępie pragnę Was najmocniej przeprosić za tą obsuwę. Krążą plotki, iż Webbera porwali Hajsownicy na czele z Gimperem i robią z nim obecnie różne dziwne rzeczy. Niestety nie możemy dłużej czekać na wieści od misji ratunkowej, którą za nim posłaliśmy.


Prac nie było aż tak dużo, jak mogli byśmy się tego spodziewać. Zachęcam więc do brania udziału w przyszłych konkursach, gdyż konkurencja nie jest duża (Przyszłe konkursy zamierzam rozwiązywać w regulaminowym terminie :P )


Oto nasi zwycięzcy: 

I miejsce - Mrc

"Dlaczego Zoltan?

A bo chłop ostatnio jakiś taki strapiony chodzi, a przecież gorszy od smętnego krasnoluda jest tylko bardzo smętny krasnolud.

A tak na serio to nie chcę, żeby mi nogi z dupy powyrywał i wsadził w rzyć aż gębą wyjdą. :-)

 

Kolejka dla wszystkich!"

lbeHZn.png
 

 

II miejsce - Jazo

"Zawsze myślałem, że na pytanie ''ulubiona postać z Wiedźmina'' odpowiem Geralt. Jednak po obejrzeniu całej serii  Wiedźmina u Rock'a poznałem Ciri. Wcześniej wcale jej nie znałem. Teraz wiem ze jest bardzo podobna do Geralta z charakteru. Dobrze walczy mieczem i co najlepsze potrafi poruszać się miedzy światami. Ma fajne riposty i jest ładna :D "

995_img_20150627_082936886.jpg

 

 

III miejsce - MaxiLager

" Dlaczego mój wybór padł akurat na Triss Merigold, a nie Ciri lub tym bardziej Yennefer?

W literaturze światowej bardzo często pojawia się motyw literackiej miłości platonicznej.
Miłości żarliwej, namiętnej, zmysłowej, polegającej na bezgranicznym oddaniu do drugiej osoby. 
Andrzej Sapkowski w w swojej sadze o wiedźmie doskonale przedstawił przemianę uczucia Triss do Białego Wilka.
Zaprezentował nam przemianę Femme Fatel, która dostaje to co pożąda, nie licząc się z innymi, w żałującą za swe czyny
skromną dziewczynę, która jest dobrym duchem tytułowego bohatera. Cierpiącą i godzącą się z faktem, że nie da się odzyskać 
już raz utraconego uczucia. Pozostającą w cieniu innych kobiet, które pojawiają się na drodze jej ukochanego.
Tragedią w tej sytuacji jest fakt, że szczęśliwe zakończenie ich związku ...
Ale o tym, jak to się skończy, możecie się dowiedzieć czytając sagę oraz wkraczając w cyfrowy świat Królestwa Północy."

d7VLIEN.jpg?1

 
 
 
IV miejsce - elite_husky

"Napis Lambert wykonany za pomocą kart "Duel Masters", które były istotną częścią dzieciństwa każdego szanującego się chłopca na moim osiedlu. Liczyły się tylko karty i piłka. Dobre czasy  :rolleyes:"

ySRz6HP.jpgV miejsce - warna

"Zdjęcie zrobione nad Morzem Północnym, specjalnie z okazji konkursu podjechałem uzbierać kilka muszelek. Lada moment kończę Erasmusa, zaraz koniec sesji, i przymierzam się do Wiedźminów. Nie będę kręcił, o sadze nie wiem zbyt wiele - zdobyłem pierwszą i drugą część na Steam Summer Sale, a pierwsze z opowiadań "Ostatnie życzenie" czeka cierpliwie na kilka wolnych wieczorów. Dziki Gon dopełniłby moją kolekcję i zmotywował do nadrobienia braków.

 

Co do Letho z Gulety, którego imię widnieje na moim zdjęciu, to wybrałem go po przeczytaniu opisów postaci występujących w Dzikim Gonie. Można powiedzieć, że przypadł mi do gustu od pierwszego przeczytania. To dokładnie taki typ bohatera, w którego buty chciałbym wejść i przetrzepać skórę wrogów. No i jako jednej z dwóch osób udało mu się pokonać Geralta w pojedynku. To musi o czymś świadczyć, prawda?"

konkurs_jarock.jpg


Gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

Klucze do gier powinniście znaleźć jutro na emailach przypisanych do konta na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

 • Kto przegląda   0 użytkowników

  Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

 • Podobna zawartość

  • Przez MrKokoJambo
   Witam bardzo serdecznie,
   Moi drodzy, widząc jaka bieda panuje w strefie propozycji zmian, postanowiłem ożywić nieco to miejsce. Moja propozycja powinna mieć szczególne uznanie w oczach szanownych moderatorów, ponieważ to właśnie z Nimi związany jest mój pomysł.
   Otóż przechodząc do rzeczy, wpadłem na to aby zrobić konkurs na "moderatora miesiąca". W każdym miesiącu, pod koniec lub na początku (tak jak Izakowi będzie pasowało) zostaje zrobiona ankieta (na twitchu, czy też na fb), w której widzowie Izaka zagłosują na moderatora, który według Nich najlepiej sprawował się w danym miesiącu. Wygrany oczywiście zasługuję na nagrodę (nieduża, jakiś niedrogi skin do cs'a, lub jakieś 10/20 euro do wydania na G2A, coś w tym stylu). Oprócz nagrody rzeczowej Izak umieściłby gdzieś na streamie małym druczkiem "Moderator miesiąca: .... "  Dlaczego ma być to niewielka nagroda?  Ponieważ moderator, który w ciągu roku zdobędzie najwięcej razy nagrodę "moderatora miesiąca" zostanie na koniec roku, na świątecznym streamie24h obdarowany nagrodą główną. (Tutaj nagroda jakaś większa, wedle uznania Izaka. Np. koska do cs'a albo jakiś sprzęt od steelseries.)
   Uważam, że to zawsze jakieś uznanie dla moderatorów za to, że tak ogarniają czat, żeby nie było na nim raka + zawsze jakaś zabawa dla widzów w kwestii głosowania. 
   Dziękuję bardzo za uwagę, mam nadzieję na poparcie, szczególnie moderatorskie. Kappa . Mam też nadzieję, że takiego konkursu nie ma gdzieś poza streamem, inaczej trochę lipa...  bo się starałem.. .  Życzę Wszystkim Wesołych Świąt! 
    
   PS: Oczywiście jeżeli macie inne pomysły dotyczące zmian zasad konkursu, lub innych nagród to piszcie swoje propozycje!  
  • Przez Himiodzio
   Czas wrócić na forum z konkursami!
   Otwarcie nowego sezonu konkursowego na forum będziemy rozpoczynać z  dwoma nagrodami - będzie dwóch zwycięzców, każdy z nich otrzyma książkę "Cały ten Rock" (z autografem) autorstwa Remigiusza "RockAlone2k" Maciaszka.

   Konkurs na forum będzie dla każdego, zadanie staraliśmy się dobrać tak, aby każdy mógł wziąć udział!
   Wróciliśmy wreszcie z FORUM 2.0 i liczymy, że będziemy mogli tworzyć dla Was mnóstwo przeróżnych konkursów.
   Czas więc zaczynać!

   Zadaniem konkursowym będzie zrobienie zdjęcie miejsca/stanowiska przy którym najchętniej byś przeczytał/a książkę Rocka. W poście ze zdjęciem wymagany jest dołączony opis dlaczego wybrałeś to miejsce (opis powinien być krótki, maksymalnie 2-3 zdania!). Na zdjęciu obowiązkowo musi widnieć kartka na której będzie znajdował się nick jaki używasz na forum oraz napis  "Forum Ja,Rock! IzakTV".
    
   Zdjęcia wstawiamy poprzez hosting imgur.com, zdjęcie wstawione tam kopiujemy (link powinien wyglądać następująco: "https://i.imgur.com/adres" - uzyskujemy go za pomocą kliknięcia na nasze zdjęcie ppm i wybraniem opcji "pokaż obraz")  i wklejamy do posta (link powinien od razu zamienić się w zdjęcie).

   Czekamy na Wasza pracę!
   Liczę, że tematyka jest na tyle łatwa, że zgłoszeń trochę będzie :).
   Czas na wysyłanie prac do 17:30  9 grudnia 2017r.
    
   Zasady konkursu:
   Przyjmowane są tylko zdjęcia oryginalnej i wykonanej przez Ciebie pracy (wszelakie formy plagiatu będą karane banem i dyskwalifikacją). Tylko pierwsze "zgłoszenie" będzie podlegać ocenie. Na zdjęciu musi znajdować się kartka z Twoim nickiem używanym na forum i napisem "Forum Ja,Rock! IzakTV" Zdjęcie wstawiamy na hosting imgur.com W poście musi się znaleźć - zdjęcie, opis "dlaczego to" (jak najkrócej - 1-3 zdania!). Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest posiadanie konta na forum (konto nie może być zbanowane). Temat jest moderowany - gdy post z pracą zostanie dodany, administrator w przeciągu 24h powinien post zatwierdzić - od tego momentu będzie on widoczny w temacie (zabronione jest edytowanie posta - sprawdź to co wysyłasz!). Przyjmowanie "zgłoszenia" trwa do 9 grudnia bieżącego roku do godziny 17:30, rozstrzygnięcie konkursu powinno nastąpić w godzinach nocnych tego samego dnia (jeśli wystąpią problemy, administracja zastrzega sobie prawo do przełożenia terminu wyników). Spośród wszystkich "zgłoszeń" zostaną wyłonione dwie osoby. Bierzemy pod uwagę zgodność z tematem, pomysłowość i spełnienie wszystkich wymagań. Modyfikacja zdjęć jest dozwolona tylko w postaci naniesienia motywów poprawiających kolorystykę bądź efekt zdjęcia (mroczny, kolorowy, stłumiony, czarno-biały, szary i inne). Edytowanie struktur bądź elementów zdjęcia jest zabronione (wygładzenie, zmienienie wielkości, dodanie warstw, filtry rozmywające i inne sposoby obróbki zdjęć). Jedna osoba może zgłosić maksymalnie jedną pracę. Wszelkie próby zakładania kilku kont i składania więcej prac na jedną osobę jest zabronione i będzie karane banem na forum, oraz dyskwalifikacją.  Wszelkie próby złamania zasad będą karane dyskwalifikacją z konkursu.  Administracja i moderacja (moderator działu, moderator techniczny, moderator) forum nie biorą udziału w konkursie. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w tym temacie. Masz jakiekolwiek pytanie, problem, wątpliwości? Pisz --->Klik<---  

  • Przez Ederwolf
   Hej forumowicza, zwracam się do was z problem jakim jest odpalenie wiedźmina 3. Zanim przejdę do rzeczy muszę wyjaśnić kilka spraw. 
   Kupiłem ostatnio nową płytę główną i procka, co to skutkowało tym, że został zrobiony format oraz wgrany nowy system (z win 7 do win 8,1). Dzisiaj komputer odpaliłem jednocześnie sprawdzając czy dane gry mi chodzą i te które uruchomiłem działały bez problemu, po za tym Wieśkiem 3. (Od razu nadmienię, że mam grę oryginalną). 
   Ogólnie rzecz biorąc przed formatem zgrałem sobie cały folder z grą na dysk zewnętrzny, teraz wrzuciłem z powrotem do mojego dysku na kompie. (Zrobiłem tak, ponieważ nie widzi mi się ściąganie i instalowanie z goga od nowa tym bardziej, że wiesiek 3 mnóstwo ma do pobrania - dodatkowo grę mam zmodowaną). 
   No i tutaj przechodzimy do sedna sprawy. Gra po przeniesieniu całego folderu nie chce się odpalić z pliku exe. Uprzedzając, wgrałem potrzebne dll,, wyczyściłem wszystkie C++ i wgrałem od nowa, dodatkowo połączyłem mój folder z gogiem - przez przycisk play też nie działa. Cały szkopuł polega na tym, że gdy klikam w plik witcher3.exe w folderze bin gra kompletnie się nie uruchamia, nie wyskakują żadne błędy. Jak wchodzę menadżer, w procesach widnieje uruchomione witcher3.exe ale jej parametry wykorzystania ram stoją na prawie 500mb a sama gra nie reaguje. Długie czekanie nic nie daje tak samo wyłączenie antywirusa nie pomaga. Co ciekawe uruchomiłem po tych instalacjach komputer od nowa, spróbowałem włączyć grę przez goga, gra mi sie uruchomiła ale po angielsku... (i nie wiem czy mody były zainstalowane, bo miałem wrażenie, że uruchomiła mi się podstawka gry bez dodatków, które posiadam). Grę wyłączyłem, spróbowałem włączyć z ponownie z folderu - nie dało rady - ten sam problem. 

   Ktoś zna rozwiązanie tego problemu. Tak wiem, że mogę pobierać ponownie, no ale chciałem sobie po prostu zaoszczędzić ściągania, instalowania i modowowania. 
  • Przez Kubox
   Kolejne zadanie wykonane, kolejne punkty wpadły na konto niektórych z was. Powiem wam, że naprawdę miałem dylemat, kto z was wygra tą rundę. W oko wpadły mi dwa dema, które obejrzałem kilka razy i w końcu zdecydowałem się wybrać zwycięzcę. 
    
   Zanim jednak przejdziemy do oceniania zadań, zobaczcie kto odpadł i kto jeszcze jest w grze!
   Osoby, które wystartowały to:
    
   Śliwa - zbanowany
   Czaszka765 - rezygnacja
   Kapisuz
   Hardkor
   Erni - zbanowany
   Mattie - zbanowany
   CeJot
   Kirens - zbanowany
   Bujaka - zbanowany
   Docctor46 - rezygnacja
   AiXen - zbanowany
   WhiskeR
   WOŁCIN
    
   WhiskeR
   Nie będę komentował wszystkich demek, a tylko to, które spodobało mi się najbardziej. Dokładnie chodzi mi o demo nr 2. Ciekawy ACE, jednak jakoś mnie nie przekonał, aby dać tobie pełną liczbę punktów. Ciekawe, że przeciwnicy widząc gdzie jesteś, nie postanowili zrotować, lub wyjść w kilku na raz. Wychodząc pojedynczo, wystawiali się na łatwe cele i ty to wykorzystałeś. Twój kolega chciał zabić ostatniego, ale nie dał rady
   https://www.youtube.com/watch?v=oxyuAUFsF-o&feature=youtu.be
    
    
   WOŁCIN
   Jeżeli ktoś chciałby się podszkolić poprawnego rozrzutu, to zapraszam was właśnie do tego pana Wymagane 2 kile są, 2 hedy wpadły. Całość chaotycznie, wręcz fartownie. Jednak za to ryzyko i farta przy końcowym kilu, dam ci +1 punkt. Nie ma się co rozpisywać, bo wielkich taktyk tutaj nie było, ale paka splantowana, punkt obroniony, więc i zadanie wykonane!
   https://www.youtube.com/watch?v=SsfCUqI7Yg8
    
   Hardkor
   Twój filmik tez mi się spodobał. Najpierw spokojne wejście na sajd i nagle pojawiają się smołki, które oznaczają wejście przeciwnika. Ustawiłeś się na blisko, dość ryzykownie, ale wybrałeś takie miejsce, aby zobaczyć przeciwnika jako pierwszy. Rozpocząłeś akcję pierwszym kilem, a potem szło jak po maśle. Szybkie zejście na dół i kolejnych dwóch graczy leży. Spodobała mi się szybka reakcja i zdjęcie przeciwnika, który zdołał wejść wyżej i próbował uratować sytuację. Była szybka akcja, ale mimo to spokój też cię nie opuścił. Myślę, że z czystym sumieniem mogę dać tobie +2 punkty.
   https://www.youtube.com/watch?v=bj4g45gERH4&feature=youtu.be
    
   CeJot
   Już drugi raz z rzędu pokazałeś spokój, taktyczne i skuteczne zagrania. Na początku było szybko, 2 otwierające kile dały wam prowadzenie. Potem zabawa w campera i czekanie na zachodzącego was od tyłu przeciwnika. Szybka likwidacja i przemieszczenie się w otchłań białego dymu, zwanego potocznie smołkiem Tam przeczekałeś, aż wróg zacznie broić i ruszyłeś do boju. Pierwszy kill i typ ryje paszczą po ziemi. Na koniec wyskok w stylu karate i jeb w główkę. Przeciwnik pewny, że rozbroi poszedł robić herbatę, a ty w tym momencie wyskakujesz i kończysz robotę. Ta akcja daje tobie zwycięstwo w tej rundzie, a za to na twoje konto wpadają dodatkowe 3 punky. +3
   https://youtu.be/E2IkJOjsGDg
  • Przez gaga2503
   hej,
   prezentuje Wam własnoręcznie robione szydełkowe pluszaki. Te i wiele innych znajdziecie na mojej stronie na fejsie https://www.facebook.com/R%C4%99kodzie%C5%82owe-szale%C5%84stwo-305905949600671/
   pozdrawiam
    

Legenda grup:

 • Administrator IT
 • Administrator
 • Ekipa Ja, Rock!
 • Streamer
 • Moderator
 • Moderator Działu
 • Moderator Techniczny
 • Technik Sprzętowiec
 • Grafik
×