Skocz do zawartości

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Prosze cie o zasilacz nie mniej niz 500W. Zawsze lepiej jest miec wiecej niz mniej W. Informatyk polecal mi zasilacz 600W. To duzo dlatego chce zasialcz 500, 530W

Edytowano przez TheFizzor

Informatyk polecał  :failfish:  Większość informatyków nie zna się na hardware, idę o zakład, że wepchnąłby ci jakąś bombę. Corsair VS 450W wystarczy. Proc bierze mniej jak 90W, karta ze 180W. Dodajmy 100W na resztę. Mamy 370W.

ale czy naprawde nie mozesz podac mi zasilacza o ktory pytam? Teraz bedziemy sie klocic co jest lepsze a ja pytam o sam zasilacz nie mniej niz 500W wiec prosze o odpowiedz na temat, a nie tlumaczenie co lepsze

Wychodzę z założenia, że przyszedłeś tu po pomoc, a więc ci jej udzielam. Zresztą nie tylko ja. Zasilacz najefektywniej pracuje przy ~80% obciążenia, co nawet przy 450W nie zostanie osiągnięte. Corsair VS 450W kosztuje ~150 zł i dysponuje naprawdę bardzo mocną linią +12V. Tak to masz tego Thermaltake'a podanego wyżej za ~219 zł - jeśli nie pomyliłem się w cenie. Aleś ty uparty.

PS. Zastanawia mnie dlaczego pomagasz w technicznych przy składaniu PC, skoro nawet o zasilaczach nie masz pojęcia... A potem z tego działu robi się wielka mieszanka spamu, a na koniec wychodzi kalarepa. Dosłownie jak w układzie pokarmowym i wydalniczym człowieka: pytanie -> posty typu "spam" -> pomocne posty (zmieszane z natłokiem shitu) -> jelito cienkie, czyli przejście do drugiej strony tematu -> jelito grube, czyli zbliżanie się do odpowiedzi -> zwieracz, czyli pytanie autora "może ktoś w końcu pomóc?". A potem od nowa. I w końcu zatwardzenie zostaje pokonane.

Techników jest trzech, poza nimi są inni ludzie, którzy też rzeczywiście mają wiedzę. Teraz mówię już do wszystkich "pomagaczy" - zostawcie działkę komputerów ludziom, którzy coś o tym wiedzą :)

With all due respect, give us some damn space.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik