Skocz do zawartości
wixx'yy'

Czego w tej chwili słuchasz ?

Polecane posty

Napisano (edytowany)

@Himiodzio Wiele fajnych kawałków już na tym kanale odkryłem, np. coś takiego:

Ostatnio jednak przynajmniej kilka razy dziennie słucham tego cudeńka.

Edytowano przez Śliwa

@Śliwa W tym wypadku na tym kanale w większości słucham jedynie EPIC ROCK. Cieszę się, że miałem kiedyś możliwość odnaleźć całość na YT, bo obecnie wiele piosenek w mojej playliście pochodzi właśnie z tego kanału.

Obecny kawałek ostatnich moich dni.

W sumie można się kłócić czy podchodzi pod "lekki" metal :P

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez kamiltun
      Hej!
      Kiedyś dużo oglądałem Rocka. Pamiętam filmik lub intro/outro, gdzie na samym początku jest zdjęcie Rocka (jest uśmiechnięty; perspektywa = lekko z dołu, jak z dawych gameplay'ów; zdjęcie czarno białe; w sypialni, gdzie nagrywał), patrzy w kamerkę, obok niego Blue Yeti - równocześnie zaczyna się utwór (dwoma słowami - nie pamiętam jakimi), przy drugim słowie na zdjęciu pojawia się "kciuk w górę" Rocka - po tych wydarzeniach zdjęcie znika i zaczyna grać ostra muzyka a w tle pokazywane są urywki z jakichś gier (nie gameplay'e - raczej trailery). Muzyka jest ostra. Z tych urywek pamiętam tylko jakiegoś (chyba) BF'a + helikopter (dokładniej śmigło).
      Proszę o pomoc w znalezieniu tego filmiku lub chociażby utworu - bo odchodzę od zmysłów
    • Przez AzethM
      Nazwa kanału:
      MeronEntertainment
          Typ tworzonego kontentu: Zagrajmy w, Publicystyka, Poradniki, Tłumaczenia (piosenek i nie tylko), czasem także różności z Minecrafta Filmy ukazują się codziennie, w różnych godzinach: Od poniedziałku do piątku: o 15.00 W soboty: o 10.00 W niedziele: o 12.00     Proponowane filmy: Tłumaczenie "Don't Stay in School" Tłumaczenie "Reignite" Zagrajmy w Europe Universalis 4 Poradnik Minecraft "Odległe Lądy w 60 FPS"         Ukończone serie: Europa Universalis 4
      Audiosurf 2
      Plague Inc Evolved S1
      Don't Starve Together Ib Mad Father     Trwające serie: Plague Inc Evolved S2     "Never ending story": Na życzenie Tłumaczenia (generalne) Tłumaczenia (MC)       Szerzej, o kanale oraz jego właścicielu: Mam 17 lat i jestem uczniem Liceum Ogólnokształcącego na profilu mat-fiz, prywatnie interesuję się historią. Na youtube zacząłem tworzyć w roku 2012 i do tej pory moje wyświetlenia przekroczyly 250k. Kiedyś głównie minecraftowiec, obecnie zagrajmer tworzący bardzo szeroką gamę kontentu. Na moim kanale możecie znaleźć różne serie, lista powyżej. Na swoim koncie mam także minigrę PvP minecraft, składającą się zapewne z ponad 1000 bloków poleceń. Uważam się za artystę i uwielbiam pisać opowiadania, często słyszę, że lepiej nadawałbym się na humanistę.
      Lubię też dobrą muzykę, i z tego powodu postanowiłem rozpocząć tłumaczenia piosenek. Początkowo, rzecz jasna, z minecraft, obecnie poszło to jednak w różne inne kierunku, podobnie jak z seriami Zagrajmy w.
      Prawdopodobnie jestem ostatnim kanałem utrzymującym aktualizowaną "interaktywną tablice"
      I ostatnia sprawa; tak, lubię anime. Tak, lubię grać w gry z RPG Makera. Nie, nie zrobię serii z Katawa Shoujo. Nie, nie zacznę robić AMV (jedno wystarczy)

• Przez thinkpad
      Hej!

Tak jak w temacie.Muzyka typu mocne brzmienie. Może ktoś coś fajnego polecić?​ Chodzi raczej o nowości.
    • Przez kuba
      Siemandero szukam fajnych pobudzających kawałków n siłkę w stylu tego :  https://www.youtube.com/watch?v=ti8JT5MXAV4 
      Musi być pierdolnięcie i moc, jeśli chodzi o gatunek muzyki to najlepiej gdyby to był rap albo rock lub coś tego pokroju,
      dawać znacie coś takiego to dajcie linki w kom, z góry dziena  
    • Przez NCIS128
      Hej wszystkim. Po dość długim czasie chciałem odświeżyć swoją playliste na telefonie. Pobrałem sobie muzykę tak jak zawsze i wrzuciłem na kartę SD jak zawsze czyniłem. Po odpaleniu odtwarzacza walkman w telefonie Sony Xperia M nie wykrywa tego co wrzuciłem. Czy może ktoś wie w czym tkwi problem.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik