Skocz do zawartości

Polecane posty

Himi pewnie już zarezerwował 10 sztuk dla siebie i rodziny.

Dogadaj się z Ikarosem.

Chodzi głównie o to, że nie mam pojęcia jak sytuacja rozwinie się po wejściu do spodka etc...

Dodatkowo nie będę w te dni samochodem i potem jednak wolę, wracać bez dodatkowych niespodzianek.

Iki ma hotel w Kato, więc jakby się zgodził, to możemy wtedy nawet razem się przejść i on będzie potem miał gdzie zabrać wszystko :P.

Himi- zapytam prosto z mostu. Jak przeleje ci kasę to, byś mi kupił jedną w piątek?

:D

Chciałem sobie zakupić nawet taką bluzę, ale po co premka? Teraz jak się okazało, że jest dostępna dla wszystkich, to nawet jakoś mnie strasznie nie ciągnie do niej :D.

Ja tylko kupuje smycz i brelok, koszulki i tak będą za jakieś 2-3 miesiące za 50zł na allegro ESL :D.

(choć jest jakieś 95% szans, że specjalne sztuki <jak rok temu> giftów, zostaną potem przekazane TP i o dziwo, zapisałem się jako pierwszy do odbioru takich rzeczy :D :D :D)

Gry do 1:30, 0:20? No nieźle. Gdzie tu czas na picie?

Godziny są wstępnie, wyliczone tak jakby każdy mecz miał trwać pełne BO3.

Na opóźnienia ESL sobie pozwolić nie może, dlatego też mają masę czasu na przygotowanie wszystkiego i modlitwy :P

Jestem tu nowy, związku z tym mam parę pytań, widzę, że Wy już jesteście obeznani w IEM'ie :). Co warto zobaczyć? Gdzie warto chodzić? Jak wygląda wejście na mecz, każdy może posiedzieć i pooglądać? Jak długo się czeka z biletem w piątek? Gdzie jest wejście? Jestem totalnie zielony, mam 250km drogi od Katowic, jest to pierwsza moja taka wyprawa. Prosiłbym o wszelkie porady odnośnie tego eventu. :D Ogólnie jestem niesamowicie zajarany.

Co myślicie o spaniu w aucie? Jest możliwość, że uda mi się pojechać do Katowic autem i w sumie to mógłbym się w nim przespać :v.

Edytowano przez AiXen

Jestem tu nowy, związku z tym mam parę pytań, widzę, że Wy już jesteście obeznani w IEM'ie :). Co warto zobaczyć? Gdzie warto chodzić? Jak wygląda wejście na mecz, każdy może posiedzieć i pooglądać? Jak długo się czeka z biletem w piątek? Gdzie jest wejście? Jestem totalnie zielony, mam 250km drogi od Katowic, jest to pierwsza moja taka wyprawa. Prosiłbym o wszelkie porady odnośnie tego eventu. :D Ogólnie jestem niesamowicie zajarany.

Co myślicie o spaniu w aucie? Jest możliwość, że uda mi się pojechać do Katowic autem i w sumie to mógłbym się w nim przespać :v.

Na prawie wszystkie Twoje pytanie, odpowiedź już padła w tym temacie.

Co do spania w aucie, jeśli będziesz w stanie, to czemu nie? :D

I tak przez te 3 dni, każdy (który będzie chciał być cały czas na IEM) będzie spał maks. 6h (mi wyszło niecałe 4h :D).

Co do oglądania, tutaj kwestia co Cię interesuje? CS GO? Piątek i sobotę więc masz już zajętą oglądaniem CSa, a niedziela przykładowo zwiedzanie IEM Expo etc... :)

Jak z kurtkami? Jest tam gdzie zostawić w jakiejś szatni? Jak to wygląda mniej więcej?

Szatnia jest :).

Powieszenie kurtki/plecaka etc... co kto chce, kosztuje 2zł :).

<dajesz kurtkę, dostajesz numerek>

Podobno ostatnio jakies zamieszanie było z kurtkami, wiesz moze o co kaman?

Nie było :)

A potem zgaduje w cholere kolejki przy wyjscii :) Wlasnie, bo nie pamietam. Jak cenowo w poblizu spodka? Jakies kebaby czy cos.

W spodku byłem setki razy, ani razu nie było kolejki po kurtkę dłuższej, niż 6 osób.

Jak w dużym mieście (centrum).

O której jutro warto zacząć stać w kolejce z biletem? Z której strony jest wejście?(Czytałem wcześniejsze komentarze, ale nadal nie wiem gdzie jest Tył spodka XD. Ma ktoś rozpiskę, jaka sławna osobistość gdzie stoi? Jak z miejscami na meczach, warto przyjść np. po kilku godzinach? Są miejsce wolne, czy trzeba od rana siedzieć i kampić?

O której jutro warto zacząć stać w kolejce z biletem? Z której strony jest wejście?(Czytałem wcześniejsze komentarze, ale nadal nie wiem gdzie jest Tył spodka XD. Ma ktoś rozpiskę, jaka sławna osobistość gdzie stoi? Jak z miejscami na meczach, warto przyjść np. po kilku godzinach? Są miejsce wolne, czy trzeba od rana siedzieć i kampić?

Do kolejki z biletami przyjdź sobie 20 minut przed, jeśli chcesz wejść w te powiedzmy 30minut. To nie jest kolejka na kilka h, a na kilkanaście minut.

Do godz. 11, spokojnie sobie znajdziesz miejsce w spodku, po tym czasie (czyli wejściu osób bez biletów) o miejsce będzie trudno.

Na mapce wszystko jest pokazane, nie da się więcej pokazać (bo tam wszystko jest :D :D).

Co do mYTup, niestety nie wiem - pewnie na ich stronce coś będzie (lub dopiero jutro jakieś info się pojawi).

Z miejscami w późniejszych godzinach: jak na każdej imprezie,  musisz dobrze obserwować widownie i wtedy wyczaić zwalniające się krzesełka :).

@Himiodzio na czym najlepiej zbierac autografy na iem ? koszulka odpada :D. ps.Beda tam moze jakies plakaty druzyn i na tym zbierac podpisy ?

edit : Czy w tych szatniach mozna zostawic picie i jedzenie ? chodzi mi o wode/kanapki

Edytowano przez janczarski123

@Himiodzio na czym najlepiej zbierac autografy na iem ? koszulka odpada :D. ps.Beda tam moze jakies plakaty druzyn i na tym zbierac podpisy ?

Czemu koszulka odpada? Ja specjalnie kupiłem białą i mam 2 czarne markery :).

Edytowano przez AiXen

edit : Czy w tych szatniach mozna zostawic picie i jedzenie ? chodzi mi o wode/kanapki

Picie nie można wnosić na teren IEM :P (możesz jedynie sobie na miejscu kupić).

Jak nie masz rzeczy, to na stoiskach często dają jakieś kartki "na zbieranie autografów" (wiadomo, są na nich jakieś loga producenta etc...).

W ogóle nie można wnieść jedzenia na IEM, ani picia? Wydawało mi się, że tylko na mecze. Aparaty można? Dokładnie przeszukują? 

W ogóle nie można wnieść jedzenia na IEM, ani picia? Wydawało mi się, że tylko na mecze. Aparaty można? Dokładnie przeszukują? 

Picia nie.

Jedzenie, zależy, coś małego powinno "przejść" :).

Aparaty? Tylko "małe" (tak pisał Carmac).

To może już coś ustalmy. Powiedzmy przykładowo o 11:30 przy kfc. Nie będzie jeszcze tyle ludzi, więc będzie w miarę luz. Najlepiej w sobotę.

Chyba, że mamy ludzi bez biletów, to można jakoś w późniejszych godzinach.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Himiodzio
      Witam

Tak więc nadszedł czas na zapisy do trzeciej edycji Bitwy na Intra!

Ta edycja będzie bardziej rozwinięta .
      Zostało zmienionych dużo rzeczy. Wszystko możemy znaleźć w regulaminie i w archiwum.

Więc zapisy startują z dniem dzisiejszym i potrwają do 31 sierpnia 2014r. (do godz. 18).
      Swoją chęć zapisy będzie trzeba jeszcze potwierdzić po 31 sierpnia (czyli 1 września przez ok. 3-4 dni, będziecie mieć czas na potwierdzenie uczestnictwa w tym temacie - ale o tym jeszcze napisze po zamknięciu zapisów).

Osoba która ma chęć zapisać się, musi w komentarzu umieścić to oto zdanie:

Zwycięzca tej edycji, zostanie nagrodzony:
      - Infestation Survivor Stories (+ zarazem dostanie dostępu do nowej wersji tejże gry, która ma mieć premierę za pewien czas) STEAM
      - Tytułem na forum "Zwycięzca bitwy na intra"
      + możliwość dołożenia jakiejś nagrody w trakcie trwania zapisów jak i w trakcie bitwy.

Standardowo zachęcam do uczestnictwa

Link do regulaminu: --->Kilk<---
      W razie jakichkolwiek pytań itp, zapraszam: --->Kilk<---

Do zobaczenia w grupach
    • Przez Himiodzio
      Więc zgodnie z obietnicą....

Tak więc zaraz dowiecie się kilku rzeczy o 3 edycji.
      Otóż zacznijmy od jury.
      W 3 edycji została zapowiedziana zmiana, zamiast 3 osób w zespole, będzie ich 5 .
      Kto to będzie?
      Będzie to:
      -Izak
      -Highstyled
      -Adam vel. Vejxel
      -Liptonex (po mojemu Lipti)
      -MaxiLager (po mojemu Maxli : P)

Następną rzeczą będzie parę ważnych zmian, odnośnie samego przebiegu bitwy. Zostanie zmienionych kilka rzeczy itp...
      O tym niestety teraz nie będę pisał, bo muszę najpierw je napisać w regulaminie (więc do tygodnia pojawi się tam wszystko ----> regulamin).

Zapisy ruszą przed 15 sierpnia i potrwają do ok. 30 sierpnia.
      Planowany start 3 edycji to okolice początku września.

Więcej rzeczy już nie podam .
      Kilka spraw dalej jest jeszcze w fazie przemyśleń lub w fazie "do napisania".

Pełne (full, ekstra, wypas, mega, hiper, fliper) info dostaniecie zapewne przed zapisami .
      Myślę, że w tej chwili Wam wystarczy wszystkiego.
      Więcej soon (tym bliższym soon).

---> Rozmowy <---

Himi
    • Przez Himiodzio
      Witam

Tak więc ponownie zakładam temat gdzie będę poszukiwał grafików do pewnego tajemniczego projektu.
      Oczywiście niestety nie mogę w tym temacie za dużo zdradzić (wszystko zostanie podane na specjalnej grupie, dla chętnych).

Mogę zdradzić jedynie, że tematyką pracy będzie logo.
      Może ktoś będzie zainteresowany .

Jedynie co w tej chwili mogę zapewnić, to jest to, że autor "wybranego" loga będzie zawsze wypisywany w pewnych miejscach (o tym już na grupie).

Jeśli ktoś będzie chętny podjąć się zabawy i zarazem spróbować swoich sił, to zapraszam do zgłoszenia się tu w poście lub na PW (bardziej pasuje mi PW).

Himi
    • Przez Himiodzio
      Witam ponownie

Tak jak obiecałem, napiszę tu kilka zmian które według mnie powinny się znaleźć w regulaminie. Oczywiście liczę na Wasze opinie .

1. Zmiana punktu odnośnie podbijania.
      W tej chwili w regulaminie jest napisane "(...)a jakiekolwiek podbijanie tematu zostanie ukarane ponieważ jest to niezgodne z regulaminem", hmmm... Z tego co teraz widzę, to co jakiś temat, autor podbija go licząc na "pokazanie się na stronie (jego tematu)"? nic nie jest robione teraz w takich przypadkach, oczywiście

Według mnie powinno zmienić się lekko ten punkt. Zamiast zakazu, dać możliwość podbicia tematu dopiero po 5-7 dniach od "wstrzymania się komentarzy w nim". Oczywiście po 5-7 dniach (niech wybierze moderacja który przedział), autor który "podbił" temat, musi ponownie poczekać, aż upłynie limit podbić .

Oczywiście łamiących te zasady, można karać w postaci dodatkowych punktów (ostrzeżenia) a potem banować na jakiś czas (w ostateczności ban na zawsze).

2. Spotkałem się już z tym, że ktoś wystawia klucz do gry, ale oczywiście zapomina podać na jakiej platformie (steam, origin, uplay....) można go aktywować.
      Dodać obowiązek dodawania do opisu danego przedmiotu (chodzi o klucze, gry w pudełkach...) czy klucz aktywuje się na steam, origin itp... lub "nie do aktywacji" or "nie wiem" .

3. Zakaz zakładania tematu gdzie jedynie co spotkamy to:
      "cześć, chcę sprzedać konto do lola, info na allegro.pl/jestem_fajny_i_mam_konto_w_lolu_za_2mln".
      Oczywiście zakaz obowiązuje w w/w sytuacji.
      Aby oczywiście można było podać link do allegro, należy podać opis (może być oczywiście podany z allegro) + cenę (jeśli licytacja, to podać od jakiej kwoty się zaczęła).

4. Sprawa podawania cen, została już wcześniej chyba wyjaśniona i zrobiona. Więc to już zostawiam.

5. Często można się spotkać z pytaniami, jaka metoda płatności?
      Według mnie powinno dodać się punkt w przypadku sprzedaży/wymiany, że należy podać metodę płatności (paypal, allegro, przelew, doładowanie itp...). - wiadomo, że można podać nawet wszystkie, jeśli komuś to odpowiada
      Powinno to skrócić spamowi typu "jaka metoda płatności?", "a za 20zł doładowania się zgodzisz?" itd...

6. Nakaz aktualizowania oferty. Czyli jeśli wszystko zostało sprzedane, zgłaszanie swojego tematu do zamknięcia. Wykreślanie przedmiotów swoich które zostały sprzedane itp...

7. Dodanie nowej kategorii do "nazw tematów": [O] oddam.

No i to na tyle.
      Według mnie te punkty bardzo pomogą giełdzie. Forum małymi kroczkami się rozrasta, a do giełdy potrzeba kilku małych upg. A myślę, że te punkty dopełnią cały regulamin i zarazem pomoże w kupnie i sprzedaży (wymianie...).

No nic, czekam na opinie

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik