Skocz do zawartości

Polecane posty

Chodziło mi o edycję postów/wpisów w takim okienku do pisania/czacie na początku strony głownej, a to się chyba nazywa po profesorsku ShoutBox.

Ranga Stałego Bywalca dodana. Otrzymuje ją osoba posiadająca więcej niż 500 postów, czyli każda osoba powyżej tego limitu będzie miała możliwość edytowania swoich wpisów na ShoutBoxie, a w czasie późniejszym planuję zrobić dodatkowe fanty związane z tą rangą, stąd ta wysoko postawiona poprzeczka w postaci 500 postów. Legenda forum została zaktualizowana. Niebawem zajmę się regulaminem i FAQ oraz topowymi tematami dla forum. Ponadto dodałem opcję wyświetlenia listy osób mających daną rangę. Przykład -> http://forum.jarock.pl/index.php?app=members&section=view&module=list&filter=15

Ja bym ten dział całkiem usunął. Odkąd jestem na forum, to zajrzałem tam raz.

Nie ma to w ogóle racji bytu. Zwłaszcza, że inni YouTuberzy nie mogą w ogóle publikować na forum swojej twórczości (reklama jest płatna, czyż nie? :kappa: ).

Kategoria YouTube & Twitch jak i działy w niej zawarte na razie nie będą ruszane, poczekam na zainstalowanie pewnych modyfikacji i ulepszeń, wtedy będziemy modernizować, póki co zbierzmy pomysły i propozycje. Na pewno mamy spore pole do popisu w tym sektorze i nie usuniemy tego ot tak.

A brodacza dostanie kiedyś ktoś inny? Kubox dostał na stałe, ale ranga miała wędrować do innych użytkowników.

Myślę, że wraz z ekipą do weekendu wybiorę osoby które powinny znaleźć się w tej grupie i mocno angażują się w pracę na forum.

Himiodzio, temat serwera i zaangażowania ekipy w postaci obfitej pomocy zostawiłbym przynajmniej do uporządkowania tego, co mamy wymienione w tym temacie. Co do Twojego introwego projektu, zgłoś się do mnie na PW lub przedstaw osobny temat w którym przedstawiłbyś zamysł i nową wersję tego, co rozpocząłeś. Oczywiście póki co nie startuj z niczym, by nie tworzyć osamotnionej oazy na Saharze. 

Temat giełdy... mocno przemyślę sprawę, bo uważam, że można co nieco tam zmienić.

Kolejną rzeczą, o którą będę walczył chyba zawsze, jest możliwość wstawiania adnotacji moderatora (globalnego, działu itp...) w poście (nie jako, jakiegoś "dodatku przy modyfikacji postu" który obecnie funkcjonuje). Niby każdy z osób mający prawa w danych działach, ma możliwość edycji postu... Lecz... Największym przykładem tego, będzie chyba dział bitw na intra, gdzie my z Ikarosem to stosujemy. Jedyna opcja jaką jeszcze potrzebujemy, to możliwość zablokowania edycji posta przez użytkownika po dodaniu takowej adnotacji (w poście) - tyle.

Do weekendu zostanie to wprowadzone i będziemy to dostosowywać pod własne potrzeby i upodobania. Na pewno ułatwi to pracę nam wszystkich.

Następna sprawa... Możliwość ubiegania się o dostanie praw do swojego tematu!

Tak jak mam w przypadku tematów odnośnie IEMu. Wystarczy jedna opcja, aby po napisaniu do kogoś, dostać możliwość zamykania swojego tematu, jak i jego otwierania. Początkowo myślałem, jeszcze o opcji podklejania... Lecz w działach innych niż "wycieczki i interesujące akcje" jest to głupia myśl...

Dobry pomysł, lecz myślę czy nie wprowadzić tego dla poszczególnych rang = osoby posiadającą rangę X, zakładają temat w dziale Y i mają Z możliwości moderacji swojego wątku.

Ostatnią i największą dla mnie zmorą jest dział "twórczość fanów" a dokładniej "wideo".... Jest jeden dział do reklamowania swoich kanałów na YT i powinien on być ogólnym działem... Lecz dużo osób to olewa i tworzy swoje osobne tematy z reklamą swojego kanału... Czasem trafiają się bardziej myślący i próbując jeszcze bardziej obejść to, dodają często słowa "czekam na opinie" itp...

Kiedyś się bawiłem w zgłaszanie tego i po pewnym czasie to znikało... Lecz z czasem jednak ktoś to olał i już nawet nie było sensu tego zgłaszać... Więc dla mnie ten dział działu, jest do małej przebudowy i "dania jasnych wymogów" itd... No chyba, że dalej zostawiamy w nim syf... Olewanie, to też sposób... Ale piszemy chyba tu o zmianach.

Jak najbardziej, trzeba ten problem rozwiązać i dopracować całość.

Glock, w stu procentach rozumiem Wasze niezbyt miłe wspomnienia z prób ruszenia czegokolwiek tutaj... lecz teraz nadszedł czas gdzie trzeba działać i mam nadzieję, że damy radę. Konkursami i dogadaniem szczegółów z Adamem zajmę się ja, bo to wychodziło na początku i myślę, że będzie wychodzić teraz. Wgraniem modyfikacji i poprawienie spraw technicznych... skontaktuję się z Phanem i również wszystko co uzgodnimy będzie wgrane i co najważniejsze będzie działać. Na tyle ile wystarczy mi czasu, na tyle zmienię i poprawie to co wspólnie przedyskutujemy i dogadamy. Pracy jest sporo, ale myślę, że wspólnie osiągniemy cel i przywrócimy starą, dobrą i żywą społeczność.

tumblr_mjx8ncbNV11r8j6u6o1_250.gif

Webber jeszcze apropo SB, da się coś zrobić, żeby wyróżniało wiadomości skierowane bezpośrednio do danej osoby? Np. po napisaniu @Webber, u ciebie ta wiadomość zmieniłaby kolor tła czy coś.

Webber jeszcze apropo SB, da się coś zrobić, żeby wyróżniało wiadomości skierowane bezpośrednio do danej osoby? Np. po napisaniu @Webber, u ciebie ta wiadomość zmieniłaby kolor tła czy coś.

To jest świetny pomysł! To musisz być wprowadzone :D

Zaraz tym się zajmę. Co do rangi YouTuber, musimy ustalić granice ilości subskrypcji danej osoby która będzie przynależeć do tej grupy. Myślę, że coś koło 5000 będzie znośnie. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

No granica musi być i to bezwzględnie, bo by zabrakło zwykłych użytkowników, nie ma co przesadzać z rangami, bo jak przyjdzie jakiś nowy i zobaczy ile tu ludzi ma rangi, to może się zniechęcić, że wszyscy będą nad nim.

No granica musi być i to bezwzględnie, bo by zabrakło zwykłych użytkowników, nie ma co przesadzać z rangami, bo jak przyjdzie jakiś nowy i zobaczy ile tu ludzi ma rangi, to może się zniechęcić, że wszyscy będą nad nim.

Niektórzy może pomyślą, że pod im pasuje bardziej :P

A pierwsze wrażenie powinno być takie, ze dajemy czadu, bo tez chcemy kolorek :P

Jeżeli wszyscy mają kolorki, a taki nowy nie ma to on jest wyjątkowy i wszędzie zauważalny, a nie ludzie z kolorkami.

Fajnie by było rozbudować jakoś statystyki forum. Spędzony czas, ilość postów w dzień/tyg./msc., zdobytych lajków, zgłoszeń (czyjeś zgłoszenia na nasze posty, jak i nasze zgłoszenia na czyjeś posty), ilość cytowań naszych tekstów itp., wszystko w jakichś wykresikach/tabelkach i np. raz w tygodniu/miesiącu nagradzać najaktywniejszych czy coś.

@EDIT

Można dodać jakieś nowe progi do tytułów (nad awatarem), z tego co się orientuję to najwyższa (no-life) jest gdzieś od 1,5k postów, a są osoby, które ten próg już przekroczyły podwójnie. Następne progi mogą być ~2k, 3k, 5k, 7,5k, 10k (tak na zaś)

Tak już na panel użytkowników patrząc, warto dodać więcej gier do wyboru w "ulubionych" (można też dać do wyboru, np do 3 ulubionych gier).

I może bardziej je uogólnić (zamiast BF3, dać po prostu BF, tak jak to jest z CSem [nie ma wpisane czy 1.6, Source, GO])

Edytowano przez Fuzzik

Według mnie lepsze jest rozwiązanie, że dostaje się punkty "pomógł" i "postaw piwo". Np miałem 200 "Pomógł" bo pomogłem tyle razy w problemach technicznych itp i 800 Postawionych piw, za jakieś posty, które się komuś spodobały, coś jakby laik. Wtedy widać lepiej, kto jest bardziej pomocny, a kto tylko daje jakieś fajne pierdoły, które za wiele pomocy nie wnoszą. Chociaż teraz to już chyba trochę za późno na takie rozwiązanie.

@UP moim zdaniem reputacja wystarczy. Bo głownie lajkuje się posty, które pomagają, informują o czymś, w mniejszym stopniu bo są fajne. Przynajmniej takie mam odczucie :P

Jeżeli wszyscy mają kolorki, a taki nowy nie ma to on jest wyjątkowy i wszędzie zauważalny, a nie ludzie z kolorkami.

Fajnie by było rozbudować jakoś statystyki forum. Spędzony czas, ilość postów w dzień/tyg./msc., zdobytych lajków, zgłoszeń (czyjeś zgłoszenia na nasze posty, jak i nasze zgłoszenia na czyjeś posty), ilość cytowań naszych tekstów itp., wszystko w jakichś wykresikach/tabelkach i np. raz w tygodniu/miesiącu nagradzać najaktywniejszych czy coś.

Ciekawie przedstawionymi statystkami forum i użytkowników zajmę się w weekend, na pewno można fajnie to urządzić i przedstawić.

@EDIT

Można dodać jakieś nowe progi do tytułów (nad awatarem), z tego co się orientuję to najwyższa (no-life) jest gdzieś od 1,5k postów, a są osoby, które ten próg już przekroczyły podwójnie. Następne progi mogą być ~2k, 3k, 5k, 7,5k, 10k (tak na zaś)

Nowe progi tytułów dodane. Klik.

Według mnie lepsze jest rozwiązanie, że dostaje się punkty "pomógł" i "postaw piwo". Np miałem 200 "Pomógł" bo pomogłem tyle razy w problemach technicznych itp i 800 Postawionych piw, za jakieś posty, które się komuś spodobały, coś jakby laik. Wtedy widać lepiej, kto jest bardziej pomocny, a kto tylko daje jakieś fajne pierdoły, które za wiele pomocy nie wnoszą. Chociaż teraz to już chyba trochę za późno na takie rozwiązanie.

Pomyślimy, ale raczej zostawimy obecną formę i lekko ją zmienimy.

I na powyższym przykładzie idealnie widać, że rozgraniczenie lajków na "lajki" i "lajki" byłoby ciekawym rozwiązaniem. Ziggy dostał dwa lajki za obrazek, podczas gdy zwykle w tematach technicznych nikt nie zostawia "lubię to", choć tam pomoc była doraźna i przydatna. Tutaj dobre byłoby wspomniane "piwo" czy coś w ten deseń, a nie lajk równoważny z naprawdę pomocnymi postami z innych tematów. Nie, nie mam bólu du*y, ale wg mnie to by pomogło dokładniej określić danego forumowicza, czym się zasłużył, czym się może poszczycić, czy warto do niego się zwrócić o pomoc i takie tam. 

Ostatnim moim groszem w tym temacie będzie jeszcze jedna sprawa...

Maxli zapewne od razu będzie wiedział o co mi chodzi ;).

Jakiś rok temu Broda wyłączył możliwość odtwarzania plików .swf na forum :/.

Pamiętam, że potem coś z Brodatym myśleliśmy o tym... Ale wyszło na to, że tymczasowo jest to nie do ruszenia, bo trzeba się zająć SB (wtedy początki SB).

Teraz chyba obecnie z tym problemu nie będzie.

Jest to oczywiście mała rzecz, ale dla mnie i myślę, że też dla Maxliego - wielka :).

(oczywiście opcja dalej powinna być wyłączona w sygnaturkach :)... Ale tu nie o sygnaturki chodzi,a o opis w profilu)

Już wszystko zrobione, oki :)

Edytowano przez Himiodzio

Pamiętasz jak Himi miał na profilu muzyczkę i krótki klip z ME? Albo Maxi flagę piracką, która się poruszała? Do tego. :)

SWF w sygnaturach tylko? A to spoko. Bo na stronie to mogło by dojść do wielkiego syfu :P

Mnie przykładowo irytowała głośna melodia u Maxiego. Wiec nie wiem czy taką propozycję traktować poważnie.

Zawsze jest opcja, żeby nie wchodzić na dany profil ;).

Oczywiście odczytywanie plików .swf powinno już zostać :).

Jeśli ktoś będzie miał z tym problem to zawsze zostaje opcja "pomijania takiej osoby" lub prośba o zmianę opisu.

Według mnie głośność muzyki u Maxliego była ok.

Nie będzie nam to potrzebne skoro będzie to używane w 2-3 profilach i nie przyniesie nam żadnej korzyści. Póki co wstrzymamy się z tym.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Himiodzio
      Witajcie

Nadszedł czas upałów i wraz z nim kilka zmian na forum :).

Dnia dzisiejszego wprowadzona została opcjonalna weryfikacja dwuetapowa, odbywa się ona za pomocą Google Authenticatora.
      Jest to opcja dająca Wam większą ochronę konta i zgodnie ze wcześniejszymi planami, dziś jesteśmy w stanie Wam ją udostępnić.
      Zabezpieczenie to można włączyć w ustawieniach konta (ustawienia konta -> Ochrona Konta, później postępować zgodnie z komunikatami jakie zostaną wyświetlone).

----------------------------------------
      Dzisiejszego dnia została również dodana opcja szybkiego logowania i założenia konta za pomocą facebooka.
      Jeśli ktoś nie lubi bawienia się z potwierdzeniami konta poprzez użycie emaila, dziś może proces przyspieszyć rejestrację logując się za pomocą swojego konta FB.
      Obecni użytkownicy również mogą sparować swoje konto z facebookiem i mieć możliwość szybkiego logowania - całość znajdziecie w ustawieniach konta (ustawienia konta -> Facebook, dalej postępować zgodnie z komunikatami).

Dział związany z serwerami przeszedł aktualizację, pomału też zaczęliśmy pracę nad systemem serwerowym (o tym również na dole).
      Obecnie strefa serwerowa jest otwarta dla każdego użytkownika, od dziś każdy będzie mógł reklamować swój serwer - cały dział obejmuje regulamin forum i specjalnie stworzony regulamin działu związanego z serwerami.
      Zaszło też dziś parę małych zmian na forum w działach:
      Giełda została połączona w jeden poddział w którym od dziś będzie można tworzyć tematy z możliwością sprzedaży, wymiany i oddawania rzeczy (regulamin giełdy został również ujednolicony do całości). Do działu giełdy został przeniesiony poddział związany z promocjami na dane rzeczy. Do działów "Umówmy się na wspólną grę!" i "Biblioteka gier" został dodany nowy poddział związany z Fortnitem. Zmieniła się kolejność rozmieszczenia poddziałów w strefie IzakTV i Strefie Technicznej ----------------------------------------
      Jeśli chodzi o struktury ekipy forum nadeszła mała zmiana.

Z ekipy moderatorów "zwolniony" został Kubox z powodu braku aktywności. W tym miejscu również chciałem bardzo podziękować mu za cały dotychczasowy wkład we wcześniejszej wersji forum. Liczę, że cała nasza współpraca będzie miło wspominana przez każdego z nas.

Do obecnej ekipy moderatorów przechodzi Glock, który zostaje awansowany z funkcji moderatora działu. Glock od ostatniego czasu jest bardzo aktywny i wypełniał swoje obowiązki moderatora działu w 100%. Gratulację i liczę dalej na Twój wielki wkład w pomoc :).

W tej chwili również powstał temat w którym każdy z Was może dopisać swój pomysł/przemyślenia odnośnie technicznych aspektów na forum. Wiele rzeczy możemy nie widzieć i liczymy, że wspólnymi siłami, uda nam się rozwinąć technicznie forum na jak najwyższy poziom.
      --->Link_do_tematu<---

Obecnie planowanych jest kilka rzeczy, poniżej możecie zapoznać się z rzeczami nad którymi zaczynamy pracę:
      System streamów
      Planujemy w najbliższym czasie przemienić temat odnośnie reklamy streamów na ten związany z YouTube. Całość ma być rozwinięta na podobnych zasadach jakie zostały przyjęte w poddziale YT z jedną małą różnicą. Chcemy dać możliwość aktywnym użytkownikom na małe wybicie się poza ramy działu - dodamy opcję z widniejącymi aktywnymi streamami.
      Każdy użytkownik będzie miał możliwość wejść na jeden z aktywnych streamów widniejący w okolicach prawej strony forum. Całościowo system oparty będzie na systemie nagród, tylko aktywny użytkownik będzie miał możliwość zostać dopisanym do listy streamów możliwych do zobaczenia jako odnośnik do danej platformy.

Przykład rozmieszczenia ze strony hltv.org
        System aktywnych serwerów
      System będzie podobny do tego ze starej wersji forum. Aktywni użytkownicy, serwery współpracujące będą miały możliwość zostania dopisania do specjalnej listy serwerów. Użytkownicy będą mieli możliwość sprawdzić i zarazem dołączyć do jednego z wybranych przez nas serwerów.
      Obecnie całościowe działanie tego systemu jest jeszcze w fazie planowanie, bardzo możliwe, że zastaniecie go w trochę innej formie - jesteśmy też cały czas otwarci na dyskusję.
        Współprace
      Myślimy nad nawiązaniem współpracy z osobami związanymi z danymi działamy, przykładowo z kimś zajmującym się działem mobilnym, tak, aby mógł działać na udostępnionym dla niego dziale. Całość jest obecnie w fazie planowania, więc wszelakie sugestie, pomysły będą przydatne.
        Integracje
      Chcemy udostępnić Wam możliwość większej integracji na forum, myślimy obecnie nad możliwością połączenia swoich kont gier, stworzenia specjalnych stref użytkownika i czegoś w rodzaju chatboxa z kanałami.
        Działy na forum
      Obecnie mogę napisać, że będzie parę zmian, o całości będzie trochę szerzej w przyszłym newsie.  
      Obecnie to tyle, cały czas żyjemy i cały czas staramy się działać :).
      Himiodzio
    • Przez Glock
      Cześć,  forum trochę już stoi, więc zdążyłem zauważyć kilka rzeczy, które według mnie warto dodać tudzież poprawić:
      Lekka zmiana koloru moderatorów. Dopiero wczoraj zauważyłem, że moderator działu i moderator ogólny mają różne kolory. Polecałbym pociemnienie/rozjaśnienie któregoś z kolorów by ta różnica była bardziej zauważalna. Opis w działach kto jest jego moderatorem. Jest ranga Moderator działu, ale przeciętny użytkownik nie ma pojęcia o jaki dział chodzi. Fajnie jakby w poszczególnych działach było, np. w opisie napisane kto jest jego opiekunem, np. w działach technicznych by napisać, że technicy są osobami, które zajmują się tym działem i by z wszystkimi pytaniami kierować się do nich. Dodanie działu kupię. Jest sprzedam, wymienię, oddam to wypadałoby by była opcja ogłoszenia, że chce się coś kupić. Dodanie w jakimś czytelnym miejscu legendy rang. Lista szybkich linków - nic innego jak to co było na poprzedniej wersji forum. Przydatne linki w jakimś widocznym miejscu, np. odnośnik do regulaminu w każdym z działów. Teraz uwagi:
      Na urządzeniach mobilnych (przynajmniej na moim iPhone 5S) shoutbox bardzo często przerzuca się na samą górę, przez co muszę przewijać całą rozmowę by dotrzeć do najnowszej wiadomości. Jest różnica w tłach profilu na wersji mobilnej i na wersji komputerowej. Przykład: Jak dostanę powiadomienie i nie wejdę w nie przez okno powiadomień (czyli wejdę przez okno, które mi się wyświetli) to powiadomienie wciąż zostaje i muszę wejść w link by znikło.
    • Przez Himiodzio
      Witajcie!

Chciałbym żeby ten temat był jednym z wielu, gdzie będę mógł zebrać wszelakie informacje odnośnie rzeczy jakie się dzieją/mają dziać na forum (oczywiście takie temat by się pojawiał, jeśli zebrałbym kilka ważnych spraw do przekazania).

Dziś głównymi daniami tego tematu będą awanse i „powrót po latach”.

Zaczniemy od drugiej rzeczy…
      Po trzech latach nie najlepszych kontaktów (a bardziej braku), wreszcie udało nam się znaleźć wspólny język z JaRock!
      Chociaż wiele starszych stażem osób na forum może nie wierzyć w dobre intencje, to muszę to napisać – mamy kontakt, mamy narzędzia i chęć do wspólnego dążenia do rozwoju tego miejsca.
      Najważniejszą rzeczą jednak dla mnie jest to, że wreszcie znalazła się osoba która uwierzyła w forum – to według mnie jest najlepsza zapowiedź wspaniałej współpracy :).

Co przyniesie nam wsparcie JaRock? Wiele rzeczy!
      Już niebawem zorganizujemy konkurs na książkę Rocka (z jego autografem) gdzie udział będzie mógł wziąć każdy i zarazem każdy będzie miał szanse wygrać (nie będzie to konkurs typowy „pod daną grupę”).
      Jest to dopiero przedsmak wszystkiego ponieważ nie mamy zamiaru zatrzymać się tylko i wyłącznie na jednym konkursie :).

Mamy zamiar połączyć jak najwięcej rzeczy związanym ze wszelakimi akcjami, wydarzeniami, wpisami organizowanymi przez JaRock - tak, aby było w nich miejsca na forum (i nie ma być to wyłącznie zapychacz!).

Obiecaliśmy Wam, że damy drugie życie forum i obecnie patrząc na skład forum, osób które są chętne do pomocy, widzę już przyszłość tego miejsca :).

Nie mogę opisać też wszystkich aspektów współpracy bo czeka Was też trochę niespodzianek, jednak najważniejsze dla mnie było to, żeby przekazać Wam – JaRock wraca do gry!

Musimy również pamiętać o tym, że FORUM 2.0 to również IzakTV, które jest otwarte na wszelakie współprace – planujemy również współpracować ze sobą jak najbardziej tylko możemy.
      Połączenie sił JaRock i IzakTV to jedna z najlepszych rzeczy jaka mogła spotkać to miejsce ;).

Robimy to wszystko dla Was za darmo, nie pobieramy pieniędzy, nie dostajemy również wynagrodzenia – działamy tutaj, bo uwierzyliśmy, że uda się z tego zrobić miejsce jeszcze większe niż w 2014 (właśnie to daje nam sił).

Teraz kolejny etap wpisu – awanse!

Zgodnie z założeniami podczas startu 2 edycji forum, postanowiliśmy wstrzymać się ze wszelkimi awansami, aż do czasu „stabilizacji” sytuacji ogólnych.
      Nadszedł moment kiedy jesteśmy gotowi zająć się strukturami naszej ukochanej moderacji :).

Moderacja forum z dniem dzisiejszym została zasilona takimi osobami jak:
      - Tonik (wcześniej moderator działu IzakTV)
      - Śliwa (wcześniej moderator działu JaRock)
      - Kubox (wcześniej moderator działu JaRock)

Rozszerzony zostaje również zakres niektórych moderatorów działu:
      -Matkos (obecnie: strefa IzakTV, strefa serwerowa, strefa gracza, strefa kultury | wcześniej: strefa IzakTV, strefa serwerowa)
      - Glock (obecnie: strefa serwerowa, strefa gracza, strefa kultury, giełda, techniczny związany z Twitch/YT, twórczość fanów, Hyde Park) | wcześniej: strefa gracza, strefa kultury, twórczość fanów)
      Technik sprzętowiec dostał możliwość ukrywania postów, w dalszej jednak części usuwanie posta nie będzie możliwe.

W przypadku moderatora technicznego – cały czas zastanawiamy się nad osobą która będzie obejmować to stanowisko, tymczasowo zostawiamy jeszcze pusty stołek.

Jest to pierwszy takowy wpis, będzie ich więcej – będę starał się co jakiś czas napisać takie podsumowania wszelakich spraw nad którymi pracujemy, będziecie mieli wgląd :).

Himiodzio
    • Przez Himiodzio
      Witajcie na FORUM 2.0

Na samym wstępie chciałbym przeprosić osoby oczekujące na start forum już tydzień temu - z powodów "wyższych" musieliśmy opóźnić start o kolejne 7 dni. Liczę, że wybaczycie nam ten dodatkowy tydzień, w zamian mogliśmy posiedzieć nad "szczególikami" i jak najbardziej oddawać Wam forum, które powinno działać bez zarzutu :).

Nigdy nie spodziewałem się, że uda się wreszcie dojść do miejsca, kiedy mogę śmiało napisać, że forum dostaje drugie życie.
      Udało nam się przemienić forum na forum wielotematyczne (z nastawieniem jednak na gaming) razem we współpracy z IzakTV!
      Nie będę przeczył, że dalej jest to stare forum... Jednak ubrane w nowe szaty, w "nowym miejscu", z nowoczesnymi zabawkami i nowymi przyjaciółmi .

Uwierzcie, że dla mnie jest to ważny moment, bo ekipa którą udało się zebrać, wykonała masakrycznie dobrą robotę!
      To forum by nie wyglądało i działało  bez kilku osób - jestem potwornie dumny, że udało się złożyć taką ekipę.

Możecie mi wierzyć, że pracowaliśmy nad forum do ostatnich dni (samo tło zamieniliśmy na 100000razy lepsze ostatniego dnia, Kien jesteś mistrzem!).

Jedyne co mi pozostaje, to oddać Wam do dyspozycji obecne Forum - Ja,Rock!/IzakTV!
      Liczę, że będzie się nam tutaj dobrze żyło :).

Jakby wystąpiły jakieś problemy, zgłaszajcie nam to - pracowaliśmy nad wszystkim, próbowaliśmy doprowadzić całość do perfekcji, lecz jesteśmy ludźmi... Mogliśmy coś ominąć ;).

Dziękuję wszystkim za podtrzymywanie życia forum przed zmianą i z góry dziękuje każdemu kto tutaj przybędzie, razem tworzymy coś wspaniałego!

FORUM 2.0 JUŻ LIVE!

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik