Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
BeQGamePlay

Problem z klawiaturą

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Witam, otóż kupiłem ostatnio klawiaturę (jakaś tańsza klawa z tracera) i mam problem ponieważ gdy klikam lewy shift i "a" lub "s "to nie pisze mi z wielkiej litery a.Problem w CS GO polega na tym że nie mogę nacisnąć naraz W i A oraz W i TAB.

btw. język ustawiony jest poprawnie "Polski(programista)"

Edytowano przez BeQGamePlay

Od wczoraj kiedy kupiłem nową klawe.Poprzednią rozwaliłem bo mi cs troszke ciśnienie podniósł :P

aha no i jeszcze nie moge nacisnąc naraz W i shift czyli nie moge isc po ciuchu :(

Podlacz klawiature do innego PC i sprawdz czy jesy problem. Jak tak to dawaj na gwarancje. Mialem podobne problemy z moja stara klawiatura (Gigus Force K7-150 zl wiec juz nie najtansze) i sprawdzilem ja na innym PC i to samo, podlaczylem stary shit za 20 zl i nie bylo problwmu. Wyslalem na gwarancje i mi dali nowa.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez dudekm
      Witam serdecznie użytkowników forum.
      Chcę zaprezentować Wam projekt, nad którym ostatnio pracowałem.
      To aplikacja, która wyświetla listę serwerów wraz z szczegółowymi informacjami.

Co potrafi aplikacja?
      dodawanie serwerów różnych gier np. CS GO, Minecraft automatycznie pobieranie danych na temat serwera aktualizacja co kilka minut prezentacja listy serwerów wyświetlanie szczegółów nt. serwera głosowanie na serwery
        Co należy zrobić?
      założyć konto dodać serwer To wszystko! 

Jakie dalsze plany?
      Przewiduję kolejne usprawnienia, które wspomogą promocję Twoich serwerów.

Jeśli masz sugestie dotyczące tego co można dodać, poprawić albo chcesz dołączyć do projektu - pisz śmiało na [email protected]
      Adres: lista serwerów CS GO emecz.pl

P.S.
      Jeśli temat nie pasuje do działu - proszę o przeniesienie
    • Przez kolomichal
      Witam wszystkich graczy. Mam bardzo duży problem, mianowićie chodzi o to że jeszcze 2 dni temu grając w csa miałem ping w granicach 5-20 natomiast nagle coś sie stało i mam i caly czas mam w granicach 400-500 plus co chwile skacze do 800... Może wie ktoś co zrobić. 
      Nie instalowałem niczego, jedyne co to skinów kilka wygrałem 
      Robiłem speedtesty i wszystko jest okej niby
    • Przez xkubvix
      Witam mam pytanie. Czy na internecie(łącze się przez wi-fi) z pobieraniem 8-15 mbns, wysyłaniem 4-8 mbns i pingiem 19-30 da rade grać w cs?
    • Przez Predo
      Witam,
      mam ostatnio problem z wysokim pingiem.
      Zauważyłem, że mój cs wykorzystuje jedynie 0,2mbs kiedy mój internet ma szybkość 2-3mbs.
      Jak zapobiec tego typu procesowi i sprawić, aby gra wykorzystywała w 100% szybkość mojego internetu?
    • Przez byqu
      Siemanko, szukam osób do wspólnej gierki w:

- Battlefield 4 (aktualnie najczęściej teraz gram i głownie do tej gry szukam osób, nie mam premium, gram na podstawce) 
      - Battlefront ( mam edycje ultimate ze wszystkimi dlc)
      Jeśli ktoś byłby chętny to zapraszać na originie jakoś się zgadamy Nick: Bykunia

Jakiś specjalnie wymagań nie mam, ważne aby dobrze się bawić. Wiek 16+ jak już, no i obowiązkowo micro.

Także czekam i mam nadzieje, że będzie fun

Jeśli ktoś też jest zainteresowany pogranie w inne gierki to podaje link do steama
      https://steamcommunity.com/id/EXOS1994/

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik