Skocz do zawartości

Polecane posty

Tak więc zajmijmy się sprawą biletów na IEM i jej pierwszej tury :).

Oczywiście wszystkie informacje na dole, to tylko moje przypuszczenia które opieram na pewnych informacjach, zdobytych jedynie w internecie (wiecie chyba, czemu muszę to pisać ;)).

Jak wiecie lub też nie, dotąd bilety zawsze były kilka dni przed 24 grudnia ;).

Obecnie władze ESL zapowiadały, że możliwość kupna pojawi się bardzo szybko (w tym miesiącu).

Jak wiecie, od 24 grudnia mamy święta, czyli czas kiedy to większość firm jest zamkniętych (w tym ESL, firma sprzedająca bilety + empiki). Wychodzi więc nam na to, że bilety będą dostępne już za tydzień ;).

Tak więc jeśli mamy oficjal... wstępny zakres tygodnia... To jaki to będzie dzień? Pamiętajcie, że najlepiej dać ludziom informację w weekend, aby mogli sobie spokojni przygotować pieniądze na pewien dzień w tygodniu (zawsze był to właśnie taki dzień, który dawał nam szanse na zakup spokojnie biletu).

Niestety, nie mogę napisać jaki to dzień.

Pozostaje Wam zgadywanka :). (podobno tego dnia nikt nie lubi :<)

Szykujcie się na IEM!

PS:  --->Kilk<---

PS2: Carmac zapowiada niezłe atrakcje podczas IEM :). "Wstępne plotki" zwiastują bardzo ciekawe rzeczy ;).

Edytowano przez Himiodzio
:)

W związku z tym że 24 grudnia to święta  to na pewno odpada sobota - niedziela-poniedziałek(za szybko imo) to pozostaje wtorek i środa, najsensowniejszym terminem by była środa zakładając że ticketpro pracuje wtedy, dzień idealny bo wszyscy młodzi siedzą w domach bo to również jest dzień wolny od nauki :) Jednak uwzględniając informacje Himiego "kilka dni przed 24 grudnia" to musi to być conajmniej wtorek przy czym poniedziałek odpada bo jest za wcześnie. Zgaduje więc że bilety będą w sprzedaży 22 grudnia we wtorek(zakładając że środa jest wolna dla wszystkich jak nie to będą w środe )! Czas pokaże czy miałem racje :D

Edytowano przez michi0987

Jeśli powiem, że tok myślenia jest zły, to dam Wam jakąś podpowiedź? :P

Pamiętajcie, wszystko co znalazło się w poście wyżej, jest tam nie przez przypadek.

Czasem lubię coś ukryć w wypowiedzi :P.

I tak dowiecie się już wszystkiego bardzo szybko (weeeeeekend) :) - choć jeśli chcecie znać dokładny dzień, to macie 3 dni do wyboru :). Ta zagadka jest bardzo łatwa :D

Info o SC2 na IEM: --->Kilk<---

Co do biletów :P. Macie w poście moim (tym wyżej, wyżej) dokładnie podany dzień :P.

Pamiętajcie, nic w poście nie znalazło się przypadkowo! :)

A co do godziny, nie będzie czegoś takiego, że "bilety dopiero od godz. 21", nie można robić takich widełek (zabronione jest to niestety u nas).

Witajcie

Przepraszam za brak info, ale w niedziele rano wyjechałem do Warszawy i dopiero chwilę temu wróciłem. Próbowałem jakoś się zalogować na forum, ale wifi było gorsze od aero2 :D, a potem serwer forumowy się odezwał i oczywiście poszedł spać.

Sam jestem zdziwiony tak jak Wy :P.

Bilety w sprzedaży miały się pojawić dnia dzisiejszego i? Brak ich.

Niestety przez te dni nie miałem wglądu do biura, więc nie wiem co tam się dzieje.

Choć na szybko patrząc, mogę wywnioskować, że sprzedaż biletów została drugi raz przełożona (tak drugi, pierwsza miała odbyć się tydzień temu).

Z tego co zauważyłem wczoraj główny nacisk ESL został położony na IEM Cologne - zapewne nie chcieli zmieniać priorytetu celu.

Myślę (do jutra niestety nie mam wglądu do "zaleceń" ESL), że sprzedaż biletów została przeniesiona na wtorek/środę... Tak więc bardzo możliwe, że info o biletach pojawi się dziś w godzinach ESLowych (16-18).

Oczywiście, jeśli nie będzie nic o biletach słychać, jutro będę Wam mógł przekazać kolejną "pewną" (ESL chyba jedynie jest pewne daty IEM :D) datę sprzedaży biletów.

Choć wątpię, aby przekładali sprzedaż o tydzień (bilet pod choinkę to ciekawa opcja ;)) sprzedaż, bo jednak ten tydzień od miesiąca jest wałkowany przez ESL.

Himi najpierw sam kupi a dopiero potem da nam znać. ;) Trzeba czekać. Info będzie zapewne w na stronie IEMa.

Ja swój bilet już mam ;).

Info pojawi się na FB i CyberSport + ten dział.

(...)bo dostal fake info :D

Info od ESL, wątpię czy jest fakowe + miejsce gdzie pracuję :P.

On i bez tego chleje, więc :D

Tymczasowo rzuciłem hazard i picie :D.

Będę dziś śledził temat (choć od 16-20 jestem wykluczony - Star Wars i pub).

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.