Skocz do zawartości

Polecane posty

Zaraz osoby z prognozą dostaną kilka nowych wiadomości na PW :).
Za chwilę będę w domu to napiszę.

W weekend do newsa ogólnego, dorzucę parę rad odnośnie kupowania czegoś - coś co się przyda i da Wam możliwość zakupienia magicznej kartki.

---------------------------------------------------------

Posty dolne ukryte

---------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------

Ponownie odbędą się zawody CS GO dla żeńskich drużyn z pulą 30tyś$ ;).

Chwilę temu pojawiło się info: --->Kilk<---

Turniej zapewne tak jak rok temu, będzie odbywał się na osobnej scenie w MCKu.

--------------------------------------------------------------------------------------

Z informacji na zaproszeniach:

Wejście na IEM od godz. 12 dla wszystkich (dla osób z biletami od godz. 10).

Edytowano przez Himiodzio
@ukryte [email protected]@[email protected]@wejś[email protected]

Nastał ten moment kiedy poznaliście oficjalną datę sprzedaży biletów.
Co do informacji jak kupować, żeby kupić etc... Wrócę możliwe, że już jutro.

"W poniedziałek, 18 stycznia 2016 roku o godzinie 16:00 rozpocznie się sprzedaż biletów na Intel Extreme Masters 2016 w Katowicach – finał mistrzostw świata gier komputerowych. Wstęp na imprezę jest bezpłatny, jednak zakup biletu umożliwia wcześniejsze wejście do Spodka i daje szereg dodatkowych korzyści.
Tegoroczny finał Intel Extreme Masters będzie dziesiątą edycją tego wyjątkowego turnieju. Odbędzie się on w katowickim Spodku między 4 a 6 marca 2016 r. Impreza zawita do stolicy Górnego Śląska już po raz czwarty, a po raz trzeci będzie to ostatni, finałowy przystanek cyklu zawodów rozgrywanych m.in. w Chinach, Niemczech oraz Stanach Zjednoczonych. Łączna pula nagród wyniesie 500 tys. USD. W dniach 5 i 6 marca, równolegle do rozgrywek e-sportowych na terenie obiektu odbędzie się gamingowa edycja mYTup. mYTup to najpopularniejsze w Polsce spotkanie twórców Youtube z widzami.

Zakupu biletów jednorazowych oraz karnetów będzie można dokonać od 18 stycznia 2016 roku od godziny 16:00 na stronie www.ticketpro.pl oraz w stacjonarnych punktach sieci TicketPro. Fani zmagań e-sportowych będą mieli do wyboru cztery rodzaje biletów. Każdy z nich umożliwi wejście na teren obiektu od godziny 10.00 (osoby bez biletów będą mogły wejść do Spodka od 12.00). Druga tura sprzedaży biletów rozpocznie się 11 lutego 2016 roku o godzinie 16:00.
"

Tekst

Cybersport.pl/esl.eu

Ceny biletów wcześniejszego wejścia:

• 60zł - Piątek
  • 60zł - Sobota
  • 60zł - Niedziela
  • 150zł - 3-dniowy (piątek / sobota / niedziela)
  • 500zł - Premium CSGO
  • 500zł - Premium SC2
  • 500zł - Premium LOL
  • 99zł - Sobota mYTup
  • 99zł - Niedziela mYTup
  • 500zł - mYTup premium
  • 4000zł - GOD MODE

Wyjaśnienie odnośnie biletów:

Rodzaje i ceny biletów:

• Bilet wcześniejszego wejścia (jednodniowy) – 60 PLN
Bilet na wybrany dzień – 4.03, 05.03 lub 06.03

• Karnet trzydniowy – 150 PLN
Bilet na trzy dni – 4.03 – 6.03
Wejście na wydarzenie od godziny 10:00

• Bilet na spotkanie z YouTuberami mYTup – 99 PLN (przez pierwsze dni sprzedaży cena promocyjna 89 PLN )
Bilet na wybrany dzień – 5.03 lub 6.03
Wstęp na MeetU

• Karnet mYTup PREMIUM – 500 PLN
Bilet na trzy dni – 4-6.03
Wstęp na MeetUp na dwa dni 5-6.03
Wstęp do strefy VIP YouTuberów 5-6.03
Zestaw gadżetów

• Karnet PREMIUM (CS:GO, League of Legends, StarCraft II) – 500 PLN
Gwarancja miejsca siedzącego w wybranej strefie PREMIUM – CS:GO, League of Legends, StarCraft II
Zestaw gadżetów

• Bilet God Mode – 4 000 PLN
Gwarancja miejsca siedzącego we wszystkich strefach PREMIUM
Zakwaterowanie w pięciogwiazdkowym hotelu Monopol w Katowicach (4-7.03)
Dostęp do strefy VIP z cateringiem
Zestaw gadżetów

INFO: ESL/CyberSport/TicketPro

Pamiętajcie, nie ma obecnie lepszej imprezy od #IEM! :)

wide1.jpg

Info poprawione o teksty ze stron (byliśmy szybszy od ESL o minutę! :D)

@UP
Gwarancja miejsca siedzącego we wszystkich strefach PREMIUM
Zakwaterowanie w pięciogwiazdkowym hotelu Monopol w Katowicach (4-7.03)
Dostęp do strefy VIP z cateringiem
Zestaw gadżetów

Sorki za mały nieład, ale chciałem przynajmniej minutę przed ESL dać info - więc wkleiłem naszego gotowca z TP :D.

Info właśnie zostało poprawione o teksty z ESL i CyberSport.

Spróbuję jutro dać info jak kupować, żeby kupić :D.

Co do cen biletów, jak widzicie karnet podrożał o 20zł, jednodniowy o 10zł.

W sprawie lekkiego zamieszania odnośnie "blokujących YTberów" postanowiono stworzyć też w pewnym rodzaju dodatkowy event :).

Dziś miałem wrzucić podsumowanie informacji odnośnie CS GO i SC2 - niestety nie mam dziś siły się za to zabierać.

Ogólnie dziś jestem bez energii... :<

Jednak obiecałem dziś wstawić kilka porad jak zwiększyć swoją szansę na kupno biletów, więc to dziś będzie tematem tego wpisu...

Dobra, tak więc jak mieć większą szansę na kupno biletu?

Są oczywiście dwa sposoby, nazwijmy je "offline" i "online".

Pierwszy sposób (gwarantuje Wam 99,99%) na kupno biletu, to udanie się ok. godz. 15:40 do Waszego najbliższego Empiku (empika?) i ustawienie się w kolejkę (jeśli oczywiście takowa jest).

Od godziny ~15:50 musicie "molestować" osobę za kasą w sprawie biletów - czyli czekać, aż "złapie" dostęp do puli.

Empik oczywiście korzysta z naszej puli, lecz ich system nie jest narażony na wszelakie "spowolnienia", więc w tym wypadku mamy pewność, że bilet zakupimy szybko i bez dużych problemów.

Tutaj mogę zapewnić, że będąc wcześniej w empiku i prosząc o bilet wcześniej, dostaniemy go.

Ktoś powie, że w tym roku zrobi tak jeszcze więcej osób.

Z doświadczenia odpowiem - jeśli zrobicie to co wyżej napisałem, będziecie mieć bilet (IEM jest największą imprezą u nas w kraju, ale esportową!).

Sposób "online".

Jak się już domyślacie, chodzi o kupno biletu na stronce TP :).

Bilety mają być od godz. 16.

Każdemu jednak polecam przygotować się już ok. 15:30 na wszystko (czyli stworzyć konto i mieć kilka zakładek ze stroną z biletami).

Choć godz. 16 powinna być wyznacznikiem, to pamiętajcie, że czasem wkradają się błędy i bilety są dostępne już kilka minut przed.

Najlepszym rozwiązaniem też będzie "czekanie" na bilety na dwóch różnych kontach (przykładowo odpalona strona na firefoxie na AA i chrome na AB).

Choć zainteresowanie jest ogromne, to myślę, że pierwsza tura będzie trwała więcej niż 1minutę ;).

Ważną rzeczą będzie - jeśli już udało Wam się dodać bilet do koszyka, lecz w czasie wpisywania danych wyskoczył Wam błąd... Wchodźcie na stronę z biletami jeszcze raz i dodajcie je jeszcze raz do koszyka. O co chodzi? Przy dużym ruchu, często Wasze zamówienie może przepaść w czasie wypełniania danych i "powrót" do niego często już jest niemożliwy.

"Niestety jest 16:10 i nie ma biletów (zainteresowanie było jednak ogromne), czekać na drugą turę (czyli turę śmierci)?" Nie.

Wszystkie zamówienia które właśnie "przepadły", są po godzinie anulowane - czyli bilety wracają ponownie do puli.

Właśnie przez te powroty anulowanych biletów, Ikaros w 2014 roku kupił bilet (cały czas czekam Iki na redbulla za tamtą radę :P).

"Niestety nie ma biletów po godzinie (nawet po dwóch)".
Tutaj już jest trudniejsza kwestia...

Po kilku godzinach do puli wracają też bilety, których płatność została anulowana (etc...) - więc warto co jakiś czas próbować bilet zakupić.

Warto oczywiście też po kilku godzinach od sprzedaży śledzić FB ESL - informują o jakiś większych zwrotach (lub dodaniu ot tak) kilku biletów.

Przewidywania są takie, że tura nr 1 potrwa więcej niż ostatnia tura w 2015 roku :).

Wiadomo, wszystko dopiero sprawdzi się w poniedziałek ok. 16.

Pamiętajcie, że druga tura będzie "turą śmierci" - wszystkie osoby, które nie miały możliwości kupić biletów za pierwszym razem, rzucą się na tą małą pulę (liczę na rekordowy czas sprzedaży :P).

To chyba na tyle, jeśli są jakieś pytania etc... To walić śmiało ;).

Mam nadzieję, że komuś coś tu pomogło ;).

--->Tu_będę_mógł_kupić_bilety<---

Czy gdyby ktoś z was szedł po bilety do Empiku to mógłby kupić od razu też dla mnie? Przeleje wam kasę na paypala. Ja kończę prace o 15 i nie dojadę do domu na 16 :/

Jakim cudem w empiku mam większą szansę na kupno biletu niż online? Mówisz, że serwery nie wytrzymają?

Serwery powinny wytrzymać, choć wszystko może się lekko ślimaczyć - można spodziewać się wszystkie (wstępne szacunki wykazały, że powinno być git)... Choć wiadomo lepiej dmuchać na zimne.

Wiadomo, nawet czasem będąc dobrze przygotowanym, można zostać zaskoczonym.

Strona sama w sobie nie ma prawa paść, lecz właśnie spowolnienia mogą wystąpić :/.

W empiku dajesz pieniądze podajesz swoje imię (+ nazwisko) i bilet masz.

Na stronce bilet kupujesz i musisz wypełnić pola + dokonać płatności, gdy wywali ci stronę, mogą zacząć się schody.

Tak jak pisałem, wstępnie wszystko ma działać i każdy spokojnie sobie będzie mógł kupić bilet przez neta (oczywiście jeśli zmieści się w puli, która jednak powinna "na trochę być dostępna" ;)).

W czasie sprzedaży biletów na siatkówkę, niestety padła strona - lecz wtedy zainteresowanie przerosło każdego.

Info trzeba podawać, aby kupić bilet czy każdy bilet ma jakiegoś właściciela? Jak to wygląda?

Tak jak w 2014 i 2015 roku (czyli bilet nie ma właściciela).

Na bilecie zwykłym, masz jedynie podany identyfikator osoby która wydała ci bilet.

Na ebilecie (czyli tym drukowanym ze strony TP), masz imię i nazwisko osoby zamawiającej (czyli jeśli konto jest na XYZ, na tym bilecie będzie napisane właśnie to XYZ).

Liczy się pierwszeństwo wejścia (pokazania biletu), czyli imię i nazwisko (jeśli jest na bilecie) nie jest brane pod uwagę :).

Więc musicie uważać, bo zdarzały się przypadki, że ktoś wysłał zdjęcie biletu i drukowano właśnie to zdjęcie (i wchodzono na niego).

Jak chcecie się pochwalić biletem etc... Zawsze zamazujcie kod kreskowy i numery!

Bilet przy wejściu jest zamieniany na opaskę, która od tego czasu jest właśnie Waszym biletem.

Zerwanie opaski = utrata biletu

(opaska jest za każdym razem sprawdzana <powinna>, czy nie jest klejona etc...)

Czekaj, żebym dobrze zrozumiał. - Będę zamawiać bilet przez neta. Musze na każdym bilecie z osobna zamieścić informację o osobie, która będzie miała bilet, czy na wszystkich będzie tylko informacja o osobie kupującej? 

Nas będzie w sumie czterech. Bilety kupuje jedna osoba. Musi na biletach pozostałych podać imię i nazwisko każdej  z osób, czy będzie tam tylko info o kupującym? Nigdy tego nie kupowałem, więc będę wdzięczny za informacje.

Dodajesz 4 bilety, kupujesz, na każdym będzie imię i nazwisko zamawiającego (w prawym górnym rogu).

Nie trzeba na każdym bilecie z osobna wpisywać innych danych.

I tak jak pisałem wyżej, dane te nie są brane pod uwagę przy wejściu - jest to tylko podane na bilecie, bo tak jest w systemie zapisane (na niektórych imprezach bilety są imienne).

hu510x.jpg

Himiodzio a co sie dzieje jak ktoś kupi bilet w empiku i przykładowo mu sie porwie albo coś, można go wydrukować z ticketpro później? I jeszcze gdzie moge sprawdzić czy w moim salonie empik na pewno sprzedają te bilety, żeby nie było że wbijam do empiku 15:30 a tam sie okazuje że tych biletów nie sprzedają :D

Edytowano przez michi0987

Skleić, odpowiedź może być śmieszna, ale prawdziwa.

Najważniejszy jest kod kreskowy i to on musi być w takim stanie, aby można go było zeskanować.

Tutaj link do sprawdzenia gdzie kupić: http://www.ticketpro.pl/jnp/gdzie-kupic-bilety/index.html

@[email protected]

Uff w moim empiku sprzedaja. To co wbijam, poprosze 2x bilet na 3 dni na IEM. Pani kasuje mi hajsy i dostaje bilety? I tylko tyle :D ?

Edytowano przez Hardkor

Nie jestem pewien czy tak powiesz "2 razy hilet" to babka cię zrozumie, więc mogą być drobne problemu z zakupem.

@Himi, w tym* hotelu będą gracze?

*z godmoda

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Himiodzio
      Witam

Tak więc nadszedł czas na zapisy do trzeciej edycji Bitwy na Intra!

Ta edycja będzie bardziej rozwinięta .
      Zostało zmienionych dużo rzeczy. Wszystko możemy znaleźć w regulaminie i w archiwum.

Więc zapisy startują z dniem dzisiejszym i potrwają do 31 sierpnia 2014r. (do godz. 18).
      Swoją chęć zapisy będzie trzeba jeszcze potwierdzić po 31 sierpnia (czyli 1 września przez ok. 3-4 dni, będziecie mieć czas na potwierdzenie uczestnictwa w tym temacie - ale o tym jeszcze napisze po zamknięciu zapisów).

Osoba która ma chęć zapisać się, musi w komentarzu umieścić to oto zdanie:

Zwycięzca tej edycji, zostanie nagrodzony:
      - Infestation Survivor Stories (+ zarazem dostanie dostępu do nowej wersji tejże gry, która ma mieć premierę za pewien czas) STEAM
      - Tytułem na forum "Zwycięzca bitwy na intra"
      + możliwość dołożenia jakiejś nagrody w trakcie trwania zapisów jak i w trakcie bitwy.

Standardowo zachęcam do uczestnictwa

Link do regulaminu: --->Kilk<---
      W razie jakichkolwiek pytań itp, zapraszam: --->Kilk<---

Do zobaczenia w grupach
    • Przez Himiodzio
      Więc zgodnie z obietnicą....

Tak więc zaraz dowiecie się kilku rzeczy o 3 edycji.
      Otóż zacznijmy od jury.
      W 3 edycji została zapowiedziana zmiana, zamiast 3 osób w zespole, będzie ich 5 .
      Kto to będzie?
      Będzie to:
      -Izak
      -Highstyled
      -Adam vel. Vejxel
      -Liptonex (po mojemu Lipti)
      -MaxiLager (po mojemu Maxli : P)

Następną rzeczą będzie parę ważnych zmian, odnośnie samego przebiegu bitwy. Zostanie zmienionych kilka rzeczy itp...
      O tym niestety teraz nie będę pisał, bo muszę najpierw je napisać w regulaminie (więc do tygodnia pojawi się tam wszystko ----> regulamin).

Zapisy ruszą przed 15 sierpnia i potrwają do ok. 30 sierpnia.
      Planowany start 3 edycji to okolice początku września.

Więcej rzeczy już nie podam .
      Kilka spraw dalej jest jeszcze w fazie przemyśleń lub w fazie "do napisania".

Pełne (full, ekstra, wypas, mega, hiper, fliper) info dostaniecie zapewne przed zapisami .
      Myślę, że w tej chwili Wam wystarczy wszystkiego.
      Więcej soon (tym bliższym soon).

---> Rozmowy <---

Himi
    • Przez Himiodzio
      Witam

Tak więc ponownie zakładam temat gdzie będę poszukiwał grafików do pewnego tajemniczego projektu.
      Oczywiście niestety nie mogę w tym temacie za dużo zdradzić (wszystko zostanie podane na specjalnej grupie, dla chętnych).

Mogę zdradzić jedynie, że tematyką pracy będzie logo.
      Może ktoś będzie zainteresowany .

Jedynie co w tej chwili mogę zapewnić, to jest to, że autor "wybranego" loga będzie zawsze wypisywany w pewnych miejscach (o tym już na grupie).

Jeśli ktoś będzie chętny podjąć się zabawy i zarazem spróbować swoich sił, to zapraszam do zgłoszenia się tu w poście lub na PW (bardziej pasuje mi PW).

Himi
    • Przez Himiodzio
      Witam ponownie

Tak jak obiecałem, napiszę tu kilka zmian które według mnie powinny się znaleźć w regulaminie. Oczywiście liczę na Wasze opinie .

1. Zmiana punktu odnośnie podbijania.
      W tej chwili w regulaminie jest napisane "(...)a jakiekolwiek podbijanie tematu zostanie ukarane ponieważ jest to niezgodne z regulaminem", hmmm... Z tego co teraz widzę, to co jakiś temat, autor podbija go licząc na "pokazanie się na stronie (jego tematu)"? nic nie jest robione teraz w takich przypadkach, oczywiście

Według mnie powinno zmienić się lekko ten punkt. Zamiast zakazu, dać możliwość podbicia tematu dopiero po 5-7 dniach od "wstrzymania się komentarzy w nim". Oczywiście po 5-7 dniach (niech wybierze moderacja który przedział), autor który "podbił" temat, musi ponownie poczekać, aż upłynie limit podbić .

Oczywiście łamiących te zasady, można karać w postaci dodatkowych punktów (ostrzeżenia) a potem banować na jakiś czas (w ostateczności ban na zawsze).

2. Spotkałem się już z tym, że ktoś wystawia klucz do gry, ale oczywiście zapomina podać na jakiej platformie (steam, origin, uplay....) można go aktywować.
      Dodać obowiązek dodawania do opisu danego przedmiotu (chodzi o klucze, gry w pudełkach...) czy klucz aktywuje się na steam, origin itp... lub "nie do aktywacji" or "nie wiem" .

3. Zakaz zakładania tematu gdzie jedynie co spotkamy to:
      "cześć, chcę sprzedać konto do lola, info na allegro.pl/jestem_fajny_i_mam_konto_w_lolu_za_2mln".
      Oczywiście zakaz obowiązuje w w/w sytuacji.
      Aby oczywiście można było podać link do allegro, należy podać opis (może być oczywiście podany z allegro) + cenę (jeśli licytacja, to podać od jakiej kwoty się zaczęła).

4. Sprawa podawania cen, została już wcześniej chyba wyjaśniona i zrobiona. Więc to już zostawiam.

5. Często można się spotkać z pytaniami, jaka metoda płatności?
      Według mnie powinno dodać się punkt w przypadku sprzedaży/wymiany, że należy podać metodę płatności (paypal, allegro, przelew, doładowanie itp...). - wiadomo, że można podać nawet wszystkie, jeśli komuś to odpowiada
      Powinno to skrócić spamowi typu "jaka metoda płatności?", "a za 20zł doładowania się zgodzisz?" itd...

6. Nakaz aktualizowania oferty. Czyli jeśli wszystko zostało sprzedane, zgłaszanie swojego tematu do zamknięcia. Wykreślanie przedmiotów swoich które zostały sprzedane itp...

7. Dodanie nowej kategorii do "nazw tematów": [O] oddam.

No i to na tyle.
      Według mnie te punkty bardzo pomogą giełdzie. Forum małymi kroczkami się rozrasta, a do giełdy potrzeba kilku małych upg. A myślę, że te punkty dopełnią cały regulamin i zarazem pomoże w kupnie i sprzedaży (wymianie...).

No nic, czekam na opinie

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik