Skocz do zawartości
kimono

Jakie kraje chcielibyście odwiedzić

Polecane posty

Cześc . Gdzie planujecie w przyszłości polecieć?  Ja chciałbym wybrać się do Texasu oraz zobaczyć RPA. Jeszcze fajnie byłoby kiedyś odwiedzić Japonię :) 

Ja planuje zwiedzić dosłownie każdy kraj na świecie. Byłem póki co pół roku w Chinach, miesiąc w Indonezji. We wrześniu lecę do Tajlandii.

Póki jestem w miarę młody to dalekie kontynenty a Europa na starość :P

Edytowano przez Ziggy G&G

Ja bardzo chcialabym wybrac się wreszcie do Egiptu. Wiem wiem,ze nie jest to taki egzotyczny kierunek ale bardzo chciałabym go zobaczyć bo jeszcze nigdy nie byłam/

Za to pochwalę się ,ze w styczniu tego roku byłam w Wietnamie i spędziłam tam cały miesiąć. Wspaniały kraj oraz stosunkowo tani. Dodam,że wycieczki organizowane samemu są o wiele tańsze niż te z biur podrózy. Wszystko zależy od naszej organizacji.

Odysyłam na strone promocji KLM

CIACH.

Obecnie linia ma tanie loty właśńie do Stanów , Pekinu czy Bangkoku. Wszędzie można polecieć za 2000 zł z Warszawy w dwie storny, 

Edytowano przez Broda ty

Ja planuję pojechać do USA. Chciałbym przejechać ze wschodu na zachód przez Route 66 na Harley'u, a ponadto zamieszkać w Teksasie w dalszej przyszłości. Chciałbym też zobaczyć Yellowstone, Grand Canyon i Niagarę; przejechać się Peterbiltem i/lub Kenworthem. Teksas tak w ogóle był w wieku XIX (jeśli się nie pomyliłem, roku nie pamiętam) przez jakiś czas osobnym krajem. Wtedy to sławni strażnicy teksasu strzegli ponad 1200 km granic, a strażników było niewielu. Polecam też poczytać o Ojcu Teksasu. Jest też wiele ciekawych rzeczy na głównej stronie strażników (https://www.txdps.state.tx.us/TexasRangers/HistoricalDevelopment.htm). Wystarczy podstawowy angielski, a wiele można się dowiedzieć :D

@Down: w serialu jest niewiele informacji o samych strażnikach. 

Edytowano przez SoldierPL

@takamilusia zgadzam sie. Najlepiej zawsze sobie samemu zorganizować. Nigdy w życiu nie korzystałem z biura podróży i nie żałuje :)

@UP kto oglądał Walkera, to wie o Strażnikach Texasu :P

Pewnie. Co to za problem. Kupie wszystkim bilety pierwszej klasy. Spędzimy w Stanach miesiąc. Ja płace za wszystko.

P.S. Jak wygram w Totka :kappa:

Edytowano przez Ziggy G&G

Włochy lekko nudne :D Chociaż nie powiem, Adriatyk w grudniu jest całkiem przyjemny. Na 90% do Grecji lecę na wakacje, więc może opiszę wrażenia swoje :) Anglia (mam tu na myśli GB) jest dość dziwna. Ten sposób, w jaki ludzie mówią - BrE, jeżdżenie po lewo. Najprzyjemniej chyba było, jak samolot startował :D Słabo cholera już pamiętam, ino w podstawówce wtedy byłem. W ogóle to jakiś czas temu się okazało, że mam rodzinę w Stanach; Illinois, okolice Chicago. Po polskiemu nie mówią. Może kiedyś się wybiorę w te rejony... Może xd

Jest sporo takich krajów, ale ostatnio myślę o podróży do Chin, to kraj z fascynującą kulturą i tradycjami, taki inny od tych które znam. Może w przyszłym roku się uda, jak trafię na jakieś miłe ceny przelotów, :) ciekawe jak to będzie, obecnie za 1800-1900 w dwie strony już sie kupi bilety np. na centerfly, ale może będzie lepiej, podróżować po Chinach tak przynajmniej miesiąc to byłoby coś

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się