Skocz do zawartości

Polecane posty

Grupy CS GO na IEM Kato!

900.jpg

Co do grupy Vp.

Szczerze, myślę, że nie było to takim wielkim przypadkiem (szczęściem), że Vp zostało "wylosowane" do takiej grupy. Dzięki temu rozstawieniu* mają szanse na dostanie się do ćwierćfinału (choć Vp spokojnie powinno zając min. 3 miejsce, aby być w tych ćwierćfinałach <1 miejsce = półfinał>) i pojawieniu się w spodku!

Oczywiście jest to tylko moja opinia...

Teraz liczy się to, aby "dostali się do spodka" i razem z nami (kibicami) doszli do finału!

#IEM

*według mnie, grupa B, to grupa w której wszystko się może wydarzyć - są tam zespoły które potrafią wygrać wszystko i mieć zły dzień (wtedy też potrafią przegrać z każdym : P)

Napisano (edytowany)

Pewnie jak zawsze dojda max do polfinalu xd

Jeśli będą mieli pierwsze miejsce w grupie, to w półfinale będą od razu.

Jeśli 2-3, to dostaną się do ćwierćfinału.

Tak i tak władze ESL ułożą terminarze, że Vp będzie odbywało swoje mecze (jak nie będą 1 w grupie) w spodku (ćwierćfinałowe spotkania w spodku będą tylko dwa z czterech).

Więc jak będą grali w spodku, mają jakieś "+20 do skilla". Granie przy swojej publiczności, kiedy to przed sobą masz kilka tysięcy osób (to już nie będzie widownia MCKa, a spodka!), to jest duży power! :) Przypominam, w 2014 roku mieliśmy odpaść już w grupie! :P

Edytowano przez Himiodzio
@poprawka :[email protected]

Napisano (edytowany)

... kiedy to przed sobą masz kilka tysięcy osób przed sobą ...

Himi, odpocznij czasem :P

Dzięki : D. Nie ma odpoczynku! Zawsze trzeba być na chodzie : P - Himiodzio

Edytowano przez Himiodzio

Dlaczego dalej nie ma żadnego harmonogramu? W ogóle jak można bylo kupować bilety np. na konkretny dzień skoro nie wiadomo co wtedy będzie.

Dlaczego dalej nie ma żadnego harmonogramu? W ogóle jak można bylo kupować bilety np. na konkretny dzień skoro nie wiadomo co wtedy będzie.

Będzie na dniach.

Podstawowe informacje zostały przekazane przez ESL (finał cs go w sobotę etc...).

Widać, że ESL (dokładnie ludzie od organizacji IEM) samo zostało lekko zaskoczone ilością turniejów etc... Musiało wszystko sobie ułożyć idealnie.

Impreza jest darmowa (bilety to tylko dodatek), więc nie ma obowiązku wystosowania informacji xx czasu przed imprezą.

Ogólnie ESL (chyba?) się opieprza. Decyzje cd. akredytacji miały być kilka dni temu, a informacji do teraz nie ma żadnych.

Maile odnośnie akredytacji jutro będą wysyłane.

No nieźle. Od czego zależy czy ktoś dostanie akredytację, czy nie? Bo w sumie sporo mnie to obchodzi :D

Od tego czy się komuś ona należy :D.

Niestety nie wiem na czym będzie opierać się ESL, ale na większości eventach najważniejsze jest to, kim jest ta osoba i co wniesie na imprezę (co dzięki temu "się stanie", czy w ogóle powinna dostać, bo czymś zasłużyła etc...).

Trudno jest określić najważniejszą rzecz potrzebną do uzyskania akredytacji, każdy organizator, zawsze ma jedną główną zasadę przy wyborze :P.

Choć przy ESL można się spodziewać właśnie tego, że opierać się będzie "do czego takiej osobie takowe wejście".

https://www.youtube.com/watch?v=TXR95enmzr8

https://www.youtube.com/watch?v=6IAn_ubgsGU

Czekamy obecnie na ostatni filmik zapowiadający trzecią główną grę IEM :).

Z informacji oficjalnych, wiemy już, że plan całego wydarzenia jest już gotowy! Tak więc wszystko powinno być już wiadome - zobaczymy czy to będzie dzień, dwa, czy 4 :P.

Z wiadomości które udało się uzyskać z kilku źródeł.

- SC2 będzie miał własną scenę, "z której nikt nie będzie kradł krzesełek".

- Finał SC2 odbędzie się w spodku i nie tylko = czyli będzie więcej gier!

- Nie będzie przebitek głosowych (dwie gry koło siebie wykluczone? Lecz w jednym miejscu nie)

- Scena będzie jeszcze większa + prace nad nią rozpoczną się dwa dni wcześniej, niż w 2015r.

~ IEM Expo będzie w tym roku trochę mniejsze? To info jest bardzo dziwne, lecz jeśli w MCKu ma być kilka małych scen, musi expo się lekko zmniejszyć... Lub w tym roku zostaną wykorzystane korytarze!

Wersja scen w spodku:

1.Tylko główna gdzie w piątek i połowę soboty będą rozgrywane zawody CS GO + połowę soboty i niedziela turniej LoLa

Wersja mało prawdopodobna ( prawie niemożliwa) = odpada oficjalna wtedy informacja odnośnie SC2 (chyba, że robimy z niego małą widownię...) + LoL musiałby tak jak CS GO odbywać się przed IEM (w dni zamknięte)

2. Scena podzielona na dwie gry CS GO/LoL, gdzie od połowy soboty CS GO przejmuje SC2

Bardzo sensowna opcja

3. Podział na trzy sceny CS GO/LoL/SC2

Wersja niemożliwa = w takich wypadku, jeśli mamy mieć dużą scenę główną + 2 małe, przebicia etc... będą niemożliwe do wyeliminowania... Chyba, że ESL lubi ryzykować : <

Kwestia samej sceny w spodku wydawała się taka oczywista... Pierwszym założeniem było podzielenie jej w pół i wykorzystanie całego spodka... Wszystko fajnie wyglądało do czasu, aż zaczęły pojawiać się kolejne tytuły :).

Ja jestem ciekaw jakie będzie finale rozstawienie i jak się ono zmieni od pierwszej wersji.

Jedno jest najważniejsze! Oby scena była lepsza od tej w 2015 (lub ulepszona! <3) i aby wszystko fajnie zostało ze sobą połączone!

O wszelakich stoiskach na IEM Expo i osobach na mYTup, wspominać nie będę - wszystko jest na fb i cybersport, a myślę, że każdego interesuje główne danie! Gry!

A co to jest iem expo? :D

IEM Expo, to stoiska różnych producentów :).

Możesz sobie przejść, pooglądać jakieś nowe gierki/sprzęt, pograć, wygrać, wziąć udział w turnieju etc...

Tak wyglądała rozpiska stoisk rok temu:

floorplan_big.jpg

Dzień dzisiejszy:

https://www.youtube.com/watch?v=xeQwKXJgx7E

Cała rozpiska, zgodnie ze słowami pewnego menago - do wtorku! :)

O której warto się stawić do kolejki (bilety zakupione ofc) i o której będzie oficjalne rozpoczęcie imprezy? Bo nie chcemy niczego przegapić i rozglądamy się już za odpowiednim pociągiem.

A gdzie stanowisko JaRocka?

Rok temu takiego stanowiska nie było.

O której warto się stawić do kolejki (bilety zakupione ofc) i o której będzie oficjalne rozpoczęcie imprezy? Bo nie chcemy niczego przegapić i rozglądamy się już za odpowiednim pociągiem.

Obojętnie o której.

Na samym początku (godzina wpuszczania osób z biletami) wejście trwa jakieś 20-40minut, potem wchodzisz prawie od razu - więc nie ma sensu ustawiać się o 5 :D (choć w sobotę warto przyjść z 40 minut wcześniej).

Co do rozpoczęcia wpuszczania biletów, nowa godzina widniejąca na biletach (z drugiej tury) to 9.

Niby impreza ma wystartować o godz. 13, lecz stawiam, że całość (eventu) wystartuje godzinę wcześniej (pierwsza wersja: - otwarcie biletowców godz. 10, imprezy godz.13).

Może już dziś wszystko będzie w 100% potwierdzone, trzeba czekać :/.

PS: koło godz. 17 zostanie na nowo "udostępnionych" kilka karnetów (dokładnie 37 :)).

Hmm, okej, dzięki. Czyli nie ma się co za bardzo spieszyć. 

Chyba Cię alko jeszcze trzyma, bo nie bardzo rozumiem sensu tego zdania - "o godz. 13, lecz stawiam, że godzinę wcześniej wszystko przełożone." - domyślam się jednak, że chodzi o to, że impreza może wystartować już o 12? 

Hmm, okej, dzięki. Czyli nie ma się co za bardzo spieszyć. 

Chyba Cię alko jeszcze trzyma, bo nie bardzo rozumiem sensu tego zdania - "o godz. 13, lecz stawiam, że godzinę wcześniej wszystko przełożone." - domyślam się jednak, że chodzi o to, że impreza może wystartować już o 12? 

Z biletem nie ma sensu i tak zawsze wejdziesz + do czasu, aż nie będzie otwartych bram (osoby bez biletu), będziesz mieć gdzieś miejsce.

Telefon strasznie mi słowa na swoje zmienia i nie mam możliwości cofnięcia się (ściana zwiększonego tekstu), zaraz poprawie całość :).

Właśnie, jak to jest z miejscami na Spodku - siada się gdzie popadnie i "broni" swojego miejsca do upadłego? :D

Premium + vip mają swoje miejsca, reszta dostępna dla wszystkich.

Kto pierwszy ten lepszy etc...

Z obroną miejsca: najlepiej zawsze zostawić kogoś, aby miejsca pilnował (nie ma sensu zostawiać kurtek etc... - sam bym je wywalił, jakby były na siedzeniu, a nikt nie mówił, że zajęte :P).

Też o te miejsca chciałem zapytać. Bo z kumplami chcemy pozwiedzać też inne stanowiska, które znajdują się poza spodkiem i nie wiemy, czy jak wyjdziemy to będzie można znowu wejść, czy nie. Jak to jest?

Czy trzeba jakoś pilnować, by o jakiejś konkretnej godzinie zająć miejsca?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Himiodzio
      Witam

Tak więc nadszedł czas na zapisy do trzeciej edycji Bitwy na Intra!

Ta edycja będzie bardziej rozwinięta .
      Zostało zmienionych dużo rzeczy. Wszystko możemy znaleźć w regulaminie i w archiwum.

Więc zapisy startują z dniem dzisiejszym i potrwają do 31 sierpnia 2014r. (do godz. 18).
      Swoją chęć zapisy będzie trzeba jeszcze potwierdzić po 31 sierpnia (czyli 1 września przez ok. 3-4 dni, będziecie mieć czas na potwierdzenie uczestnictwa w tym temacie - ale o tym jeszcze napisze po zamknięciu zapisów).

Osoba która ma chęć zapisać się, musi w komentarzu umieścić to oto zdanie:

Zwycięzca tej edycji, zostanie nagrodzony:
      - Infestation Survivor Stories (+ zarazem dostanie dostępu do nowej wersji tejże gry, która ma mieć premierę za pewien czas) STEAM
      - Tytułem na forum "Zwycięzca bitwy na intra"
      + możliwość dołożenia jakiejś nagrody w trakcie trwania zapisów jak i w trakcie bitwy.

Standardowo zachęcam do uczestnictwa

Link do regulaminu: --->Kilk<---
      W razie jakichkolwiek pytań itp, zapraszam: --->Kilk<---

Do zobaczenia w grupach
    • Przez Himiodzio
      Więc zgodnie z obietnicą....

Tak więc zaraz dowiecie się kilku rzeczy o 3 edycji.
      Otóż zacznijmy od jury.
      W 3 edycji została zapowiedziana zmiana, zamiast 3 osób w zespole, będzie ich 5 .
      Kto to będzie?
      Będzie to:
      -Izak
      -Highstyled
      -Adam vel. Vejxel
      -Liptonex (po mojemu Lipti)
      -MaxiLager (po mojemu Maxli : P)

Następną rzeczą będzie parę ważnych zmian, odnośnie samego przebiegu bitwy. Zostanie zmienionych kilka rzeczy itp...
      O tym niestety teraz nie będę pisał, bo muszę najpierw je napisać w regulaminie (więc do tygodnia pojawi się tam wszystko ----> regulamin).

Zapisy ruszą przed 15 sierpnia i potrwają do ok. 30 sierpnia.
      Planowany start 3 edycji to okolice początku września.

Więcej rzeczy już nie podam .
      Kilka spraw dalej jest jeszcze w fazie przemyśleń lub w fazie "do napisania".

Pełne (full, ekstra, wypas, mega, hiper, fliper) info dostaniecie zapewne przed zapisami .
      Myślę, że w tej chwili Wam wystarczy wszystkiego.
      Więcej soon (tym bliższym soon).

---> Rozmowy <---

Himi
    • Przez Himiodzio
      Witam

Tak więc ponownie zakładam temat gdzie będę poszukiwał grafików do pewnego tajemniczego projektu.
      Oczywiście niestety nie mogę w tym temacie za dużo zdradzić (wszystko zostanie podane na specjalnej grupie, dla chętnych).

Mogę zdradzić jedynie, że tematyką pracy będzie logo.
      Może ktoś będzie zainteresowany .

Jedynie co w tej chwili mogę zapewnić, to jest to, że autor "wybranego" loga będzie zawsze wypisywany w pewnych miejscach (o tym już na grupie).

Jeśli ktoś będzie chętny podjąć się zabawy i zarazem spróbować swoich sił, to zapraszam do zgłoszenia się tu w poście lub na PW (bardziej pasuje mi PW).

Himi
    • Przez Himiodzio
      Witam ponownie

Tak jak obiecałem, napiszę tu kilka zmian które według mnie powinny się znaleźć w regulaminie. Oczywiście liczę na Wasze opinie .

1. Zmiana punktu odnośnie podbijania.
      W tej chwili w regulaminie jest napisane "(...)a jakiekolwiek podbijanie tematu zostanie ukarane ponieważ jest to niezgodne z regulaminem", hmmm... Z tego co teraz widzę, to co jakiś temat, autor podbija go licząc na "pokazanie się na stronie (jego tematu)"? nic nie jest robione teraz w takich przypadkach, oczywiście

Według mnie powinno zmienić się lekko ten punkt. Zamiast zakazu, dać możliwość podbicia tematu dopiero po 5-7 dniach od "wstrzymania się komentarzy w nim". Oczywiście po 5-7 dniach (niech wybierze moderacja który przedział), autor który "podbił" temat, musi ponownie poczekać, aż upłynie limit podbić .

Oczywiście łamiących te zasady, można karać w postaci dodatkowych punktów (ostrzeżenia) a potem banować na jakiś czas (w ostateczności ban na zawsze).

2. Spotkałem się już z tym, że ktoś wystawia klucz do gry, ale oczywiście zapomina podać na jakiej platformie (steam, origin, uplay....) można go aktywować.
      Dodać obowiązek dodawania do opisu danego przedmiotu (chodzi o klucze, gry w pudełkach...) czy klucz aktywuje się na steam, origin itp... lub "nie do aktywacji" or "nie wiem" .

3. Zakaz zakładania tematu gdzie jedynie co spotkamy to:
      "cześć, chcę sprzedać konto do lola, info na allegro.pl/jestem_fajny_i_mam_konto_w_lolu_za_2mln".
      Oczywiście zakaz obowiązuje w w/w sytuacji.
      Aby oczywiście można było podać link do allegro, należy podać opis (może być oczywiście podany z allegro) + cenę (jeśli licytacja, to podać od jakiej kwoty się zaczęła).

4. Sprawa podawania cen, została już wcześniej chyba wyjaśniona i zrobiona. Więc to już zostawiam.

5. Często można się spotkać z pytaniami, jaka metoda płatności?
      Według mnie powinno dodać się punkt w przypadku sprzedaży/wymiany, że należy podać metodę płatności (paypal, allegro, przelew, doładowanie itp...). - wiadomo, że można podać nawet wszystkie, jeśli komuś to odpowiada
      Powinno to skrócić spamowi typu "jaka metoda płatności?", "a za 20zł doładowania się zgodzisz?" itd...

6. Nakaz aktualizowania oferty. Czyli jeśli wszystko zostało sprzedane, zgłaszanie swojego tematu do zamknięcia. Wykreślanie przedmiotów swoich które zostały sprzedane itp...

7. Dodanie nowej kategorii do "nazw tematów": [O] oddam.

No i to na tyle.
      Według mnie te punkty bardzo pomogą giełdzie. Forum małymi kroczkami się rozrasta, a do giełdy potrzeba kilku małych upg. A myślę, że te punkty dopełnią cały regulamin i zarazem pomoże w kupnie i sprzedaży (wymianie...).

No nic, czekam na opinie

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik