Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wixx'yy'

BF3 na minimalnych ?

Polecane posty

Witam serdecznie.

Dziś na mieście wypatrzyłem BF3 Premium za ciekawą cenę i naszła mnie ochota żeby kupić ową grę.

Boję się jednak jak to będzie hulać na moim leciwym wehikule, a nie chcę wyrzucić pieniędzy w błoto żeby później grać na 20fps.

A dokładniej, moja machina to:

Intel® Core2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz

4GB RAM

W7 64-bit

GeForce 9800 GT

Wymagania minimalne niby spełniam, ale wiecie jak to bywa :P

Zastanawiam się czy po zastosowaniu się do tego poradnika uda mi się wyciągnąc 30-40 fps, jak myslicie ? Oczywiście chodzi mi o mapki multiplayer.

Z góry dzięki za odpowiedzi i miłego dnia ;)

Tlyko że z tej listy co podałeś to są wszystko DLC Packi + dolicz sobie jeszcze 20zł za kuriera to masz prawie 120zł za same dodatki, a ja mam możliwośc za 120zł kupić Premium wraz z podstawową wersją.

Ja na Athlonie jakimś podkręconym do 2,7GHz, 2GB RAMu i 9800GT 1GB grałem w BF3 na niskich ustawieniach w rozdzielczości 1920x1200 i było komfortowo. Zdarzały się spadki przy dużej ilości eksplozji ale sporadycznie. 

Cóż nie wydaje mi się żeby 120zł  było dobrą ceną, na originie niedawno premium edition po 75 zł, teraz bf3 będzie tanieć (już tanieje), bo wychodzi 4 :).

@up

Cały problem w tym że na moim zasilaczu jedyne co pisze to 500W, boję się podkręcać na noname zasilaczu żeby nie spalić kompa :P

Powinieneś się obawiać samym posiadaniem takiego zasilacza :D

20130404_143103.jpg

Wyciągnąłem kompa z pod biurka i dokładnie obadałem zasilacz, wszystkie znaki na niebie wskazują iż jest to OCZ StealthXStream 500W. Co do chłodzenia procka mam zainstalowany standardowy wiatrak od intela z jakąś rurką podpiętą pod procesor (metalową :P).

Dodatkowo dwa duże wiatraki na obudowie (model obudowy Antec VSK 3000).

Tak, myślałem że noname bo u mnie zamontowany jest w ten sposób że nie widać tej całej nalepki ze specyfikacją  :lol:  A nie zorientowałem się że na jego wentylatorze widnieje logo OCZ.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik