Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam, mam nadzieję że te paski na stronie live po bokach to jakiś żart albo błąd, bo nie da się tego oglądać... Liczę na przywrócenie poprzedniej wersji.

4ztc9R2.png

Paski są po to by czat był bardziej czytelny i nie rozjeżdzał się na szerokich ekranach (21:9), do tego zostawiłem taką szerokość czatu żeby na ekranach FullHD się nie pojawiały (chyba że masz bardzo dużo pasków narzędzi) tak czy inaczej rozmiar streamu zawsze jest największy jak tylko się da.

Zwiększyłem do 600px max czat width, zapomniałem że większość ma pasek Windows na tym samym monitorze co ogląda i na dole zamiast z boku :)

Natomiast i tak polecam włączyć pełny ekran, ten tryb zrobiłem specjalnie do oglądania live

To dodaj możliwość wyłączenia tego, mam FF na FullHD tylko ze standardowymi paskami i tak jest, bez wtyczki na czarny czat wygląda to dopiero fatalnie. Poza tym czy te szerokie ekrany to jest jakaś dominująca liczba użytkowników (> 16:9) ? Nie sądzę....

Nie ale kupiłem sobie taki ekran to sobie robię wsparcie :) natomiast nie chcę żeby mniejsze ekrany ucierpiały więc takie uwagi jak najbardziej słucham i poprawiam, obecnie dałem 600px max w okienku i 480px przy pełnym ekranie, powinno się lepiej sprawdzić, dodam możliwość ustawienia tych parametrów w ustawieniach profilu jeśli będzie taka potrzeba

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik